SPRE LONDRA VIA AEREO!!!

Salutari tuturor! Am cateva intrebari la care as fi curioasa sa aflu raspunsul vostru:
1. La ce tinuta vestimentara ati apela in cazul unei calatorii cu avionul?
2. Ce ar include bagajele voastre in cazul plecarii intr-o vacanta de 3 saptamani, cu mijlocul de transport specificat anterior?
3. Ce ati vizitat in Londra (obiective culturale, turistice, etc.) si v-a placut in mod deosebit?
Astept cu nerabdare raspunsurile voastre!
arina_rbk
Postat pe 16 Octombrie 2008 19:43
Evita tocurile cel putin in avion ,fustele exagerat de scurte sau decolteuti pana la buric .in bag te orientezi n functie de vreme s te treburile ccare le ai de rezolvat ,iar pe str in Londra mai recomandat ar fii sport ,ok seara ceva mai special .Eu personal ma vizitata ;turnul bib-bang ,castelul ,podul ,orasul chinezesc ,centrul comercial ,un enorm parc de distractii .a si muzeul.......am uitat .oups
yavrum
Postat pe 19 Octombrie 2008 09:49
De la: yavrum, la data 2008-10-19 09:49:20Evita tocurile cel putin in avion ,fustele exagerat de scurte sau decolteuti pana la buric .in bag te orientezi n functie de vreme s te treburile ccare le ai de rezolvat ,iar pe str in Londra mai recomandat ar fii sport ,ok seara ceva mai special .Eu personal ma vizitata ;turnul bib-bang ,castelul ,podul ,orasul chinezesc ,centrul comercial ,un enorm parc de distractii .a si muzeul.......am uitat .oups


ms
arina_rbk
Postat pe 19 Octombrie 2008 15:48
pentru nimic ,azi dupa ce am scris postarea aici ,am stabilit unde vom petrece sarbatorile LA LONDRA ,la socrii ,deci dimineata vb de londra si seara cumpar bilet
yavrum
Postat pe 19 Octombrie 2008 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AM BOXERI DE VANZARE SUPER FRUMOSI LA 100 EURO 7 De la: fleurdelis 24 Ianuarie 2010 18:01
Webkinz 1 De la: kaya 24 Iulie 2009 16:04
Vopsirea parului cu ajutorul plantelor 1 De la: bujjoritza 8 Noiembrie 2009 13:59
Ce parere aveti despre Bac-ul de anul asta? Cum vi s-au parut subiectele, corectura, atmosfera de examen? 4 De la: garbo107970 28 August 2011 13:53
ASIGURA-TE CA STII CE FACI 1 De la: adiharchi 20 Februarie 2009 12:25
Setari Cookie-uri