Cafenea virtuala

n-o fi fost prea tare cafeaua? asta referitor la egalitate, cu restul sunt de acord.
cristisz
Postat pe 6 August 2008 10:44
baghera, melimeli, cryle sunt la munca... cristisz si nebuna au treaba (ne intoxica)... nu-mi place sa beau singura cafeaua... dar asta e... o sa ma servesc
Angelli
Postat pe 6 August 2008 10:46
pentru cine nu e la dieta, am niste fursecuri formidabile...
cristisz
Postat pe 6 August 2008 10:48
prea devreme pentru fursecuri... multumim totusi
Angelli
Postat pe 6 August 2008 10:50
as vrea sa stiu daca voua va merge functia "vezi toate mesajele noi" ca pe mine ma trimite direct in radacina
cristisz
Postat pe 6 August 2008 10:53
la mine functioneaza "vezi toate mesajele noi"... imi arata mesajele de azi...(3 forumuri)
Angelli
Postat pe 6 August 2008 10:59
e foarte bine spus, sa incerc sa schimb browserul...
cristisz
Postat pe 6 August 2008 11:00
angelli nu bei draguta cafeaua singura sintem aici cristisz si mi-e imi plac fursecurile dieta nu tin asa ca merg foarte bine fursecurile la cafeluta haideti fetelor ca pe urma nu mai gasiti nimic

Postat pe 6 August 2008 11:09
lasati-mi si mieeeeeeeeeeeeeee, am putina treaba si revin, nu mancati tot!
nebuna
Postat pe 6 August 2008 11:11
cristisz tine bine de fursecuri ca yo sint devoratoare mare de fursecuri si pe urma daca nu mai ramin ma alearga nebuna ca le mincai pe toate

Postat pe 6 August 2008 11:16
neata pentu toata lumea azi nu serveste nimeni cafea?????????????sau eu sunt cea mai matinala??? eu va invit la un amareto cu gheata sau un frape am sa le las pregatite k nu prea am timp .pupici
yavrum
Postat pe 6 August 2008 11:43
Gata ....pauza de cafea si tigare.....doar fetelor care sunt la sercviciu, celelalte vad ca deja se servira cu fursecuri si se cam rasfata pe acasa sau la plaja.....nu sunt invidioasa dar as vrea si eu o zi cu toate dak ar fi si on-line ar fi super.....pupici pentru toate si toti care vin in cafenea .

O zi frumoasa si usoara, mai vedem ce ne mai scriem.....sa auzim numai de bine

Postat pe 6 August 2008 12:36
cristisz mai sunt fursecuri??? vreau si eu... mor de pofta...
sau le-a terminat devoratoarea baghera? trag farfuria cu fursecuri formidabine aproape... daca mai sunt o sa le temin eu ca sa nu fie tentate cele care sunt la dieta
Angelli
Postat pe 6 August 2008 12:40
Chiar dak sunt la dieta, un fursec nu se pune:P, oricum multam.

Postat pe 6 August 2008 12:53
Tocmai m-am intors cu o provizie de fursecuri si doua galeti cu inghetata. Nu cred ca e nevoie sa va invit de doua ori....
cristisz
Postat pe 6 August 2008 12:56
vad ca angelli atenteaza la "fursece" iar io no sa mai am succesuri in activiatea mea zilnica de la serviciu ca o sa fiu cu mintea la ele.
noroc cu cristisz ca e fata harnica!
angelliiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ia tu fursecele ca io iau inghetataaaaa!
am muncit de-mi crapa mintea....si cand sa iau o pauza, iaca...
nebuna
Postat pe 6 August 2008 13:40
Toataaaaaaaaaa????????????????
cristisz
Postat pe 6 August 2008 13:42
eeeeeeeeeee si tu, v las si voua ca sunt fata buna
nebuna
Postat pe 6 August 2008 13:47
cristisz esti minunata
frusecuri... inghetata... nici nu stiu cu ce sa incep
m-am hotarat fursecuri... ca sa termina daca apare baghera.. nebuna.. Bataie mare pe fursecuri. Cryle tu nu ai voie daca esti la dieta!!! (de maine intru si eu)
multumim cristisz
Angelli
Postat pe 6 August 2008 13:58
nebuna stim ca esti fata buna... vreau si eu inghetata... iti las 2-3 fursece
si sa nu uitam de bagera... ii pastrez cateva fursece si ei

