RINOPLASTIE

BUNA
SI A FACUT CINEVA DE PE SITE RINOPLASTIE??
EU AM PROGRAMARE LUNA VIITOARE SI AS VREA SA AFLU OPINIILE VOASTRE

Postat pe 31 Iulie 2008 14:35
As vrea si eu sa-mi fac rinop;astie la Timisoara..dar mi-e putin frica...sa-mi spui cum a fost..apropo cat o sa te coste?
stephanie86vlad
Postat pe 10 August 2008 12:33
am facut rinoplastie acum 3 ani,nu am simtit nimic;problema e dupa dar nu te tine decat vreo luna,dar se merita,rezultatul conteaza.in primul rand trebuie sa fi pregatita psihic,crede-ma;in ultimul moment iti vine sa nu mai faci pentru ca ti-e frica de ceea ce o sa iasa.priveste inainte ca o sa fie bine.curaj!
gilliene
Postat pe 15 August 2008 09:42
imi spui si mie cat te-a costat, te rog...

Postat pe 29 August 2008 11:30
si eu vreau sa fac o rinoplastie dar imi este f frica...dar daca tu zici ca nu simti nimik...
eu citeam pe siteuri ca dupa operatie te doare si ca nu poti respira iar operatie poate sa esuseze....si multe altele
gromanciuc
Postat pe 12 Februarie 2009 15:42
eu tocmai mi-am facut operatie la nas acum o saptamana. Maine imi vor scoate firele si o sa-l vad pt prima oara. Pt cele interesate , sa nu va temeti de durere, nu este mare, singurul inconvenient este repiratul in primele 2-3 zile, apoi sunt scoase mesele si poti respira ok . Va recomand un doctor f bun , dupa parerea mea cel mai bun in domeniu , D-l Badea de clinica Apolo care mi-a acordat multa atentie si grija dupa operatie...mai ramane sa vad ce nasuc mi-a facut , stilul lui la nasuri mi se pare nasul de papusica , este cunoscut ca facand cele mai dragute nasuri, dupa poze sunt de acord. Va urez succes, daca mai vreti detalii va dau cu drag , pt ca pana acum o sapt eram si eu disperata dupa amanunte si informatii in legatura cu operatia . va pup si curaj , e o operatie usoara !
betwety
Postat pe 16 Februarie 2009 21:05
pot sa vad si eu rezultatul,inainte si dupa:D se poate??
gromanciuc
Postat pe 17 Februarie 2009 15:23
off si eu ma gindesc sa-mi fac rinoplastie , nu imi place din profil cum se priveste, e putin concav, si virful nu-mi place in poze cum iese..pare mai mare decit e de fapt.. si ma gindesc si la o interventie de agest gen la pometi..fiindca de fiecare data cind rid, zimbesc imi apar riduri pronuntate la ochi..
stiu ca uneori astfel de operatii pot esua sau rezultatul sa nu fie cel scontat..:(
kisoy
Postat pe 20 Februarie 2009 13:26
Puteti sa imi recomandati si mie o clinica de rinoplastie la care sa ma duc cu incredere.
Ca am vazut cateva comentarii de pe mai multe blog-uri in care s-au facut greseli in constructia nasului.
Si imi doresc mult sa imi fac si eu,dar nu vreau sa arat ca Frankenstein.
Va rog mult.
Daca se poate si un doctor de incredere.

Postat pe 22 Mai 2009 17:41
Daca vrei sa arati ca tipul din avatar,nu te duce.Daca esti tu acela,nu are rost...
valentino
Postat pe 22 Mai 2009 17:59
poti sa imi spui cit te-a costat toata afacerea..trebuie sa se opereze si fiica mea...si sponsorul sunt eu...astept raspuns eventual pe mail..eurest220@yahoo.com..multumesc
coca_mm
Postat pe 4 Iulie 2009 12:26
buna,

betwety spuneai ceva de doctorul Badea de la clinica Apolo... in legatura cu rinoplastia ta.... Vrei te rog sa dai mai multe amanunte? pentru cei care nu locuiesc in Bucuresti, o adresa mai exacta ar fi super!
Zi-mi te rog si cum arata acum nasul tau, daca esti multumita de rezultat si cam cat te-a costat.
MS frumos
garbo031519
Postat pe 29 Iulie 2009 21:59
Si eu m-am operat la dr.Badea Octavian,acum 3 anisi am fost f multumita.Telefon: 0744377034. Am mai trimis o prietena anul trecut si a costat o 1500 de euro.
curlly_23
Postat pe 3 August 2009 15:41
1500 cu tot cu analize si controalele de dupa nu? hm...interesant ca am auzit ca la altii e 2500, bine s-o mai fi scumpit si la el de anul trecut, ma gandesc.
elle
Postat pe 17 August 2009 11:59
eu m am dus cu analizele,nu le am facut la el...deci alea sunt separate. controalele de dupa sunt incluse in pretul lor. nu cred sa se fi scumpit asa mult fata de anul trecut. da un telefon si programeaza te la o consultatie,mai ales daca esti din bucuresti...
curlly_23
Postat pe 17 August 2009 15:21


Nici nu stiu ce sa fac, nimeni nu ma sustine, toti zic ca n-are nimic nasul meu, dar mie nu-mi place Nu ati avut nevoie de cineva sa va ajute dupa operatie sau ma descurc si singura? Adica, eu stiam ca 2 3 zile dupa tre sa stai in pat...
elle
Postat pe 18 August 2009 15:54
M-a tinut o zi in spital.si asistenta a stat nonstop langa mine...nu am avut voie decat vizite.peste noapte nu a ramas nimeni cu mine...stai in pat,daca ai nevoie,daca te simti rau. depinde cat de repede se vindeca...o saptamana stai cu bandaj pe fatza,mai dureaza incate 2-3 sapt vindecarea completa,dar dupa arata bine:)
curlly_23
Postat pe 19 August 2009 17:21
buna,

poti te rog sa imi spui unde te-ai operat.. la ce clinica .. doctor.. oras?

