barbati inselati......

eu zic sa aveti grija cu cine va insotiti si pe cine dezamagiti, sa nu patiti ca fatuca aia din poze de la contu' alexxa_ftp... al dracu' frustrat... he,he,he...
zambil
Postat pe 7 Mai 2009 13:32
pai nu ma abureai tu la rodicuta pe topic ca ti-ai luat vopsea? si ca te faci blond inchis ?

ei, daca nu esti blonda, ai fost, nah...deci se pune...

piua
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 13:33
Adulterul este o trdare a fidelitii pe care i-o datoreaz soul i soia i este pcat mare. n adulter, n afar de pcatul de necurie (desfru), se comite pcat mpotriva dreptii i mpotriva legturii matrimoniale sacre. Greesc cei care consider cstoria ca un simplu contract fcut pe baza unor acte. Cstoria este n primul rnd un sacrament i un legmnt sacru fcut n faa lui Dumnezeu i a Bisericii. Nici un motiv nu d unei persoane dreptul moral s comit adulter: nici impotena soului sau frigiditatea soiei, nici alte disfuncii sexuale, nici vreo alt boal sau infirmitate a unuia dintre soi, nici absena mai mult sau mai puin ndelungat din familie a unuia dintre ei, nici adulterul celuilalt i nici un alt motiv.

Mai multe putei citi i vedea pe blogul urmtor :

http://www.cezar-iasi.blogspot.com/
Pe blog gsii: nregistrri video cu miracole; videoclipuri ; legturi cu numeroase site-uri foarte interesante (unele dintre ele conin posturi TV on-line i posturi de radio); cri foarte intersante care pot fi citite direct pe internet (fr a necesita descrcare n calculator); articole; adrese, numere de telefon i site-uri ale unor asociaii care ofera servicii caritative, etc.

V rog intrai pe blog i trimitei-l mai departe ca s foloseasc i altora. Chiar merit.
vieru_cezar_iasi
Postat pe 14 Mai 2009 11:15
iar ai aparut ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 11:17
pai da, decat ca mi-a iesit saten, nu blond!!
de abia acum m-am mai decolorat, da ma fac aira, cred ca saten, de data asta! poate ies bruneta! mai sti?
zambila
Postat pe 14 Mai 2009 11:57


hai mai, floricico...nu ma dezamagi cu satenu' ala...saten e ceva pentru tipe banale...ori tu, numai banala nu esti...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:02
wife, nu vreau sa-mi schimb f tare culoarea, daca m-as face bruneta, probabil as arata ca Morticia din fam. Adams....
blonda inchis sunt natural, dar nu stiu cand mai pup eu culoarea aia, ca n-am rabdare sa-l las sa creasca, asa ca experimentez!
si apoi, satenul mi se pare o culoare calda, placuta!
zambila
Postat pe 14 Mai 2009 12:12
satenul e o culoare banala... fa-te si tu un roscat...ca ai ochii albastrii

bine, nu roscat de-ala turbat...mai stins asa...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:14
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-14 12:14:41satenul e o culoare banala...

pai zici asa sotioaro? si io acu' de cine sa ma iau ca m-o facut satena din "nascare"?
susidallyama
Postat pe 14 Mai 2009 12:42
vopseste-te draga...ce ? crezi ca eu is mai breaza ? tot satena sunt...

partea fun e ca am ales sa nu ma mai vopsesc deloc...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:44
pupati-as ochisorii .. le-am incercat pe toate in afara de blond (as fi ridicola cu tenul si structura fetzei mele), dar stii la ce concluzie am ajuns? ... ma prefer color natùr ... astept sa-mi creasca
susidallyama
Postat pe 14 Mai 2009 12:49
doamne feri!!!
decat mi-am scos tenta de roscat din cap, si nu-mi mai trebe!!
saten inchis ma fac, hotarata treaba!! si pana la sfarsitul verii sunt iara blonda!!

susi, eu sunt blonda natural, deci....te-am luat!
zambila
Postat pe 14 Mai 2009 12:51


si eu sunt satena natural cu multe fire albe...

da' ma consolez cu ideea ca si G a inceput sa incarunteasca...ca orice barbat insurat...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:52
fetele, da' ce legatura are asta cu barbatii inselati?!
ar trebui sa facem un studiu de caz, care femei inseala cel mai mult? cele blonde, roscatele sau brunete??
ha??
zambila
Postat pe 14 Mai 2009 12:58
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:59
zamby
sotioaro, esti de acord cu mine ca barbatii cu cateva firishoare de par alb (argintiu) asa mai pe la tample, au un charm aparte?
susidallyama
Postat pe 14 Mai 2009 13:01
fetele....o culoare blond aluna ati incercat?...mie mi se pare o culoare super ok......nu pot spune cu exactitate ce culoare am eu la par acuma ca sunt 4 nuante de baza....dar la origini si eu sunt o blonda mai inchisa la nuanta, undeva spre un saten foarte deschis.....

