Dieta lui Catalin Crisan

bine ati venit fetelor,va tin pumnii si va spus k eu am reluat dieta cc de trei zile.astept rezultate
silviadana
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:09
Silviadana nu este cam devreme sa reiei dieta aceasta? Te simti Ok? Nu ai avut slabiciune deloc?
Parca ai scapat de 18 kg in total!!!

Daca ti-e bine, bafta! povestim despre rezultate
ancatinca
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:16
multumim de incurajari....azi e a doua zi de dieta..desi nu dieta cc...doar un regim sanatos, fara grasimi,prajeli si pra multi carbohidrati rai..sper sa ma si tin de ea cateva luni ,atata timp cat va fi nevoie

Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:56
asta e tot ???????
vio
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:57
De la: ancatinca, la data 2009-01-12 15:16:52Silviadana nu este cam devreme sa reiei dieta aceasta? Te simti Ok? Nu ai avut slabiciune deloc?
Parca ai scapat de 18 kg in total!!!

Daca ti-e bine, bafta! povestim despre rezultate

am scapat de 21 kg dar am terminat-o pe 5 decembrie si am tinut altele in continuare.chiar nu m-am simtit rau deloc,nu stiu dar a fost singura dieta cu care m-am inteles bn.acum depinde si de organism si de multi alti factori.momentan ma simt super ok
silviadana
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:31
De la: smarald08, la data 2009-01-11 20:20:30multumesc mult... ba da, mi-ar fi de mare ajutor o " colega de suferinta". m-am gandit la dieta lui CC...sper sa dea rezultate...am mare nevoie de ele
smarald



buna
cum stai cu dieta?...greu greu...si am abia 3 zile...iti dai seama cum o sa ma simt dupa cateva luni ....ambitia mea s-a dus pe apa sambetei ..totusi trag nedejde sa nu o las prea curand
bafta in continuare

Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:00
sa nu te lasi,vei vedea ce repede trece nici nu o sa iti dai seama
silviadana
Postat pe 15 Ianuarie 2009 15:15
nu mai are nimeni noutati?
silviadana
Postat pe 16 Ianuarie 2009 10:52
BUna!

Merge greu; am inceput de luni, si am scapat de abea de 1,5 kg.
ancatinca
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:46
De la: silviadana, la data 2009-01-16 10:52:29nu mai are nimeni noutati?


oooo...ba da, am eu...cum sa nu
o saptamana de regim si nici 100 de grame amarate nu am scazut:(in continuare retin apa si ma umflu vazand cu ochii
urmeaza sa imi fac o programare la un salon si de luni incep niste impachetari, niste masaje si drenaj limfatic.....poate poate o da Domnu...va tin la curent oricum, pupici si sa aveti wk placut
PS ceva tot merge bine si la mine....am reusit sa imi imfranez poftele cat de cat si sa nu mai salivez cand trec pe langa o vitrina cu bunatati

Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:18
Buna , spuneti-mi va rog si mie de ce dieta e vorba. Multumesc.
renate
Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:23
buna...vreau sa ma alatur si eu voua.....astazi este prima zi din dieta cc.sper sa aiba si la mine rezultate bune... si inca ceva..vreau sa ma sustineti si pe mine ...
sterling_blue_eyed
Postat pe 19 Ianuarie 2009 10:47
Buna , si eu de azi m-am hotarat sa incep o dieta , am 70 kg si inaltime 1,72 , acum cateva luni am avut 65 kg si cu sarbatorile de iarna am pus 5 kg.
sterling blue eyed eu te sustin , hai sa incercam sa dam kg jos , tu cate kg vrei sa slabesti? pa.
renate
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:12
cat mai multe..... am 1.60 si 82 de kg...deci..cat mai multe....eu cred ca m-am ingrasat asa de mult de la tiroida..cred..acum iau niste hormoni tiroidieni si cred ca de la ei..TREBUIE SA PUTEM!!
sterling_blue_eyed
Postat pe 19 Ianuarie 2009 15:22
De la: sterling_blue_eyed, la data 2009-01-19 15:22:48cat mai multe..... am 1.60 si 82 de kg...deci..cat mai multe....eu cred ca m-am ingrasat asa de mult de la tiroida..cred..acum iau niste hormoni tiroidieni si cred ca de la ei..TREBUIE SA PUTEM!!