multumesc:)
garbo053748
Postat pe 22 Septembrie 2009 22:49
Clinica Apollo din Bucuresti, doctor Badea Octavian.
curlly_23
Postat pe 23 Septembrie 2009 17:22
BUNA, VA RECOMAND CU INCREDERE CLINICA DR. MOCANU CONSTANTIN DIN BUCURESTI, STR. STIRBEI VODA, TEL.310.33.53; 0788355615. EU SUNT OPERATA DE PANSINUZITA DE 2 ANI SI SUNT F.F.BINE. AM VAZUT ACOLO DOAMNE OPERATE ESTETIC CU REZULTATE DEOSEBITE. SUCCES
garbo042745
Postat pe 16 Octombrie 2009 10:34
eu sincer nu sunt de acord cu o astfel de operatie, ma uit in fiecare sapt la frumusete p muchie de cutit si nu mi place niciodata rezultatul final, degeaba !!!!!!!!! poate sapt asta cand voi vedea cei doi soti operati imi voi schimba parerea :)) in rest raman cu a mea parere. daca te iubesti tu te vor iubi si ceilalti
alintici
Postat pe 25 Octombrie 2009 18:28
Tocmai,dc nu te iubesti tu nici altii nu te vor iubi,deci tre sa faci tot posibilul sa te iubesti tu intai.pare exagerat sa ti pui silicoane,sa ti corectezi cine stie ce prostie,care nu e grava,dar o rinoplastie,este mai mult decat ok.este corectarea unui defect,nu o metoda de infrumusetare. iar un nas urat nu este absolut deloc placut,si daca se poate trebuie corectat.Iar dupa operatia avuta la nas,pot spune ca ma iubesc,desi am si sanii mici,si mai stiu eu ce...dar nasul stramb era un defect
curlly_23
Postat pe 26 Octombrie 2009 15:13
Buna . Ma numesc Emilia si sunt noua pe aici dar , pentru cine vrea sa-si faca rinoplastie doresc sa-i impartasesc din experienta mea.
Am doar 2 sapatamani de la operatie si ma simt excelent.Nu am avut dureri de nici un fel .Interventia am facut-o la DL Doctor Ovidiu Grecu ,un doctor de exceptie de-o inalta clasa profesionala , si o echipa medicala deosebita. Am fost primita in clinica , cu o deosebita caldura ca mi-au trecut toate emotiile.Daca cineva vrea mai multe amanumte va rog sa-mi scrieti pe adresa: e24ma@yahoo.com.
garbo074176
Postat pe 19 Noiembrie 2009 15:34
hei.. voi de ce vati facut rinoplastie pana la urma ?? este mare sau aveti problemele cu septul?.. ca as vrea si eu sami fac dar nu sunt probleme ci numi place fiindca nasul meu este prea mare pt fata mea X( si mai am o intrebare..credeti ca cu timpul nu se va mai observa adik pe masura ce cresc?? va rog un sfat !! :D ms
garbo074791
Postat pe 21 Noiembrie 2009 16:07
buna sunt curioasa ce fel ti-a iehsit esti multumita?astept mesajul tau :*:*
garbo075788
Postat pe 23 Noiembrie 2009 21:28
eu ma operez joi 26 noiembrie la clinica la proestetica dna dr jianu :-s ...mie frica:-s desii sunt constienta ca nu o sa simt nimic...dar dupa o sa fie mai greu..:(
sper sa fie bine
tineti`mi pumnii
garbo076098
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:57
buna....eu m-am operat la nas acum aprox 2luni....rezultatul a fost unul exceptional...sincer nu ma asteptam....sunt f multumita si fericita k am ajuns la domnul doctor MARIN VOICA care s-a comportat exceptional cu mine si exact ceea ce doream mi-a facut....mi-a facutsi devitia de sept si remodelarea nasului....credeti-ma k vb kt se poate de sincer si nu veti regreta pt alegerea facuta nici makr o sec....eu mi-am facut operatia la nas la clinica doamnei doctor elena marincea "FIX CLINIQUE" dar m-a operat domnul MARIN VOICA .la clinica am cerut sa mi se faca poza in photoshop cu modificarea nasului iar domnul doctor Marin Voca nici macar nu a vrut sa vada cum iesise in photoshop ....mi-a zis k nu are nevoie sa vada poza pt k el stie cum mi-ar sta mie ff bine....si asa a fost....ceea ce a iesit in realitate e multttt mai frumos k poza facuta in photoshop/....pt cine vrea sa vb cu dumnealui ii pot da nr de tel ....vi-l recomand din inima...mail:biencutza2906@yahoo.com
biencutza2906
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:38
ioi, ce-am mai cautat acu' 2 zile toapicu' asta...
Anouk
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:50
daaaa si deschizatoarea topicului ii ochi si urechi ori,..
numai ochi,ori numai urechi
da s o ascuns bine...
LILO
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:55
ioaai scuze...anouk tu vorbeai serios...mea culpa..
dadui cu oistea ..
LILO
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Recutie mamara 1 De la: garbo_474814 16 Septembrie 2017 17:17
Unde pot face masaj anticelulitic in Bucuresti? 72 De la: Katoki 7 Martie 2010 03:53
Salon de remodelare corporala in Constanta stie cineva? 17 De la: garbo104836 13 Martie 2010 09:15
Intarziere 5 De la: delada 13 Ianuarie 2018 23:27
Rinoplastie 15 De la: garbo_448185 16 Decembrie 2016 11:39
Setari Cookie-uri