cristisz tu nu mai vrei fursece?
Angelli
Postat pe 6 August 2008 14:05
n-am mancat nimic pana la ora asta, da nici nu mi-e foame
nebuna
Postat pe 6 August 2008 14:34
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/99713/Sunt-barbatii-noile-femei-.html
ia vedeti aici
nebuna
Postat pe 6 August 2008 14:38
iti oprii si ti-e nebuna fursecuri,devoratoare asa cum sint de fursecuri sa nu va ginditi la alte alea dar nu sint zircita asa ca v-am oprit si voua fursecuri m-ai ales ca zisesi ca nu mincasi nimic pina acum ce vrei sa intri la dieta hai ca facui niste gratar poate reusesc si iti deschid pofta de mincare

Postat pe 6 August 2008 15:06
deschide-o si tu mai tarziu, ca acu' muncesc...inca
nebuna
Postat pe 6 August 2008 15:09
Waaaaaaaaaaa......ce femei.....imi e fomica si voi vb numai de mancare?
Nici nu o sa mai intru sa va salut dak continuati asa:((:((:((....nu k ar fi un efort prea mare sa ma abtin, de 7 luni m-am obisnuit dar fursecuri chiar nu am mai gustat de mult si eu sunt o gurmanda innascuta, sa va mai spun ca eu desi sunt la dieta de atata vreme nu-mi lipseste ciocolata de langa pat...NOAPTEA.
Credeti-ma ca nu mint, probabil imi scade glicemia si organismul meu isi cere portia de glucoza pentru.....energia necesara.
Faceti-mi un bine si vb doar despre cafea, tigari sau de ce nu despre ...diete, care dau si randament, eu am metabolismul lent, organismul lenes.....iar efort sustinut ......nu am nici timp si nici chef, dak cineva mi-ar tine companie.....alta ar fi situatia.
Va pup pe toti

Postat pe 6 August 2008 15:17
cryle te sustinem in cura de dieta si sintem linga tine macar virtual poate iti place o limonada receeee e pt dieta si are efecte sigure eu am tinut dieta asta 3 luni si am slabit,incearca si bea 3 limonade(daca poti si fara zahar)sau pui mai putin,pe zi plus exercitii,fittnes oricum miscare in fiecare zi sigur ai sa ai rezultatele dorite

Postat pe 6 August 2008 15:30
cryle, draga si eu am aceeasi problema, iar acu' mi-e greu ca nu mai am magaazin non stpo langa casa.citeste cartea lui montignac, ne hranim si slabim, si o sa vezi acolo ce se intampla. asa iti va fi foarte usor sa echilibrezi glicemia.
nebuna
Postat pe 6 August 2008 15:49
fetelor...........azi ovidiu a chiulit.
eu ma duc la sedinta cu patronu' si mai intru pe seara
nebuna
Postat pe 6 August 2008 16:08
cine zicea....ceva...de sarmale?
de la voi mirosea...asa...pe tot...Garbo?
uuuuffffffffff......si yo...umblam din poarta-n poarta....cu berea dupa mine...sa aflu unde-s ...bunatati!!
ovidiu42
Postat pe 6 August 2008 16:24
nebuna....n-am chiulit....dar....nici pe tine...nu prea te-am vzut!!!
ovidiu42
Postat pe 6 August 2008 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clubul faraoanelor cocosate 1306 De la: liaiedera 9 Aprilie 2010 18:50
Teleski 136 De la: clarisse 1 Februarie 2010 19:30
CAFENEAU DE VARA '' NE MUTAM AFARA '' PE TEREASA 6 De la: michela1 3 August 2009 14:47
La Historia - El Comandante in centrul vechi 11 De la: alfheim 18 Mai 2011 10:44
buna ziua 35 De la: nazirra 28 Septembrie 2009 14:32
Setari Cookie-uri