Concurs papucei.ro

Poti castiga unul dintre cele doua vouchere in valoare de 200 de lei la magazinul online Papucei.ro. Tu iti vei alege premiul in limita valorica a voucherului. Ce trebuie sa faci? Spune-ne ce parere ai despre site-ul www.papucei.ro pe forumul garbo, la acest subiect. Atentie! Vor fi luate in considerare numai mesajele postate in cadrul acestui topic.


Concursul se desfasoara in perioada 9 -23 februarie 2009. Vor fi declarate castigatoare raspunsurile cele mai interesante/ pertinente.
ConcursPapucei
Postat pe 8 Februarie 2009 17:40
Buna,
Stateam si invatam pentru un examen cand am vazut ca mi-a intrat pe mail anuntul concursului si am decis sa va scriu.Prima data cand am vazut magazinul Papucei a fost la Bacau la Arena Mall.Am intrat in magazin si mi-au placut foarte mult lucrurile de acolo prin designul lor si unicitate.P e site intru periodic sa vad ce a mai aparut nou si unic ...ca asta caut mereu....sa am ce nu se gaseste la toata lumea.Este un site bine pus la punct dar ar trebui sa fie mai complex.....mai multe tipuri de haine ,incaltaminte e.t.c pentru diferite categorii (de ex..rock style,punk style,vintage style)ca sa aveti mai multi cumparatori si sa aiba de unde alege......
Va urez spor la imbunatatirea site-ului si cat mai multi clientiiiiii............
raluci84
Postat pe 9 Februarie 2009 01:17
mie imi plac foarte mult... sunt de o mare calitate si au modele chiar mult prea frumoase...si pt toate gusturile...e un site interesant si sper sa se dezolte cat mai mult... cu siguranta noi fetele il vom vizita foarte des si poate vom si achizitioana eu cel putin una deja am zarit ceva si chiar o sa imi achizitionez
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 01:21
sunt foarte funky deci pot sa zic ca imi plac atatea modele ca nici nu as sti pe care sa il aleg ... papucei.ro.... incaltaminte pt toate gusturile am sa recomand situ tuturor prietenilor mei
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 01:24
Site-ul in sine e interesant, are propuneri demne de luat in consideratie, oferte bogate din diverse game dar putin cam piparate la pret,mai e de lucru putin la grafica si la partea de organizare concursuri, inclusiv la promotii, solduri si mai ales reducerile specifice diverselor sezoane despre care nu am vazut mai nimic.Per ansamblu e o.k. dar se poate mult mai bine si muuuuuuuult mai mult.Sunt convinsa!
simonanegara
Postat pe 9 Februarie 2009 01:27
Frumusetea inseamna stil si eleganta. Atat pe site-ul papucei.ro cat si in magazinele de prezentare se fac remarcate produsele voastre pentru stil, respectiv materiale si calitate. Faptul ca fiecare produs are specificitatea sa, face ca orice femeie care il poarta sa se simta unica. Site-ul are nevoie de cateva imbunatatiri si o prezentare cat mai larga si amanuntita a produselor, avand in verede ca fiecare e unic prin design si accesorizare. In mainile voastre visul oricarei femei in materie de "style" se poate materializa!!! Toata admiratia mea!
DeeaElena
Postat pe 9 Februarie 2009 01:43
e un site intersant; avand in vedere ca studiez marketing-ul iar unul din cursurile luate este "prezentarea web", imi permit sa ma exprim constructiv: mai sunt multe de pus la punct pentru ca site-ul sa fie appealing. In primul rand e prea incarcat pentru ochi si se duce mult prea mult in jos. E ciudat si incomod sa "aluneci" pe pagina in jos in cautarea produselor. Imaginile statice ar trebui facute mai mici.
In alta ordine de idei, produsele sunt adresate unei clientele mai extreme ca gusturi... eu personal caut ceva mai deosebit, dar nu sa fiu considerata "motanul incaltzat" la servici. Cizmele "green heart" in schimb sunt bestiale .
Success la imbunatatiri si multi clienti!
koral
Postat pe 9 Februarie 2009 01:57
Felicitari pentru site merita sa intrati pe el. se zice ca in viata trebuie sa faci pasi marunti sa ajungi acolo unde vrei depinde cu ce papucei ii faci!!! Un site stilat si elegant!
feli_lia
Postat pe 9 Februarie 2009 02:38
produsele sunt clar deosebite , am fost placut surprinsa de creatiile curajoase si nonconformiste.
bria
Postat pe 9 Februarie 2009 03:25
Mie mi se pare un site destul de dragut, insa majoritatea incaltarilor sunt foarte extravagante. Ma gandesc la faptul ca ar trebui sa gasim incaltari pentru toate gusturile, si mai casual spre exemplu, si mai office..mie mi se par foarte extravagante si excentrice. Poate ca asta se poarta acum, dar unele femei mai merg si pe stilul clasic,or aici am vazut un pic de glamour, desigur pentru genul feminin mai spontan,glumet si plin de farmec.

