Zodia SCORPION

Fantastic de real.....Am un Scorpion exact asa cum este descris:inselator,viclean si ascuns ,garnisit cu tandrete aparenta...caracterele slabe nu au cum sa-i reziste pentru ca-i place sa chinuiasca...e ca si picatura chinezeasca...
sea_shell
Postat pe 31 August 2008 03:06
sut scorpioanca si mandra de asta...nu mi-as fi dorit sa fiu nici o alta zodie..ceamai i complicata si fascinanta dintre toate...

Postat pe 4 Septembrie 2008 05:46
Dap...ma regasesc perfect!!!
elle
Postat pe 24 Septembrie 2008 12:59



si eu sunt scorpion si nu cred k mi-ar fi placut sa fiu alta zodie
silviadana
Postat pe 5 Octombrie 2008 00:29
si eu ma regasesc foarte muuult
missy23
Postat pe 5 Octombrie 2008 13:41
si eu sunt scorpian si ma simt bine in zodia asta nu as vrea s-o schimb daca as putea
scumpi_iubi2003
Postat pe 5 Octombrie 2008 20:28



sooper,ne-am strans mai multe scorpiute la un loc!
silviadana
Postat pe 6 Octombrie 2008 00:57
intru si eu ca si eu sunt in aceeasi zodie:D
andreuka_maftei
Postat pe 6 Octombrie 2008 10:17
Sint Scorpion si sint mindra ca am aceasta zodie!
Sapunul
Postat pe 15 Octombrie 2008 00:01
Si eu sunt scorpion si sunt mandra de asta.....E o analiza superdetaliata si realista a acestei zodii

Postat pe 18 Octombrie 2008 23:36
excelenta treaba,acum stiti cu cine aveti de a face,cu mine,asa cum sunt descrisa mai sus,o adevarata scorpita.bravo.
b93eco
Postat pe 19 Octombrie 2008 02:53
super caracterizare......
Oana2000
Postat pe 19 Octombrie 2008 14:42
Sunt un scorpion ...........si sunt mindra.
lenuln
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:10

Perfect adevarat....si uite asa ajung eu la concluzia ca sunt o SCORPIOANCA VERITABILA! Sunt mandra de zodia mea dar e o zodie grea si uneori mi-e frica de mine, de puterea mintii si duritatea gandirii.... Va pupik si numai bine tutor!!!!
Speranta2014
Postat pe 19 Octombrie 2008 17:38

Wow!!! Ce multe scorpiute s-au strans...
elle
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:32
sunt scorpioanca.... si credeti-ma ca nici eu nu ma puteam caracteriza mai bine
piuliana_85
Postat pe 19 Octombrie 2008 23:29
Cand am citit prima data caracterizarile astea aveam 18 ani, acum, dupa cativa ani tot mai cred in ea. Indiferent de partile ei negative, Slava Cerului, ca sunt scorpioanca si ca nu, nu vreau sa ma tratez! Ma simt bine asa cum sunt... imi vad trasaturile, nonconformismul, pofta de viata si sex-appeal-ul propagandu-se in fiecare aspect al existentei mele. Asa cum atunci cand sunt trista, cand sunt dezamagita sau furioasa sau razbunatoare, simt totul la intensitate maxima. Cred ca suntem niste fiinte rare care traiesc si simt orice la cote inalte, asa ca de un lucru nu-mi va fi teama, ca nu-mi voi trai experientele profitand din plin.

