Cafenea virtuala

dragele mele azi beau cafeaua in fuga repede,repede ca am multa treaba va pup dulce pe toate si sa aveti o zi placuta in continuare melimeli ai grija de fete,de cafelute si te tuc dulce uite asa

Postat pe 1 August 2008 11:44
La cate cafele beau cu voi, chiar si virtuale, o sa ma catzar pe peretzi
cristisz
Postat pe 1 August 2008 13:21
kristisz e dupamasa acuma servim un ceai sau obere rece ?

Postat pe 1 August 2008 16:05
oare? apropo;cum va descurcati cu stresul la servici?

Postat pe 1 August 2008 16:13
Pai il ignor! Sti poezia cu: "matur cosul fac cafea, sunt stapain in casa mea"? am vrut sa sti ca cel mai bine este sa fi propriu stapan. Dar, stiu ca nu toate putem fi,deci propun sa gasim solutii! Gandeste pozitiv:1)dimineata cand te trezesti din pat ,zi-ti ca o rugaciune" ma simnt bine,ma simnt bine,ma bucur de fiecare clipa,sunt fericita este o zi faina(frumoasa)" este rugaciunea mea de fiecare dimineata,am invatat-o de la un psiholog ,dupa umila mea parere,cel mai bun psiholog. Si functioneaza,dar trebuie sa faci asta infiecare dimineata...
Si fara cafea nu se poate..chiar si la ora asta:)
Mirabila
Postat pe 1 August 2008 17:20
de abia acum dragele mele am putut sa intru si sa va urez un weekend placut va pe toate

Postat pe 2 August 2008 00:53
ma alatur si eu clubului vostru , numai ca eunu servesc cafea ci doar o ciocolata calda , iar seara mult ceai

salutari , Adela
cinezee
Postat pe 2 August 2008 02:05
De la: anana, la data 2008-08-01 10:06:49 eu am baut cafeaua dar mai vreau si nu mai am cine ma serveste si pe mine chiar nimeni si am fost in curte si am taiat iarba si am obosit si tot ma e multa si e curtea mare si nu mai termin da cineva o cafea

tai iarba? hai te roooooooooooooog si la mine, nu e mare curtea si iti dau si trimer
nebuna
Postat pe 2 August 2008 07:51
ufffffffffffff, sunt la serviciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! si am cafea pentru toata lumea, da n-am tigariiiiiiiiiiiii!

Dis de dimineata,
Ma cam ia o greata,
Cafeluta aburinda,
Ma asteapta-n tinda.

Ia sculati-va degraba,
Si va apucati de treaba!
nebuna
Postat pe 2 August 2008 08:10
Dimineata pe rocoare,buna-i doamne, o cafea taare.
Sa va salut ,si sa plec la umblat prin oras....Va pup pe toti.
Mirabila
Postat pe 2 August 2008 09:24
cinezee pt. tine o cioco. calda ai grija ca e fierbinte, iar pt. restu cafeaua e servita trezirea!!!!

Postat pe 2 August 2008 09:35
hello is here????????????

Postat pe 2 August 2008 09:37
o gura de cafea ma plictiseeeeec ,cafeaua s-a racit fetelor

Postat pe 2 August 2008 09:59
gata cafeaua pupici fetelor revin mai tarziu

Postat pe 2 August 2008 10:20
pai cafea nu mai am voie decat foarte putin cu mult lapte , neata lume !
cinezee
Postat pe 2 August 2008 10:53
bine ai venit cinezee in clubul nostru vad ca te-a primit cum trebuia melimeli ma bucur ca ma pot baza pe tine melimeli dragele mele haideti sa bem o bere rece ca tareeeeeeeeee merge acum pe seara,mai ales ca yo de abia venis de la plaja si ma prajii bine de tot o seara placuta va doresc si pupici la toata lumea

Postat pe 2 August 2008 20:43
Ma primiti si pe mine ???? imi doresc o tigara si o cafea in romania chiar si virtuala aici in GERMANIA cafeaua e prea amara
yavrum
Postat pe 2 August 2008 22:15
bine ai venit in clubul nostru yavrum sper sa-ti placa cafeluta cu frisca sau fara asa dupa gustul tau ti-am facut-o

