Zodia BALANTA

SUPERRRRRRRRRRR E ADEVARAT SI PTR FEMEI SI PTR BARBATI.FELICITARII
vanesa
Postat pe 27 Septembrie 2008 19:23
Extraordinar de bine descris! Felicitari!
cretunencu
Postat pe 28 Septembrie 2008 16:03
Perfect adevarat! Am mai citit pe un site aceasta caracterizare si cel putin mie mi se potriveste perfect!
Gaby211081
Postat pe 11 Octombrie 2008 15:28
PENTRU RAUL27 : ai scris asa de multe despre balanta......nu pot spune ca am incredere in zodii, dar in momentul asta trec printr-o pasa proasta , generata de o - exact !! - balanta. Ideea e ca il vreau inpoi , dar e asa de distant si nici eu , se pare, nu stau forte bine la capitolul indulgenta. Am nevoie de un sfat, mi-ar prinde bine ;) multumesc .
oana_toma
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:27
intradevar, ma regasesc in multe din cuvintele scrise de tine, este o descriere aproape perfecta!
critanis
Postat pe 19 Noiembrie 2008 20:36
hmm...balanta fiind pot spune k ceea ce s-a spus e foarte aproape de adevar!sunt cateva puncte kre variaza cantitativ de la o persoana la alta...eu una ma incadrez f bn in descrierea facuta.. felicitari pt postare!!
sweet_angel_ius
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:15
BLA BLA BLA....de ce zic asta? Pt . ca e fffff simplu sa dai copy-paste la o chestie ce descrie ZODIA BALANTEI in GENERAL si noi toti ceilalati sa ne dam cu parerea "dak pusca sau ba" cu realitatea.

Eu am o idee: ce-ar fi ca noi toti astia care chiar suntem BALANTE...sa vb. din proprie experienta, din ceea ce simtim pe pielea noastea si din ceea ce gandim zilnic in orice moment al zilei si doar asa se va naste o adevarata descrie a ZODIEI BALANTEI,cu particularitatile ei cele mai profunde.
TSVVVV
Postat pe 29 Decembrie 2008 15:18
cam mult de citit si nu toate balantele sunt la fel si li se potriveste perfect ci doar portiuni....sunt balanta si pot sa zic nu-mi plac multe dar nu pot sa ma schimb oricat as vrea ...singura durere f mare care o am este ca nu ma pot hotara si de multe ori caut calea de mijloc dar nu mereu exista o cale de mijloc ...de multe ori avem doar doua cai si una poate fi buna sau rea si atunci e mai usor dar cand ambele sunt rele nu mai este usor deloc...avem de pierdut mult din cauza ca de multe ori cantarim mai mult decat trebuie si nu riscam ...am ales intotdeauna partea mai grea decat cea mai usoara si nu mereu a fost o alegere buna
yzabela_03
Postat pe 14 Ianuarie 2009 17:14
frate, am citit numai partea despre brbatul balan, s vd dac m regsesc.
ntradevr 80-90% se potrivete
prerea mea e c toi cei care au parteneri Balan s citeasc cu atenie, au de ctigat
adi68pop
Postat pe 14 Ianuarie 2009 18:44
zici c e uor s dai copy-paste.
de ce nu ai fcut-o tu primul ????
am citit multe descrieri ala zodiei dar nu am mai gsit una aa ampl
adi68pop
Postat pe 14 Ianuarie 2009 18:47
pentru oana-toma:
depinde cu ce l-ai deranjat
sau ct timp l-ai deranjat
eu de exemplu, nu spun totdeauna pe moment, ce m deranjaz, mai ales dac in la persoana respectiv. mai bine rabd dect s m cert dar pn la un moment dat cnd spun tot i atunci e mai ru.
f-i o analiz a vieii alturi de el, poate gseti motivul.
uneori poate fi chiar lipsa de comunicare
adi68pop
Postat pe 14 Ianuarie 2009 18:55

Buna dimineata! Ce stiti despre barbatul scorpion? Dar despre uniunea dintre o femeie taur si un barbat scorpion? Mi-ar prinde bine orice detaliu! va multumesc!
elis11
Postat pe 17 Februarie 2009 09:45
Foarte adevarat! Mi se potriveste 98 %. :D Cu siguranta ca lucrurile acestea se regasesc si la alte zodii dar nu in aceeasi formula.
anyma3
Postat pe 17 Februarie 2009 22:00

