oare tine q adevarat la mine?sau doar se preface........?

in vara anului 2007...am cunoscut un baiat....el venea in fiecare zi la mine pt k lucra la casa unchiului meu,a stat la mine toata vara,cu parintii lui ma intelegeam f bine,dar q el nu vorbisem niciodata,nu avusesem okazia..desi...el era l mine in curte...pana cand,s au hotarat ai mei sa mi ia alt calculator,baiatul acela..se priepea la calculatoare,in fine..mi am luat alt calc,el mi l a instalat...bla bla...incepusem sa ma inteleg bn q el,facusem schimb de numere de tel....peste vreo 2 sapt mi am bagat si internetul,stateam de vorba pana dimineata pe mess,nu ne plictiseam niciodata unul de celalalt....dupa ceva timp,ne am combinat...totul a mers super...pentru cateva luni...de craciun am mers l discoteca ,eu q prietenii mei,el imi zisese k este la un majorat...nu stiu cum...chiar in ziua de craciun..ma rog..dupa ce am ajuns in discoteca,la vreo 10 min apare si el..cu prietenii lui...n a venit sa vorbeasca cu mine,nici macar sa ma salute...a trecut si asta....iar dupa vreo 6 luni....mi a zis k vrea sa ne despartim,k ai lui nu sunt de acord....(sh aproape trecuse un an d knd eram impreuna)...a fost o despartire destul de urata...sora lui imi zicea k si el era trist..:-@:-@...dupa cateva zile ne am impacat...imi tot zicea k m iubeste...asta s a intamplat in luna mai..aqm suntem in ianuarie,...nush ce sa mai cred,suntem de un an si vreo 5 luni impreuna dar nu mai e k l inceput...vorbim pe mess si aqm...dar eu nush ce mai simt pt el....e cv k o simpla prietenie..nu iubire...la liceu,el e cls a12a,eu a 9a....nu vorbim l scl pt k el e q colegii lui ,eu q ai mei...si intr adevar,suntem intr un liceu...plin de barfitori...ziceti mi si mie parerile voastre

Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:06
Ella34
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa zicem important:( 33 De la: tutankhamon 9 Noiembrie 2009 22:28
sfatuiti-ma ce sa fac cu viata mea? 4 De la: garbo164720 8 August 2010 00:56
Consiliere astrologica - grup de lucru cu influentele astrale. 28 De la: ank13 22 August 2015 17:52
buna 7 De la: luc70 9 Mai 2009 21:26
DEPENDENTA DE CALCULATOR! 126 De la: tutankhamon 11 Decembrie 2009 18:51
Setari Cookie-uri