un sfat

buna ,ma numesc silvia ,am 32 de ani ,divortata ,o fetita de opt ani si jumatate.de vreo luna de zile am inceput o relatie cu un tip .m-am atasat foarte mult de el ,pot spune ca am inceput sa-l iubesc putin,intre noi totul merge bine dar am senzatia ca numai eu pun suflet in aceasta relatie.de cind am divortat recunosc ca am devenit suspicioasa ,geloasa,dar nu ma manifest daca nu am motive.chiar nu stiu ce sa cred,si el pare implicat in aceasta relatie dar mi se pare ca nu pune suflet poate doar ma insel eu.as vrea un sfat ,ce parere aveti voi.va multumesc.
mihaelamihaela32
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:19
Puteti sa-mi spuneti "paranoica" dar mie mi se pare ca, aceasta stimabila doamna(???), nu se numeste nici Mihaelamihaela, nici Silvia...ci de fapt Bella Rossa!
Daca ma insel...SCUZE!
Daca nu..: Renunta! Esti penibila!
Ella34
Postat pe 10 Ianuarie 2009 21:27
draga mea numele meu este intr-adevar asa cum l-am spus silvia nu am de ce sa ma ascund.daca m-ai cunoaste si mi-ai cunoaste viata nu ai mai spune asa ceva.Asa ca intai cunoaste omul apoi jigneste-lsau mai bine zis inainte de a face o afirmatie despre un om gindeste,de aceea ne-a dat D-ZEU minte ca sa gindim cu ea.
mihaelamihaela32
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:44
OK.
M-ai convins.
Buna Bella! Ce mai faci?
Ella34
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:49
Nu-ti face probleme.Eu o cunosc pe Mihaela si este o fata exceptionala.In ce priveste "paranoicul"cred ca multe dintre noi nu sunt sanatoase, asa ca nu-ti face griji, draga mea.
Ioana007
Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:49
buna ,din nou ,nu ma numesc BELLA,numele meu este SILVIA,asa ca ,daca vrei imi poti spune pe numele meu .
mihaelamihaela32
Postat pe 12 Ianuarie 2009 21:08
iti multumesc pt apreciere.
mihaelamihaela32
Postat pe 12 Ianuarie 2009 21:09
Daca din comportamentul lui nu intelegi,de ce nu stai de vorba sincer cu el si sa il intrebibi ce crede si cum vede el relatia voastra.Cred canu prea esti sigura de sentimentele tale si daca ai trecut printr-un divort,e normal sa-ti pui intrebari...o discutie intre patru ochi,cu sinceritate face mai mult decat presupunerile.Daca raspunsurile nu te lamuresc incearca sa stai de vorba cu tine si pune pe o foaie de hartie cum te vezi pe tine si tot ce-ti doresti.In viata trebuie sa treci prin multe si cand spun asta, o spun pentru ca am trecut prin foarte multe situatii insa nu m-am dat batuta si am luptat sa iasa cum mi-am dorit.Daca crezi ca relatia scartaie,retragete.Multa bafta.
Dalimi
Postat pe 1 Iulie 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poti iubi doi barbati? 82 De la: scrichy 8 Noiembrie 2009 19:16
Esalonarea datoriilor catre casa de asig de sanatate 1 De la: garbo107495 15 Iulie 2011 02:01
creator 4 De la: nelly05 28 Octombrie 2009 12:21
Probleme in dragoste, cariera, in familie? -eUniversum te poate ajuta! 6 De la: eu_geminy 23 Octombrie 2011 23:14
dependenta de o persoana 20 De la: tutankhamon 24 Mai 2009 15:57
Setari Cookie-uri