Dilema -haine solduri

Salut la toata lumea ,

am urmatoarea dilema , legata de moda , trenduri , etc .
Poate ma poate ajuta cineva , cu o parere :-)))

Intentionez , in urmatoarele 2 saptamani , sa deschid un magazin on-line , de solduri , cu marci pe care tinerii le plac(nu trec nici un , de teama sa nu se interpreteze gresit:-))))

Dilema mea , este urmatoarea : sa ma directionez doar pe haine de teen-agers , sau sa merg pe toata gama ?

Va rog dati va cu parerea de pamant , poate iau si eu o hotarare odata :-)))

Multam fain ,

susa
susa78
Postat pe 19 Noiembrie 2008 13:33
Ai deschis? Cum te-ai hotarat?
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:17
venim din pozele vechi de pe vremea mamicilor noastre...
pentru ca ne place sa mergem in cautarea unei persoane cu inspiratie si imaginatie in a asorta cu bijuterii si accesorii si pentru a reda stralucirea hainutelor pierdute prin dulapul cu amintiri!!

va asteptam cu sugestii, propuneri si comenzi!

http://alexandrinasmemories.blogspot.com/
AlexandrinaS
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:31
Buna,sunt Meda-Cluj.
Faci foarte bine ca deschizi un asemenea magazin,si noi la Cluj vrem sa deschidem unul,dar nu on-line,ci..,,pe Pamant" cum spui tu,avem problema banilor si a sursei pe care o cautam inca.Daca tu le ai pe acestea doua rezolvate,e si mai bine pentru tine.Noi am inceput cu cosmetice de putin timp si chiar merge.Desi si eu si fratele meu am fost pana de curand Directori la companii mari,am renuntat pentru afaceri care merg pe timp de criza,si aceasta,cu haine din stocuri sau solduri,e una dintre ele.
E foarte bine sa ai si haine pentru cei pste 30 de ani.Eu ma incadrez in acea categorie,chiar am 39 si desi nu mi-am cumparat haine de la un asemenea magazin,am discutat in ultima vreme cu multe persoane care chiar stau binisor financiar si am inteles ca doar de la asemenea magazine se imbraca si sunt chiar f bine imbracate.
Deci,multa bafta,da-i drumul si sa auzim de bine.
garbo058317
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MI-AM ALES TINUTELE 1 De la: DIALEXA 30 Ianuarie 2010 01:58
balanta cu scorpionul 99 De la: gianiblue 12 Iulie 2009 17:09
compatibilitati 8 De la: Dor_marunt 28 Decembrie 2009 14:32
Concurs 1 De la: garbo_2304 22 Aprilie 2012 16:34
Persoane cu stil 10 De la: garbo_4810 2 Noiembrie 2012 23:28
Setari Cookie-uri