Zodia LEU

super tare pacat ca aku l-am vazut si a fost postat chiar de ziua meu .................COOL
yavrum
Postat pe 17 Septembrie 2008 08:51
sunt o leoaica de 25 de ani.sincer eu m-am regasit in aceste randuri.:)
danniella1283
Postat pe 17 Septembrie 2008 22:32
grozava descriere:) totusi ce parere aveti despre combinatia femeia taur(la inceputul lui mai) si barbatul leu(la inceputul lui august)?
multumesc
tigerremy
Postat pe 23 Septembrie 2008 01:06
SUNT LEU SI-MI PARE BINEEEEE!!! HRRRRRRRRRRRRR!!:))
superbus
Postat pe 23 Septembrie 2008 21:56
nu i usoara viata de leu,trebuie sa recunoastem leoaiceor!
klarakla
Postat pe 4 Octombrie 2008 11:10
Sunt pisicutza leoaica si sunt mandra de asta... Ma regasesc perfect in descriere si mi se pare cea mai complexa pe care am citit-o. Mi-ar placea si o descriere a zodiei berbec, in special al barbatului berbec si compatibilitatea cu femeia leu.
Saby
Postat pe 5 Noiembrie 2008 10:16
beton descrierea!leii sunt sefiiiii...!!!!!!!!!nu ma contrazice ti ca mi frangeti inima...
klarakla
Postat pe 5 Noiembrie 2008 19:44
sunt leoaica si sunt mandra de asta......chiar daca am si defectele acestei zodii.....cui a facut descrierea acestei zodii, sincerele mele felicitari!
elenakarla
Postat pe 5 Noiembrie 2008 21:51
Super de tot ,sunt din zodia LEUsi ma gasesc 80 la suta in tot ce ai scris
2407
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:38
super tare! si eu sunt o leoaica si bineinteles ca sunt mandra
gabriela21
Postat pe 7 Noiembrie 2008 21:48
si eu sunt o leoaica,de 39 de ani, si sunt mandra de acest lucru,ma regasesc in 90 la suta din aceasta descriere,
viorica_sirtex
Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:40
De la: viorica_sirtex, la data 2008-11-13 00:40:02si eu sunt o leoaica,de 39 de ani, si sunt mandra de acest lucru,ma regasesc in 90 la suta din aceasta descriere,
mely75
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:03
stie cineva cum este combinatia femeia leu cu barbat rac?mersi
mely75
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:04
pentru mely de la 2407 Da este o combinatie naspa rau de tot, eu sunt LEUsi AM STAT 18 ani cu-n barbat din zodia RAC nai sa-l cunosti deloc este de casa ....adica nui place sa umble dar este fff posesiv, adica ii apartii ,cu arici la buzunar,este barbat si atat nimeni nui ca el crede ca are sange albastru si cei din jurul lui nu sunt la nivelul lui, puturos,considera ca trebuie sa-i faci si pantofii,ara momente si frumoase de te face sa crezi ca te iubeste nespus de mult ,dar tot rac este, face un pas sau doi inapoi...... Pentru mine a fost groasnic PAAA.....
2407
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:14
ptr 2407 este exact cum spui fff gelos,de casa,dar posesiv.nu apreciaza efortul nimanui.in schimb este familist,de casa ,iubitor un tata bun.si bune si rele.asa e in viata .numai roz nu se poate.va pup!
mely75
Postat pe 19 Noiembrie 2008 16:31
Buna... Si eu sunt leoaica si as fi interesata, daca stie cineva, cum e combinatia femeie leu- barbat berbec. Cunosc 2 barbati berbeci, si sunt atat de diferiti, incat nu-mi dau seama daca e o combinatie reusita sau nu, desi am mai citit ca astrele sunt favorabile. merci anticipat
Saby
Postat pe 20 Noiembrie 2008 15:09
Pentru Mely75. Da este un tata minunat, eu cu al meu nu am avut copii dar a avut el din alta reletie si este un tata iubitor,dar si un fiu devotat pentru mama lui mai repede se consultsa cu mama lui si luau decizii impreuna decat sa se conculte cu mine,stiu ca intro relatie sunt si bune si rele,eu iti doresc sa ai multe bune decat rele,TE PUP NUMAI BINE
2407
Postat pe 21 Noiembrie 2008 15:17
Si eu sunt Leu , si in multe ma regasesc. Decand am terminat scoala , am fost in functii de conducere , de un an detin o cota dintr-un mare abator , conduc ultimul tip de mercedes , iubitul meu este mai mic decat mine , frumos, inteligent si cu bani. Viata de familie unui leu nu i se potriveste. O leoaica nu e facuta pentru cratita.Asa ca un barbat care vrea sa stea langa o leoaiaca adevarata trebuie sa aiba "potenzial".
giuliaalfio
Postat pe 26 Noiembrie 2008 10:34
si io sunt o leoaica mandra si orgoliosa.imi place sa cuceresc,dar nu imi pierd timpul cu cine nu merita.Femeia leu asteapta mom propice pentru a-si ataca prada si nu da gres niciodata,indiferent ca e vorba de cariera, dragoste etc.E constienta de ce poate oferi si nu se multumeste cu ce i se ofera.Totul sau nimic!!!
modestamadi
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:16
woooooooooooow!cea mai tare descriere!ce e si mai tare la mine e ca sunt nascuta pe 08.08.88,nu stiu daca shtiti dar semnul zodiei leu,are o usoara inclinare spre 8,iar numele meu de familie e soare,planeta care imi guverneaza zodia!. super tare,ma regasesc intru totul
love4vr
Postat pe 7 Decembrie 2008 15:07
sunt leoaica...si sunt mandra de asta...ma regasesc in cele scrise....clarrrrr..95%
boboo_jungleparty
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:19
Imi place de tine....Esti blonda?
klarakla
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:06
blonda sunt...
boboo_jungleparty
Postat pe 11 Decembrie 2008 15:53
mda...asa este ...fostul meu priete este leu....avea o vorba cine i seful tau??vorba pe care o luase destul in serios...este o zodie...complexa....insa mi a placut foarte mult complexitatea descrierii...nu se scrie ceva si despre balanta asa complex??
daria86
Postat pe 18 Decembrie 2008 11:49
Sunt o leoaica de 24 de ani si m-am regasit complet in aceste randuri. Intr-adevar asa e o leoaica adevarata. Cea mai buna descriere de pana acum. Nu stiti cumva unde gasesc o descriere de genul a unui barbat sagetator? E orgolios si destul de greu de cucerit...zic eu...si as vrea ceva sfaturi. mail: alynamatey@yahoo.com