Este un site practic si la indemana oricui, preturile sunt cam ardeiate pentru criza asta ce ne afecteaza pe toti, ce nu tine cont de moda..si de preferintele doamnelor..Sau cum este? Cand vine vorba de moda, domnitele nu mai tin cont de nimic.. .
Fleur
Postat pe 9 Februarie 2009 03:33
Buna.
Sincera sa fiu nu am intrat pe acest sitte niciodata....pana acum 3 minute cand am intrat pe adresa mea de maill si apoi am citit despre concurs.Nu am avut timp,fiind studenta iar sesiunea de examene tocmai se incheie deci acum am timp sa fac si ceea ce-mi place.Tatal meu a lucrat in acest domeniu si pot zice ca eu am crescut printre calapoate si sabloane.A lucrrat la o societate dar apoi s-a retras la tara si lucra acasa venind la el clienti din oras.Spera sa urmez facultatea in acest domeniu,i-ar fi placut dar nu a fost sa fie asa.Deci,eu am invatat ca o incaltaminte trebuie sa fie de calitate si confortabila...nu mai zicem ca si modelul trebuie sa fie unul care sa te reprezinte,sa iti reprezinte stilul.Vizitand magazinul online PAPUCEI am descoperit multe perechi de incaltaminte ce imi plac,ce ar fi fost si pe placul tatalui meu-deci respeca criteriile pe care mergea si tatal meu atunci cand "fabrica papucei".Felicitari,se imbina frumosul cu utilul intr-o armonie perfecta.
simionanamaria
Postat pe 9 Februarie 2009 06:19
Cand mi-am deschis mailul am gasit........o pereche de papucei,si am sarit direct in ei gata de treaba....adica de navigat evident prin dulapiorul plin cu papucei, care mai de care mai deosebit,trendy si unic.Dulapiorul cu papaucei este ce sa spun, visul oricarei femei unde mai pui ca fiecare pereche are un nume de scena ca sa zic asa si ce nume de scena.Una peste alta dulapiorul cu papucei este o binecuvantare pentru toate femeile care isi doresc o pereche de papucei,sexy,rafinati ,cu personalitate, cel mai complet magazin de papucei din toate cele vazute de mine si credeti-ma ca sunt experta in site-uri de papucei.Va pup si mult noroc la toata lumea.
adelmira
Postat pe 9 Februarie 2009 06:37
sunt somer ,si sincer va spun orice as castiga mi-ar prinde bine,insa sunt sigura ca n-am sa castig nimic,deoarece sunt ff ghinionista
oricum initiativa este de laudat ,dar eu la 39 ani nu pot sa mai cred in minuni
doresc celor ce participe sa spere,SPERANTA MOARE ULTIMA

SE SPUNE CA ESTE SUFICIENT SA_TI DORESTI SI TOT UNIVERSUL ESTE DE PARTEA TA

SA SPERAM
bancnota
Postat pe 9 Februarie 2009 07:58
Buna,

Eu petrec foarte mult timp in fata calculatorului, de aceeia imi place sa fac cumparaturi online. Pot sa spun ca saitul www.papucei.ro e unul dintre cele mai bune in domeniul comertului online. Aici gasesti produse la cele mai bune preturi, o ofeta larga de inclataminte dupa toate gusturi si genuri. In plus de multe ori se baga promotii tentante E un sait super dacva vrei sa economisesti timp si bani!
nati2002md
Postat pe 9 Februarie 2009 08:03
Papucei se adreseaza in exclusivitate femeilor pasionate de fashion care vor sa iasa in evidenta in orice moment al zilei, femeilor nonconformiste, femeilor de toate varstele care isi permit sa tina pasul cu moda si cu noutatile din domeniu. Cu pricepere si pasiune modelele de incaltaminte, posetele si curelele create in atelierul de la Iasi de catre designer-ul Angela Vasiliu iti atrag atentia prin culori, modele deosebite, dar si prin creativitate.
Am descoperit acest site de ceva vreme si de fiecare data cand apare ceva nou sunt incantata de ceea ce vad. Mi-as dori sa vad cat mai multe asemenea site-uri pentru a avea posibilitatea de a ne
alege mult mai usor ceea ce ne dorim in functie de personalitatea fiecareia.
Mult succes tuturor participantelor la concurs!