Salutari tuturor scorpioancelor!!!
miki10
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:09
este o caracterizare de nota 10 +++++++++ merci ! m-am regasit 100%
nicky27
Postat pe 20 Octombrie 2008 14:51
sa stii k si mie imi este frica de mine in unele momente;imi este frica de ceea ce sunt capabila sa fac;va poop pe toate si sa aveti o zi pe placul vostru scorpiutelor
silviadana
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:07
ma regasesc in aceasta prezentare/descriere a scorpionului, din pacate inclusiv la: "n anul dinaintea sau de dup naterea unui Scorpion, n familia respectiv moare cineva"-la 11 luni dupa ce m-am nascut eu a murit bunicul meu. de asemenea proietena mea cea mai buna sufera pentru ca ii spun mereu adevarul si uneori nu asta ar vrea sa auda(Dac eti o fiin sensibil, nu-i cere prerea sau sfatul unui scorpion. i va spune adevrul adevrat, orict de brutal ar fi el. Tu l-ai ntrebat!).prin urmare sunt o scorpioanca veritabila:D
pusikat
Postat pe 28 Octombrie 2008 15:10
uau !!!
e pe aproape... dar incepe sa-mi fie frica de mine...
stai: cred ca mi-am bagat acul putin...
chiar ca sunt o scorpie!
danaantohy
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:24
la multi ani si sa fiti fericiti si sa aveti parte de tot cei mai frumos si bun in lume , va doreste tot un scorpion ce se pregateste de o petrecere tripla ziua de nume a mea si a sotului , de nastere si aniversarea de casatorie
mihatm80
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:35
la multi ani tuturor scorpionilor in special la multi ani mie
scumpi_iubi2003
Postat pe 30 Octombrie 2008 15:03
Sunt deasemenea Scorpion si sunt mandra de acest lucru.
Sophia28
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:17
pot sa spun doar k 99,9% e adevarat.....
madallina
Postat pe 23 Noiembrie 2008 19:33
da raul..........ai perfecta draptate .........ai descris intocmai scorpionul
toamna_tarzie
Postat pe 26 Noiembrie 2008 07:12
cum ati petrecut de zilele voastre scorpiutelor?
silviadana
Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:00
si eu sunt tot scorpion si da intr-adevar este o caracterizare detaliata si corecta!fereste-te de un scorpion dak l-ai ranit ca va face tot posibilu sa ta distruga psihic iar dak esti iubit de un scorpion esti un fericit nu?
pitik_84
Postat pe 1 Decembrie 2008 20:09
mda,e adevarat 100 % ceea ce zice,ce sa zic nu am cuvinte ,ma regasesc in ceea ce scrie,desi acum 3 ,4 zile credeam ca ii cea mai proasta zodie datorita felul cum is pesimist ,ma enervez foarte usor,desi nu credeam in zodiac,cineva mia zis ca scorpioni is superiori celorlalte zodi si is mai inteligenti,asa ca ca mam pus sa imi studiez zodia ca sa ma cunosc mai bine pe mine atat comportamentul cat si defectele care ma dezavantajeaza nu uit niciodata un rau facut nici binele facut nu il uit,totusi avem ceva cum ae veni al 6 lea simt vedem prin oameni adica felul lor de a gandi si comportamentul lor,stim cand avem dreptate si ne sustinem parerea,stim tot timpul ce vrem de la viata ceva stabil si de durata,oricum avem probleme mari cu comportamentul si nervi si razbunarea care nu se uita,totusi noi gandim destul de bine si logic de aia vrem mai mult de la viata,nu stiu am o privire ce ma de gol din ochi mi se incordeaza sprancenele cand ma enervez,ce sa zic de schimbat nu ne putem schimba caracterul ca oameni da nil putem intari,da putem schimba viciurile,faptu ca eram diferit de ceilalti si mai is si acuma la 20 de ani credeam ca am ceva cu capu de gandesc asa,chestia este ca nu am nimica asa ii felul nostru de a fi scorpioni un pic mai mult decat diferiti de ceilalti,ceea ce nimeni nu ne poate schimba sau lua,asa un articol interesant si adevarat nu am mai citit despre scorpioni,desi credeam ca eram diferit de ceilalti,aveam felul de a gandi diferit si logic,timid,introvertit,totusi cand era vorba sa obtin ceva in viata faceam tot posibilu sa obtin acel lucru nu renuntam nici mort,chestia este ca noi scorpioni mai si exageram cand avem baza intrun lucru mergem prea departe sa obtinem acel lucru,suntem destul ganditori in ceea ce priveste viata si scopul ei si ceea ce vrem de la ea,totusi defectele ne si dezavantajeaza mult si ne creaza probleme depresi,razbunare,ne enervam foarte usor desi suntem foarte calmi,blanzi,ne ajutam aproapele,sa nu va suparati da asta ii realitatea,cumva suntem superiori celorlalte zodii si mai isteti,oameni ca noi is destul de interesanti,mda totusi nici noi nu ne stim puterile si limitele cand ii vorba de ceea ce trebe sa facem si sa obtin,totusi si mie mie de mine ca nu imi pot controla uneori comportamentu cand ii vorba de a obtine si face ceva,totusi de multe ori ne depasim limitele fara sa vrem si ii le facem rau celor din jurul nostru fara ca noi sa ne dam seama de asta,si pentru faptul spunem adevarul direct in fata care de multe ori doare si supara,chestia este ca avem si multi dusmani si putini prieteni,ne schimbam mereu..........cam atata am avut de zis ,ca sa vorbesc cu cineva despre asta bagati idu meu de yahoo azrail_gringo.asta ii realitatea oameni buni invatati sa va controlati comportamentul si sa iertati.

Postat pe 11 Decembrie 2008 03:37
eu sunt leu. am avut de'a face cu un tip scorpion care m'a cam plictisit... era el bun la pat si senzual si avea si o imaginatie bogata, dar in rest... acu incerc un berbec despre ei ce stiti?
chibritzel
Postat pe 23 Decembrie 2008 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodia SAGETATOR 180 De la: AMELYY 20 Ianuarie 2010 13:18
Ce frumoasa e viata cand vedem culorile ei! Cel mai bun CAROTENOID din lume 1 De la: FMeg 16 Ianuarie 2010 19:14
zodia varsator 2 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:00
HOROSCOP COMPLET-toate zodiile 3 De la: garbo_493614 14 Octombrie 2019 15:05
Zodia rac 16 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:42
Setari Cookie-uri