nu, nu cred ca nuanta parului influenteaza gradul de infidelitate... ci ceea ce este sub par....in cutia craniana....ca daca vrei sa inseli, nu cred ca are vreo importanta culoarea parului....personal, am auzit de pe la lume adunate ca roscatele ar fi mai.....nesatule.....acuma.....nu stiu cum e...io am fost 4 ani roscata si nu m-a mancat atat de rau incat sa insel....
tutankhamon
Postat pe 14 Mai 2009 13:15
buna ziua. de o saptamana am aflat ca sotia m-a inselat, am discutat cu ea si incercam a doua sansa, problema cea mai grava e ca sunt distrus, daca stie cineva un remediu, un sfat, orice sa pot trece mai departe, rog sa ma ajute.pentru cei care au chef de glume sa se abtina ca nu se stie niciudata
nicu_B
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:15
iote ca eu, de data asta nu am chef de glume.
dar nici tie nu o sa iti fie bine, chiar daca situatia se remediaza. Intotdeauna vei avea o problema cu intamplarea asta. Vrei un sfat? Nu exista, fiecare persoana traieste in alt fel ceea ce ai trait tu. Iti doresc doar multa minte, ca vei avea nevoie sa gandesti calm si la rece la ceea ce vei avea de facut.
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:19
Bine v-am gasit.

Nu stiu daca mai citeste cineva acest topic.
Insa nu stiu ce sa fac.

In urma cu 4 zile am aflat ca sotia mea, cu care sunt casatorit de 12 ani si avem 2 baieti, are un telefon mobil, cu o cartela pre-pay, pe care il utilizeaza in convorbiri cu un altul.
A refuzat orice discutie dand vina pe mine pentru acest gest al ei.

Atata am aflat. Se cunosc de cateva luni iar el o face sa se simta femeie.

Imi poate spune cineva de ce a facut-o?

Multumesc.
bogdan_i
Postat pe 28 Martie 2010 01:01
Pentru nicu B.:
Daca ai timp, ar fi interesant sa imi povestesti din trairile tale si din solutiile adoptate, tinand cont ca esti patit inaintea mea.

Multumesc.
bogdan_i
Postat pe 28 Martie 2010 01:06
Dar nu ti-a spus femeia? O face sa se simta femeie. Mai multe de unde sa stiu io?
Doara
Postat pe 28 Martie 2010 09:00
De la: bogdan_i, la data 2010-03-28 01:01:09Bine v-am gasit.

Nu stiu daca mai citeste cineva acest topic.
Insa nu stiu ce sa fac.

In urma cu 4 zile am aflat ca sotia mea, cu care sunt casatorit de 12 ani si avem 2 baieti, are un telefon mobil, cu o cartela pre-pay, pe care il utilizeaza in convorbiri cu un altul.
A refuzat orice discutie dand vina pe mine pentru acest gest al ei.

Atata am aflat. Se cunosc de cateva luni iar el o face sa se simta femeie.

Imi poate spune cineva de ce a facut-o?

Multumesc.


erai atent cu ea?,munceai pe rupte sa nu le lipsasca nimic?,are ocupatie?
roby_cado
Postat pe 28 Martie 2010 09:19
Hai sa ne mai plangem de mila un pic. Inca n-ai trecut peste? Tare femeie mai e nevasta-ta daca si dupa atata timp inca te face la psihic.
Doara
Postat pe 28 Martie 2010 09:21
,mda...,asa o fi...
apropo..,ce mai faci?,imi era dor de tine..
roby_cado
Postat pe 28 Martie 2010 09:24
Daca mai zici odata chiar ma convingi de asta. Multumesc de grija. Sunt bine.
Doara
Postat pe 28 Martie 2010 09:26
lasa,nu mai zic...

incercam sa-i spun baiatului asta,ca, plictiseala e data dreaq..,si din cauza ei putem face lucruri la care nici nu visam vreodata..
roby_cado
Postat pe 28 Martie 2010 09:30
aaa....,si inca ceva..

MI-A TRECUT DE MULT...
roby_cado
Postat pe 28 Martie 2010 09:32
Aha. Deci nu ti-a fost dor de mine?

Daca ti-a trecut de mult, azi nu prea ai dovedit asta. Ai visat ceva urat?
Doara
Postat pe 28 Martie 2010 09:35
da...,pe fosta..
roby_cado
Postat pe 28 Martie 2010 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 35 De la: Alexandra20 18 Mai 2009 14:19
diferenta mare de varsta??? 22 De la: marimari 8 Martie 2009 22:15
Nu mai stiu ce inseamna dragostea 11 De la: scrichy 10 Mai 2009 14:17
manipulare sentimentala? joaca? 26 De la: pik_nik 18 Octombrie 2009 16:11
Decoratiuni de nunta cu baloane si flori? 2 De la: Micass 26 Decembrie 2008 09:21
Setari Cookie-uri