Postat pe 27 Ianuarie 2009 22:04
as dori sa stiu combinatia el.leu(24 iulie)iar eu berbec(2 aprilie)ne intelegem bine dar l-am gasit printre rindurile descrise de tine.nu in totalitate dar este foarte fidel pasional dar incapatinat si f.mindru.astept un raspuns va rog
lilianastoica22
Postat pe 3 Februarie 2009 10:20
eu sunt leoaica 100%, respectiv am ascendent tot in leu si stiu asa: ma potrivesc f bine cu sagetator, berbec, leu, in ac ordine. gasesti info pe orice site de horoscop vrei. poti sa calculezi si compatibilitatea.
georgiana_irl
Postat pe 24 Februarie 2009 18:42
mersi raul 27 pt postarea ta, descrierea leului se apropie intr-adevar de caracterul meu dar iti inchipui ca mai sunt multe de adaugat
lisa1313
Postat pe 24 Februarie 2009 23:19
Daria, hi hi, si eu sunt balanta si am avut o 'ciocnire spontana' cu un leu... nu te vad prea entuziasmata de amintirea relatiei. Ai putea sa-mi spui mai multe? In cazul meu a fost doar o aventura, dar atat de intensa, atat de uimitoare, incat nu-mi mai revin, de parca m-a calcat trenul!
Oricum, a fost EXACT ca in descrierea zodiei: m-a dus la restaurante si in locuri scumpe, pline de rasfat, luand intotdeauna ce era mai bun, mi-a facut complimente emotionante, din suflet si cu pasiune, s-a mandrit cu mine pe la toti prietenii lui si nu s-a sfiit sa-si arate admiratia si afectiunea fata de mine... Desigur, a incercat sa-mi spuna cu ce sa ma imbrac, cum sa-mi fac parul si cum ar fi trebuit sa reactionez intr-o anumita situatie (nu l-am contrazis dar am facut ce-am vrut eu :) ) si s-a aratat foarte afectat de faptul ca o cunostinta comuna 'nu il apreciaza la adevarata lui valoare'... Pana si faptul ca este predispus la boli bruste la picioare se potriveste, nu mai zic de par si culoarea ochilor!! La comentariu meu ca exista persoane care pot avea pareri diferite de ale lui pe diverse teme, mi-a raspns ca 'el stie mai bine, pentru ca a studiat problema pe toate partile, dar..in fine..'. Si, exact ca in descriere, i-am trecut cu vederea toate puseurile de egocentrism si vanitate, pentru ca era tare dragalas cand baga ghearele in teaca si pentru ca il admiram extraordinar pentru inteligenta si talentele lui, cu adevarat iesite din comun. Printre altele, a avut ambitia extraordinara de a invata o limba straina in 6 luni, pentru ca apoi sa faca un masterat cu care sa se laude, 'din vanitate' dupa cum a recunoscut singur.
In fine, eu as fi vrut mai multa implicare, chiar daca o relatie parea Mission Impossible (din motive reale, dar pe care nu vreau sa le enumar), insa el a analizat rapid toate aspectele, a constatat ca e o fantana secata, dn care nu poate scoate apa (ca Berbecii, de exemplu) si a inceput sa se retraga, incet-incet.
Ca sa pun capat mai repede chinului, i-am scris un mesaj in care il acuzam de anumite lucruri si ii jigneam orgoliul propriu si.. a functionat! Leul ranit a ragit furios si a dsparut, jignit dar demn, in jungla...
Eu inca incerc sa-mi revin, aceasta 'aventura' cum prefer sa o numesc, a lasat urme neasteptat de adanci asupra mea... Un lucru e sigur, nu stie sa aprecieze oamenii la justa lor valoare, altfel n-ar fi plecat asa...
Oare exista o descriere atat de complexa si pentru balanta? Vorba aia, daca nu putem sa ne luptam cu soarta, macar sa o intelegem..
LianaV
Postat pe 24 Februarie 2009 23:21
Si eu sunt o leoaica si sunt mandra de zodia mea .Ma regasesc in aceasta zodie multumesc

Postat pe 25 Februarie 2009 17:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Totul despre zodia berbec cu ascendent in berbec :D 7 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 09:37
Despre barbatul capricorn 3 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:10
Zodia SAGETATOR 180 De la: AMELYY 20 Ianuarie 2010 13:18
neveste(si nu numai) de politisti--aliati-va! 22 De la: oana4me 11 Ianuarie 2010 12:02
Femeia Varsator 493 De la: raul27 26 Februarie 2018 13:42
Setari Cookie-uri