sa fie oare plictiseala?

am o mare problema...cred k e problema...nu prea ma chef de nimic in general...nu vrau sa ma duc la facultate de si sunt in sesiune...nu vreau sa lucrez...nu vreau nici sa stau aiurea gen sa ies prin cluburi...si nici k o leguma nu vreau sa stau...ce e de facut intr-o situatie gen?sa astept sa-mi treaca nu e o solutie,asta stiu sigur.sunt in dubii.ce sa fac?

Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:49
Incearca sa gasesti o motivatie in viata ta, pt care sa merite sa faci toate aceste lucruri de care ai pomenit tu.Daca varsta ta este cea de la nick, cu atat mai mult al trebui sa realizezi ca timpul nu sta in loc pt tine, si ca lumea intreaga nu se invarte in jurul tau...Incepe prin a-ti schimba ceva in infatisarea ta, culoarea parului de ex, sau o tunsoare noua, achizitioneaza-ti o haina in care sa te simti frumoasa...se spune ca shoppingul este cel mai bun medicament in cazul femeilor ...apoi mergi la facultate ca sa iti poti primi "portia" de complimente, dupa asta garantat te vei simti mult mai bine, si vei avea un motiv frumos sa zambesti dimineata in oglinda.Succes!!!

Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O zi frumoasa 3 De la: machiajtatuaj 12 Aprilie 2012 10:34
am nevoie de psihiatru? 73 De la: Axl_22 26 Septembrie 2011 22:58
contraceptie ?! :| 4 De la: cretzo_cretzolina 11 Aprilie 2012 11:12
Nu stiu ce sa fac:((Un sfat plsss 10 De la: luptatoareacurajoasa 21 Mai 2010 15:43
Nu mai am chef de nimic 158 De la: quasaria 28 Februarie 2010 19:46
Setari Cookie-uri