icmgiulia2000
Postat pe 9 Februarie 2009 08:07
sunt somer ,mi-ar pride bine orice as castiga
insa la 39ani nu prea mai cred ...in nimic,desi se spune caSPERANTA MOARE ULTIMA

BAFTA TUTUROR


dorina gociu
bancnota
Postat pe 9 Februarie 2009 08:07
un site care face o
si iti indeplineste cele mai
tineti-o totasa
gretiserban
Postat pe 9 Februarie 2009 08:09
Bravo !!!!! O pata de culoare , de veselie primavarateca in tot ceea ce este prezentat pe site. Restul vine de la cei care vor vedea cat de bine li se potrivesc condurii Cenusareseu gasiti si modificati in trendul actual de catre designerii marcii.
Laleli
Postat pe 9 Februarie 2009 08:13
Imi place foarte mult site ul papucei. ro pentru ca ofera papucei la moda.
lilianautu
Postat pe 9 Februarie 2009 08:14
Structurarea site-ului mi se pare foarte eficienta, pot cauta orice, dupa aproape orice...si in orice moment al vizitarii site-ului.Totusi am gasit o greseala care s-a strecurat la categoria sandale..am gasit acolo o pereche de cizme
Preturi destul de mari, dar talentul costa oriunde in lumea asta si ma bucur ca sunt romani foarte talentati..felicitari pentru originalitate...Numele creatiilor sunt foarte inspirate ....totusi pentru ca sezonul toamna-iarna e cam trecut as fi dorit sa gasesc pe site colectia de primavara-vara mult mai in amanunt :) Cred ca sunt creatii pentru toate gusturile..totusi apreciez ca tocmai pentru ca sunt asa trendy si moderne ar arata mult mai bine prezentarea facuta cu modele profesioniste,(am vazut cateva poze in acest sens care mi s-au parut foarte sugestive pe site-ul dvs.) eventual inclusiv asortarea cu restul imbracamintii(sau macar o parte din ea sa fie vizibila)..nu stiu de ce mi se pare mult mai sugestiv in acest fel..poate o colaborare cu creatorii de imbracaminte ??:)
Cred ca nu abordati suficient un anume stil...1)gen little black dress si ocazii speciale (nunti,reuniuni, botezuri)..elegant si provocator...2)incaltaminte care sa poate fi asortata usor si cu alte haine...stilul la care ma refer "so fragile".
Succes in continuare si sa aveti cat mai multe idei inovatoare.

luminita_dordea
Postat pe 9 Februarie 2009 08:22
o coolectie dementiala ,fanki panki ce sa mai,ptr toate gusurile
petripetronela
Postat pe 9 Februarie 2009 08:24
papucei.ro = calitate, confort, trend,
P-PRETURI
A-AVANTAJOSE
P-PRODUSE
U-UNICATE
C-CARE
E-EXISTA
I-IN
.
RO-ROMANIA


MULT SUCCES SI IN VIITOR!
cristina_ktty
Postat pe 9 Februarie 2009 08:35
n-am ce zice, sunt superbe......m-am uitat prin elel si nu ma pot hotara ce sa aleg, ma uitam dupa sandalute care sa se potriveasca pentru rochia de mireasa pe care o voi purta in octombrie,....super saitul n-am ce zice si informatii utile si accesorii si tot ce-si poate dori o "inraita " a shopingului,..pupicei
amoremio16
Postat pe 9 Februarie 2009 08:38
Tot ceea ce si-ar fi putut dori orice femeie moderna........Papucei.ro
tetu_anamaria
Postat pe 9 Februarie 2009 08:38
De fiecare data cand intru pe acest site trebuie sa ma abtin sa nu-mi compand ceva. Este un site super , dar eu am probleme cu picioarele( adica am nr mic, sunt late si grasute) si nu pot sa-mi cumpar nimic decat daca probez inainte. Sunt foarte mahnita din aceasta cauza si cand imi place un anumit model si nu imi vine bine ma enervez. Asta vara la mare era un targ de pantofi si am vrut cu orice pret sa-mi cumpar o pereche. Cred ca am probat 50 de perechi si vanzatoarea la un moment dat mi-a spus : " dna eu cred ca dvs nu vreti sa cumparati nimic, doar va place sa probati". Pana la urma mi-am cumparat o pereche dar nu am apucat sa-i port ca ma cam strang si trebuie sa-i mai port prin casa.