bine ati venit printre noi;)
va doresc ambitie multa si sa dea rezultate dieta
eu sunt la a doua saptamana de dieta -desi nu dieta cc, dar nu am slabit deloc:((;((:(( si sunt tare amarata
dar, sper sa nu ma las asa usor

Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:06
HEEEEYYY! CE E CU ZEUL NOSTRU???Acum observ ca a disparut! Stie cineva ceva de el? Cum a rezolvat cu surplusul?
Sper ca nu a abandonat definitiv...ar fi prea trist...
n_parlea
Postat pe 20 Ianuarie 2009 00:55
zeul e suparat si are o gramada de treaba,cel putin asta era situatia sapt trecuta cand am vb cu el.nu se lasa el asa usor.nu va lasati batute,caci eu de cand am reinceput dieta nu am dat jos decat 2kg si poimaine fac 2 sapt.cred k nu mai are acelasi efect,dar oricum nu ma las,o duc pana la capat.trece repede ,data trecuta nici nu am realizat cand au zburat 66 zile;singura chestie k nu ma mai pot controla dak mananca cineva langa mine ceva ce imi place mie.fac eforturi supranaturale sa nu calc stramb.dar nu-i nimic,toate vom reusi sa scapam de kg in plus.trebuie doar sa vrem,asa k sa avem incredere in noi k le putem invinge.eu personal sunt alaturi de voi bsi vom reusi.va pupacesc si va doresc o zi usoara
silviadana
Postat pe 20 Ianuarie 2009 15:34
eu nu incerc dieta cc , mai reduc din alimente si sper sa am rezultate , e cam greu dar asta e ... .
renate
Postat pe 20 Ianuarie 2009 21:21
neatza fetelor...e a treia zi de dieta si e bine.nu pot sa spun daca am slabit pt ca nu m-am cantarit.vreau sa ma cantaresc la sap ca sa nu fiu dejamagita dar pot sa va spun alte rez.aceasta cura este tinuta "in familie" adica eu,sotul meu si mama soacra.ei s-au cantarit si sotul meu a slabit deja 2.5kg iar mama soacra doar 2.asa ca..sper ca si eu am dat jos..va pupic si va urez o zi scurta!
sterling_blue_eyed
Postat pe 21 Ianuarie 2009 09:17
De la: sterling_blue_eyed, la data 2009-01-21 09:17:34neatza fetelor...e a treia zi de dieta si e bine.nu pot sa spun daca am slabit pt ca nu m-am cantarit.vreau sa ma cantaresc la sap ca sa nu fiu dejamagita dar pot sa va spun alte rez.aceasta cura este tinuta "in familie" adica eu,sotul meu si mama soacra.ei s-au cantarit si sotul meu a slabit deja 2.5kg iar mama soacra doar 2.asa ca..sper ca si eu am dat jos..va pupic si va urez o zi scurta!


am reusit sa dau si eu jos un kg...cam putin dupa 9 zile de regim totusi....poate ca ar trebui sa incerc ceva mai drastic....

Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:16
frumushel, dupa 9 zile de dieta nu ai reusit sa slabesti deloc?Eu am 3 zile si am reusit 2 kg , dar am senzatia de foame tot timpul , voi fetelor cum va simtiti?va urez o zi buna.
renate
Postat pe 21 Ianuarie 2009 17:29
salut la toata lumea
scuze k nu am mai intrat dar nu imi vad capul de treaba, plus o infectie la faringe si o alergie la antibiotice din cauza supradozajului de penicilina. Silvia felicitari pt ambitia ta, eu nu m-am mai ingrasat deloc...dimpotriva cred k am slabit iar vre-o doua-trei kilograme din cauza stresului...decoamdata eu nu mai tzin dieta pentru k primesc reprosuri de la prieteni si familie k sunt prea slabanog.. in fine
cat despre restul nu stiu ce sa zic...nu vreau sa fiu rautacios dar numele acestui forum este "dieta catalin crisan''..e cam aiurea cand intra cineva nou care ar vrea sa citeasca informatii despre aceasta dieta si da peste alte improvizatii sau alte marturisiri esuate....fetelor fara nici o suparare dar suntetzi pe dinafara subiectului ...
felicitari insa celor ce s-au apucat de aceasta dieta si celor veterane care reusesc sa o tzina in continuare.
va pup pe toate si sa ne auzim de bine
PS daca vrea cineva sfaturi sau ponturi despre dieta CC nu ezitatzi sa intrebati pe forum...sigur cineva va v-a raspunde
Pupilici
zeul_Ar
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:41
zeule, tot respectul din partea mea!!!!
ti'am urmarit tot timpul evolutia, ca un sherlock holmes ce sunt.


