Va scriesesem in luna septembrie pentru ca aveam nevoie de voi

Din pacate gresisem adresa.Poate o persoana pierduta ca mine e pierduta si pentru voi.Speram sa gasiti macar o crtica,dar ,din pacate,m-ati ignorat.Cand v-am scris,aveam nevoie sa inteleg,sa ma regasesc,sa accept toata viata mea.pentru voi eu nu exist si deci nu va interesez.am gresit "poarta"la care am batut!Multe succese tuturor consilierilor!Va multumesc pentru "ajutor"!Am inteles ca trebuie sa gasesc in primul rand banii ,pentru a obtine ajutor calificat...E o lectie!Eu merg inainte,descoperind mai multa independenta si curaj in mine insami
aisha
Postat pe 5 Octombrie 2008 14:30
care era postul tau?nu trebuie sa gandesti asa si eu am asteptat mult ptr un raspuns .
yavrum
Postat pe 5 Octombrie 2008 14:32
ai dreptate...si totusi la un astfel de mesaj cineva a raspuns
nu vreau sa jignesc pe nimeni.cred ca am inteles ca orizontul meu trebuie sa fie unul real,nu unul virtual,ca un forum pe internet.o zi buna!
aisha
Postat pe 5 Octombrie 2008 15:12
De la: yavrum, la data 2008-10-05 14:32:45care era postul tau?nu trebuie sa gandesti asa si eu am asteptat mult ptr un raspuns .

Cred ca ce/l mai bun consilier esti tu insati!!Putin probabil ca aici sa gasesti un consiliu adevarat!!
Defect national!!Tu esti patronul tau si alsentimentelor tale deci....gindeste cu forza ta dinauntrul tau!!!
sigur esti un caracter forte!!
Bafta!!!
luc70
Postat pe 8 Mai 2009 22:49
aisha, am cautat postul tau din septembrie...am vazut ca ti-au raspuns 2 doamne, printre care si yavrum

poate vrei sa reiei ideea si sa ne pui la curent cu noutatile

sunt sigura ca vei primi sfaturile de care ai nevoie
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Mai 2009 09:33
Aisha,eu am gasit acum o saptamana acest sait si nu stiu problema ta,dar daca o vei repune,chiar pe scurt,eu una voi incerca sa te ajut.Nu dispera... mai bine mai tarziu decat niciodata.
Dalimi
Postat pe 1 Iulie 2009 17:48
Eu cred ca nimic nu-i intamplator. Poate trebuia mai intai sa vorbesti cu tine!
blanca
Postat pe 1 Iulie 2009 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incredere 74 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 23:22
E limba romana-i proasta ca ne lasa si pamantul rau ca ne suporta? 20 De la: tutankhamon 27 Ianuarie 2010 01:09
Autodepasirea -crearea unui model propriu in a evolua ! 14 De la: danko 27 Noiembrie 2015 20:56
loc de munca in strainatate 2 De la: sora_ilsi 29 Noiembrie 2010 23:21
PSIHOZA NEVROZEI SI ALTE PERLE 56 De la: Anouk 28 Noiembrie 2009 22:00
Setari Cookie-uri