Postat pe 2 August 2008 22:28
eu beau un amaretto la ora asta cu putina gheata , vrea cineva

bine v-am gasit
cinezee
Postat pe 3 August 2008 01:14
hypy in sfarsit o cafea de acasa imi permite ti si o.......... fara ea nu are gust .imi doresc sa va invit si eu pe toti la o cafea aici dar va asigur nu are acelasi gust.ps cu frisca suna minunat preferata mea dar cu kilogramele in plus cum ramane
yavrum
Postat pe 3 August 2008 02:16
neata dragutelor haideti fetele trezireaaaaaaaaaaaa cafelutele sint gata nu mai dormiti atit o viata aveti si pe aia o dormiti pupici la toate

Postat pe 3 August 2008 11:17
aoleeeeeeeuuuuuu cit dormiti cafelutele va asteapta dragutelor melimeli ce faci draga mea unde fugisi hai la o tigara ca iarasi ma intoxic singura aici

Postat pe 3 August 2008 11:43
M-AM TREZIT TARZIU SI CUM TOATA FAMILIA DUMINICA E ACASA am baut o cafea cu ei dar promit maine dimineata va veti trezi cu mirosul de cafea sub nas,acum un suc rece pt. voi si spre seara o bereeee rece rece pupici yavrum bine ai venit in cafeneaua noastra

Postat pe 3 August 2008 17:05
ce buna e, nu-i asa baghera????

Postat pe 3 August 2008 17:07
as e melimeli a fost bun sucul si receeeeeeee cum imi place mie te si revin mai tirziu

Postat pe 3 August 2008 17:27
gnam...oare...de unde stii tu ca...baietii de pe aici...vor...neaparat...sex?
nu cumva.....?????
ovidiu42
Postat pe 3 August 2008 18:04
ooooooooo ce-mi vad ochiii lume noua ovidiu42,bine ai benit in cafeneaua noastra sa lamurim ceva pt cine ai adresat intrebarea? si cine,ce,si cum a afirmat asa ceva?da-ne detalii ca ne lamurim si noi si sper sa-ti placa cafeaua sau o bereeeeeeee receeeeee ca si asa e seara acum

Postat pe 3 August 2008 21:06
apoi, ovidiu, cu cafeaua te mai iei si cu ghetili fumei
si_totusi
Postat pe 3 August 2008 23:00
passion frappe
1 Lingurita ness
2 Lingurite zahar
20 ml Passion
Lapte
Frisca


Daca cafeaua de dimineata te trezeste, in combinatie cu cagnacul ea devine mai aromata si mai apetisanta si se poate consuma (mai ales) seara.
Pentru a prepara cafea cu cognac, ai nevoie de:
60 ml de cognac de calitate
1 lingurita de zahar
250 ml cafea fierbinte
250 ml de ciocolata fierbinte
6 lingurite cu frisca
ciocolata pisata

Amestecati cogncul cu zaharul si cu cafeaua fierbinte, apoi adaugati ciocolata. Incalziti compozitia la un foc mic, insa fara a o lasa sa fiarba. Se toarna amestecul in doua pahare de cognac, apoi se decoreaza cu frisca si ciocolata pisata.
si_totusi
Postat pe 3 August 2008 23:08
hellouuuuuuuuuuuuuuuu!
dragi prieteni, va urez o saptamana plina de succese.........
va invit acu' repede la o cafelutaaaaaaaaa!
nebuna
Postat pe 4 August 2008 08:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre pilulele alli 11 De la: yanyacharberet 1 Octombrie 2009 15:24
Restaurant & Lounge din CENTRUL ISTORIC-BUCURESTI 21 De la: Axl_22 25 Ianuarie 2012 18:26
cu ce este potrivit sa te imbraci la un party intr-un restaurant bar, noaptea? 40 De la: Dari_Daniela 9 Ianuarie 2010 13:59
euro 8 De la: akupcso_yaho_com 21 Noiembrie 2009 20:24
cu colinda.... 10 De la: Iryna_Iry 28 Aprilie 2013 09:36
Setari Cookie-uri