Mai are cineva aceasta problema sau sunt singura?
carmenlacusta
Postat pe 9 Februarie 2009 08:42
FIE VARA, FIE IARNA,
LA" PAPUCEI" NU SE DOARME!
SE CREEAZA INCALTARI NOI
SA NE BUCURAM SI NOI!
DE APARE VREUN CONCURS,
VIATA ARE UN NOU PULS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pn_mihaela
Postat pe 9 Februarie 2009 08:45
in primul rand buna ziua fetelor.as putea spune cu mandrie ca am descoperit site-ul papucei.ro in urma cu aprximativ un an.sincer nu-mi mai aduc aminte cum si nici nu cred k mai are importanta.de atunci mi-am cumparat mai multe perechi de incaltaminte.am urmat cu atentie instructiunile privind aflarea masurii exacte si asta m-a ajutat la fix.pot spune ca sunt cea mai fericita femeie din galaxie in momentul in care sunt sunata pt peluarea comenzii.preturile sunt pt toate buzunarele.sunt modele unicat care chiar merita toti banii.nu o sa renunt niciodata la a mai comanda incaltaminte de pe acest site care este o mana cereasca.de fiacre data cand intru gasesc ceva numai bun de comandat:D .recomand cu multa caldura fetelor"GO FOR IT".INCERCATI SI CU SIGURANTA NU VETI REGRETA.echipei de la papucei ii urez mult succes in continuare.sunt cu ochii pe voi.
bubulik2204
Postat pe 9 Februarie 2009 09:04
Incaltamintea comercializata de aceasta firma mi se parea purtabila in primul rand, cu modelle pentru toate gusturile si de calitate.
Preturile sunt in mare parte accesibile, atat pentru buzunare obisnuite cat si pentru buzunare mai grele. Produsele prezentate pe site sunt variate si atractive si cred eu ca determina persoanele ce le vad ,din curiozitate si necesitate sa vizitize magazinul firmei.
Mi-as dori incaltamnite din colectia Papucei si astept rezultatul concursului vostru!

ralustef82
Postat pe 9 Februarie 2009 09:16
Decand a aparut acest site,fara nici o modestie,nu imi cumpar nimic pana nu vad ce se mai poarta.Sotul meu este foarte mandra de mine ca sunt asa de preocupata de moda,si aleg intotdeauna si pentru el cand mergem la cumparaturi ce ea ce este nou in domeniu.Acum stand acasa,in cei doi ani de crestere a copilului am timp mai mult de stat pe site.Fetita mea seamana cu mama,din fericire,si ii place si ei cand ii arat hainute,si rade,chiar daca nu are decat 1 an si 7 luni,deja face diferenta intre hainutele ei.Sper sa am noroc,mai ales ca vine ziua mamicii,si mi-ar placea un astfel de cadou.Multumesc.
anca_norica
Postat pe 9 Februarie 2009 09:26
In primul rand am o mica remarca pentru majoritatea fetelor care au scris pentru acest concurs: invatati sa cititi inainte de a scrie. Intrebarea suna asa: "Ce parere aveti despre site-ul www.papucei.ro?" Nu ce parere ai despre magazine sau despre incaltamintea lor...
Deci ce parere am eu despre site: este bine realizat, frumos structurat, e colorat prin urmare iti ia repede ochii si ceea ce imi place cel mai mult e ca iti ofera date despre pretul la incaltaminte si posete. Acum o remarca urata despre site: nu imi place ca atunci cand dau sa imi caute, spre exemplu curea sub 100, imi da si pantofi si ghetute.... trebuie sa raspunda asa cum ar trebui cerintelor...
roua_unei_dimineti_de_vara
Postat pe 9 Februarie 2009 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce poate sa faca un om,ca sa primeasca o minte clara si o gandire logica pozitiva? 10 De la: xenaluptatoareainimoasa 24 Septembrie 2010 09:58
Bonuri de reducere.... 1 De la: danielatontsch 7 Octombrie 2009 14:32
minti odihnite 38 De la: tutankhamon 1 August 2009 13:03
va iubesc ...va doresc ...va vreau 190 De la: tutankhamon 3 Decembrie 2009 18:37
Biblia si barbatii 1 De la: ingerasulluptator 4 Iunie 2011 16:11
Setari Cookie-uri