Cine stie cate ceva despre compatibilitatea femeii taur cu barbatul-scorpion? Sau ma rog despre incompatibilitate ...orice info e binevenita .
Multumesc
elis11
Postat pe 18 Februarie 2009 15:03
mi se potriveste cam 80-90 la suta din decrierea facuta referitor la caracteristicile zodiiei balante,oricum sunt o balanta cu ascendent in scorpion si nu am gropite pe nicaieri
danuta80
Postat pe 21 Martie 2009 01:19
Esti tareeeeee!
pasin
Postat pe 21 Martie 2009 07:47
Felicitari !!! Superb, m-am regasit si mi-a facut placere .
Indraznesc sa te rog cateva cuvinte despre Fecioara.
marapand
Postat pe 21 Martie 2009 09:45
Cine a facut cercetarea a stat langa mine si m-a examinat perfect!
Ce ciudat e sa citesti si sa ai impresia ca cineva a stat si te-a urmarit perfct,pas cu pas,miscare cu miscare.
Eu una ma simt uitandu-ma intr-o oglinda citind aceste lucruri,care jur sunt perfect adevarate.
Dar ma mandresc ca sunt o BALANTA suta la suta!
nedelcu_gabriela2000
Postat pe 21 Martie 2009 09:52
super ,chiar ma simt bine !!!
mcornelia19
Postat pe 21 Martie 2009 10:01
super descriere,felicitari
shaoma
Postat pe 21 Martie 2009 12:52
Greu cu balantele aste...vorbesc din proprie experienta. Eu sunt Taur cu ascendent in Berbec, iar el e Balanta...indecis si morocanos.
diana31
Postat pe 21 Martie 2009 13:47
Eu nu am gropite niciunde, in schimb totul se potriveste perfect! Felicitari!
simona_semlecan
Postat pe 21 Martie 2009 14:06
Nu-mi plac balantele, desi soarta tot mi le-a scos in cale: mama, prietena in liceu, ultimii 3 fosti prieteni. Poate le suporta alta zodie, dar berbecul nu prea.
annya_852004
Postat pe 21 Martie 2009 14:09


Si eu sunt BALANTA. Dpdv, asa e. A-si dorii sa stiu mai multe despre o BALANTA cu ascendentul in CAPRICORN. TE ROG FRUMOS.
MULTUMESC din suflet.
PUI_DRAG
Postat pe 21 Martie 2009 15:16
Super!!! mi se potriveste aproape perfect, chiar daca sunt nascuta pe 23 septembrie-prima zi din aceasta zodie
Ma intereseaza ce stiti despre cei nascuti in zodia Balantei cu ascendent in RAC? mersi..........
stellutza
Postat pe 21 Martie 2009 15:51
Buna,

Am de 2 ani o relatie cu un barbat Balanta. Asa cum spui si tu acolo, pentru a trai cu un asemenea nativ iti trebe nervi de fier si nu fiindca sexul n-ar merge (e un amant pasional) ci ptr. ca ajunge sa te innebuneasca cu fixatziile lui, cu inversunarea de-a tacea... si din contra, asta e o maimutza urlatoare:)))).

N-am sa inteleg niciodata de ce unui om care n-are nici o treaba care sta 24/24 in casa fara responsabilitatea unei familii, poate sa-i sara tzandara in asemenea hal din orice.

Barbatul asta e un fenomen in a-si bate joc de el. Poate ca ai uitat sa scrii (sau poate n-am citit io) da' are mania de-a nu face nimic. Si vreau sa-ti spun ca e prima oara in viata mea, cind am vazut un om atit de hotarit sa se foloseasca de orice fara sa dea nimic la schimb.
Cunosc 3 Balante (1 femeie si 2 barbati) si sa stii ca nu se rup in a intretine o prietenia. Departe de a fi reciproci in relatii.

Barbatul Balanta, asta este super in pat. Doar acolo. Dincolo de pat, se uita de parca as fi picat ca un meteorit pe capul lui si nu stie ce sa faca:)))

Noroc ca am obosit, una la mina si noroc ca e la 500 km departare, 2 la picior:))). Si noroc ca este mult prea lenes in a se misca.

In rest.... bafta multa altora:)
blue69fantasy
Postat pe 21 Martie 2009 21:10
BRAVO, e perfect adevarat, se potriveste de minune. Sa mai spuna cineva ca horoscopul este doar o pierdere de timp?!
rodicad1961
Postat pe 22 Martie 2009 11:15
Buna Raul! Imi pare foarte rau, dar eu personal nu sunt de acord cu tine in tot ce ai copiat. Tu ca sa poti vorbi despre aceasta zodie, in primul rand ar fi trebuit sa cunosti foarte multe persoane in aceasta zodie, sa le compari si abia apoi sa caracterizezi. Stiu, ai sa ma intrebi in ce zodie sunt. Sunt in zodia BALANTEI, tocmai din acest motiv ti-am raspuns la mesajul tau.Este foarte usor sa vorbesti despre altcineva dar eu te-as ruga sa vorbesti depre tine, sa vedem tot asa de usor ai vb? probabil ai fost dezamagit de o balanta si din acest motiv vb.asa.Fiecare om are personalitatea lui.Sa fi sanatos si fericit!iar daca vre-o balanta te-a dezamagit, imi cer eu scz.in numele ei sau lui.
adelaraducan
Postat pe 22 Martie 2009 11:32
He he... eu sunt balanta si am gropite si in obraji,si in genunchi :D:D mi se potriveste 90%
violetalazar
Postat pe 24 Martie 2009 00:26
De la: avon_luminita, la data 2009-03-21 15:51:56Super!!! mi se potriveste aproape perfect, chiar daca sunt nascuta pe 23 septembrie-prima zi din aceasta zodie
Ma intereseaza ce stiti despre cei nascuti in zodia Balantei cu ascendent in RAC? mersi..........


intr-adevar, f adevarat...si eu tot pe 23 sept sunt nascuta!!!
akanty
Postat pe 24 Martie 2009 22:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul SCORPION.... 3 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:56
zone erogene in functie de zodie 314 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:03
Of lume,,,, 10 De la: tutankhamon 30 Decembrie 2009 13:45
Osteoporoza, Osteoartrita 2 De la: quasaria 18 Ianuarie 2010 00:38
Zodii pentru fiecare zi de nastere 44 De la: swim406 19 August 2009 16:42
Setari Cookie-uri