toate cele bune iti doresc!!!


Neghinitza
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:34
salutare!nu am mai rezistat si m-am cantarit..am slabit 3 kg.in 3 zile cu dieta cc si sunt f fericita.ma simt f bine.azi chiar nu mi-a fost foame..vreau sa intreb si eu ceva:eu pun in apa pe care o beau zilnic zeama de lamaie.are ceva?sau trebuie sa beau apa plata simpla?pupici
sterling_blue_eyed
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:40
De la: Greenie, la data 2009-01-22 16:34:45zeule, tot respectul din partea mea!!!!
ti'am urmarit tot timpul evolutia, ca un sherlock holmes ce sunt.


toate cele bune iti doresc!!!







mersy mersy Greenie...

Numai bine si tie grennie
zeul_Ar
Postat pe 22 Ianuarie 2009 19:57
De la: sterling_blue_eyed, la data 2009-01-22 16:40:15salutare!nu am mai rezistat si m-am cantarit..am slabit 3 kg.in 3 zile cu dieta cc si sunt f fericita.ma simt f bine.azi chiar nu mi-a fost foame..vreau sa intreb si eu ceva:eu pun in apa pe care o beau zilnic zeama de lamaie.are ceva?sau trebuie sa beau apa plata simpla?pupici




felicitari de rezultate...da e ok sa pui lamaie in apa de baut e chiar indicat k taie greatza :)
incepe ziua cu un pahar mare de apa plata cu lamaie :)
spor in continuare
zeul_Ar
Postat pe 22 Ianuarie 2009 19:59
De la: zeul_Ar, la data 2009-01-22 12:41:23salut la toata lumea
scuze k nu am mai intrat dar nu imi vad capul de treaba, plus o infectie la faringe si o alergie la antibiotice din cauza supradozajului de penicilina. Silvia felicitari pt ambitia ta, eu nu m-am mai ingrasat deloc...dimpotriva cred k am slabit iar vre-o doua-trei kilograme din cauza stresului...decoamdata eu nu mai tzin dieta pentru k primesc reprosuri de la prieteni si familie k sunt prea slabanog.. in fine
cat despre restul nu stiu ce sa zic...nu vreau sa fiu rautacios dar numele acestui forum este "dieta catalin crisan''..e cam aiurea cand intra cineva nou care ar vrea sa citeasca informatii despre aceasta dieta si da peste alte improvizatii sau alte marturisiri esuate....fetelor fara nici o suparare dar suntetzi pe dinafara subiectului ...
felicitari insa celor ce s-au apucat de aceasta dieta si celor veterane care reusesc sa o tzina in continuare.
va pup pe toate si sa ne auzim de bine
PS daca vrea cineva sfaturi sau ponturi despre dieta CC nu ezitatzi sa intrebati pe forum...sigur cineva va v-a raspunde
Pupilici




vai zeule, ne scuzi ca am ''invadat''topicul ''tau''...nu stiam ca a murit careva si te-a lasat pe tine sef de trib p-acia...stai tu linistit ca daca vrea careva informatii despre dieta catalin crisan, gaseste nenumarate surse, asa ca nu mai muri tu de grija eventualilor ''amatori'' la aceasta dieta.

Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:38
De la: frumushel, la data 2009-01-22 21:38:54
De la: zeul_Ar, la data 2009-01-22 12:41:23salut la toata lumea
scuze k nu am mai intrat dar nu imi vad capul de treaba, plus o infectie la faringe si o alergie la antibiotice din cauza supradozajului de penicilina. Silvia felicitari pt ambitia ta, eu nu m-am mai ingrasat deloc...dimpotriva cred k am slabit iar vre-o doua-trei kilograme din cauza stresului...decoamdata eu nu mai tzin dieta pentru k primesc reprosuri de la prieteni si familie k sunt prea slabanog.. in fine
cat despre restul nu stiu ce sa zic...nu vreau sa fiu rautacios dar numele acestui forum este "dieta catalin crisan''..e cam aiurea cand intra cineva nou care ar vrea sa citeasca informatii despre aceasta dieta si da peste alte improvizatii sau alte marturisiri esuate....fetelor fara nici o suparare dar suntetzi pe dinafara subiectului ...
felicitari insa celor ce s-au apucat de aceasta dieta si celor veterane care reusesc sa o tzina in continuare.
va pup pe toate si sa ne auzim de bine
PS daca vrea cineva sfaturi sau ponturi despre dieta CC nu ezitatzi sa intrebati pe forum...sigur cineva va v-a raspunde
Pupilici




vai zeule, ne scuzi ca am ''invadat''topicul ''tau''...nu stiam ca a murit careva si te-a lasat pe tine sef de trib p-acia...stai tu linistit ca daca vrea careva informatii despre dieta catalin crisan, gaseste nenumarate surse, asa ca nu mai muri tu de grija eventualilor ''amatori'' la aceasta dieta.



fara sa fiu prea dur cu tine...pentru k in fond si la urma urmei esti o doamna...mai mult sau mai putin(una pe dinafara topicului...ce-i drept ...)
te bagi si tu in seama k nu ai ce face sau ce?
gagico asta nu e topicul meu ...doar k esti pe dinafara cu totul despre ce inseamna dieta...sa nu mai zic k in primul rand ca sa duci la bun sfarsit o dieta iti trebuie buna vointa ...dar daca tu dupa 3 zile de "dieta" in care infuleci de toate ...dar fara painica si fara dulciurele....in speranta de a scapa de surplusul de kilograme...mai te consideri o profesoara in ale dietei si esti si in masura sa dai sfaturi...hmmm...ma abtzin!


PS k sa faci parte din acest trib trebe macar sa te apuci de dieta asta...da, da dieta CATALIN CRISAN ...uite scrie sus mareeee...sau nu stiu eu sa citesc... scrie cumva dieta celor care manaca de toate in speranta de a slabii cele 35 de kilograme in surplus, in cateva zile...hai saptamani?! nu stiu ...chiar vream sa nu scriu toate astea...dar prea crezi k ai pus coada la cireasa!

Hai sictir, k esti de pe alta lume.

Scuze restul lumii pentru chestia asta...chiar nu am vrut sa fac publica toata tarasenia asta...
V-am pupat !
zeul_Ar
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:43
frumusel aveam pretentii.ce esti asa frustrata?oare lipseste cv din viata ta?in fine,nu cred k ai de ce sa te manifesti asa,intr-un stil barbar
silviadana
Postat pe 24 Ianuarie 2009 00:27
ceau silviutza, nu tzi-o mai pune si tu in cap...las-o asa...si mie mi-a parut rau dupa ce am scris pe forum...
tu ce mai zici? ce nu mai intrii pe mess? eu tot te caut in lista mea si nimic...



zeul_Ar
Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cura cu oua de prepelita 12 De la: garbo263104 29 Februarie 2012 21:20
dieta 8 De la: garbo166660 9 Noiembrie 2011 11:06
Ce parere aveti despre dietele proteice? 3 De la: garbo_476951 26 Noiembrie 2017 07:57
Cum arată o dietă sănătoasă echilibrată? 1 De la: garbo_506120 30 Iulie 2020 17:16
probleme digestive 7 De la: garbo_453036 18 Mai 2017 14:23
Setari Cookie-uri