Femeia Varsator

ella nu stiu daca tu cunosti sensul cuvantului 'frustrat' dar te asigur ca tocmai l-ai folosit cu sens gresit,in context gresit. Daca il auzi la fiecare pas scumpo nu inseamna ca trebuie sa-l scrii si tu pe net. lasa,stim ca stii
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 19:31
De la: Mamanatura, la data 2009-03-02 19:31:31ella nu stiu daca tu cunosti sensul cuvantului 'frustrat' dar te asigur ca tocmai l-ai folosit cu sens gresit,in context gresit. Daca il auzi la fiecare pas scumpo nu inseamna ca trebuie sa-l scrii si tu pe net. lasa,stim ca stii



Cat esti de inteligenta!
Ella34
Postat pe 2 Martie 2009 19:34
Ella, renunta, scumpo...te rog eu...

vezi ca am postat ceva de Noica...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 19:36
Mamanatura eu cred ca esti ankin lucrand sub acoperire. Poate va intalniti pe-aici pe site.
A fost o gluma. Nu va suparati.
Scuze daca am jignit
persidadamian
Postat pe 2 Martie 2009 19:39
femeile astea...au ceva...ciclic!!!
ce sa fie oare?
mai les...unele!!!
ma uitam sa citesc...dar...nu gasesc!!
ovidiu42
Postat pe 2 Martie 2009 19:40
Daca vrei sa te iei de o mamaie,care e si la propriu si la figurat,am nepoti de 20 ani,deci sunt,ia-te de mine,avind o virsta mai mare decit toate doamnele de pe aici,nu sunt varsatoare sunt geaman cu ascendent in varsator
scrichy
Postat pe 2 Martie 2009 19:40
De la: persidadamian, la data 2009-03-02 19:39:27Mamanatura eu cred ca esti ankin lucrand sub acoperire. Poate va intalniti pe-aici pe site.
A fost o gluma. Nu va suparati.
Scuze daca am jignit

pardon Anakin.
persidadamian
Postat pe 2 Martie 2009 19:41
OVI,iar ai nimerit pe un cimp de lupta,vezi cum iesi,apropo esti si tu varsator cumva
scrichy
Postat pe 2 Martie 2009 19:44
scrichy...ce faci tu scumpo?...

ovi...postul despre Noica e la "lumea cuvintelor noastre"
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 19:46
scrichy esti simpatica
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 19:49
scz...doar citeam si...cred ca...manarimea...era ......intrinseca!!!

asa ca...iertare...va rog!!!
ovidiu42
Postat pe 2 Martie 2009 19:49
EU, pe aici-fraternizez-,pentru ce sunt prietenii,si apropo de termenul"expirata" ,eu una am termenul de valabilitate prelungit
scrichy
Postat pe 2 Martie 2009 19:50
NA,poftim,iar nu-mi zice mie nimic, nimic,nimeni,se intimpla citeodata sa ajungi sa iti iubesti dusmanul
scrichy
Postat pe 2 Martie 2009 19:54
De la: scrichy, la data 2009-03-02 19:50:22EU, pe aici-fraternizez-,pentru ce sunt prietenii,si apropo de termenul"expirata" ,eu una am termenul de valabilitate prelungit

persidadamian
Postat pe 2 Martie 2009 19:57
CE faci ,WIFE,cred ca trebuie sa te invat sa traiesti super, fara termen de valabilitate, ca nemuritorul
scrichy
Postat pe 2 Martie 2009 19:57
De la: Mamanatura, la data 2009-03-02 18:42:45prometeus wife chiar nu te duce capul!! WTF???? ce nu ai inteles????????????? am vorbit despre o zodie draga, O ZODIE!!! nu despre UN OM!! asa cum ai facut tu si faci in continuare! pot spune orice despre orice zodie. daca ai sa crezi bine,daca nu schimba site-ul. dar tie personal nu-mi amintesc sa-ti fi adus afronturi. stai asa,tu ai macar notiunea de "tie personal" ??? sau incep sa te tratez delicat,ca pe o copila de clasa 1? incepem cu notiuni elementare?

ps: la cat esti de revoltata pun pariu ca te-ai regasit in descriere si acum fierbi. stinge-te draga ca ai sa mai dai foc la ceva in jurul tau

Ai atacat oamenii care sunt nascuti in aceasta zodie. Mai citeste odata ce si cum ai scris limitat-o. Ia zi tu ce zodie esti sa vezi daca te simti atacata cand zic urat de cei nascuti in zodia ta.
Micass
Postat pe 2 Martie 2009 20:13
micass,se scrie 'limitato',si nu cum ai scris tu 'limitat-o'. nu e nici un verb si nici un pronume ca sa poti pune cratima. mie mi-ar fi rusine in locul tau!
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 20:25
Uite ca mie nu imi e. Mananc gramatica pe paine si asta cu cratima era o gluma pe alt forum. Am incurcat borcanele. Si daca tot m-ai corectat iti pot spune: limitato. Tot aia esti, cu si fara cratima.
Micass
Postat pe 2 Martie 2009 20:33
mananci prostie pe paine. greselile de gramatica nu se iarta.

si iar folosesti cuvinte al caror inteles nu-l cunosti,ai facut o pasiune din asta. esti singura de pe forum care n-are nimic de zis micass. go home,poluezi
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 20:50
Pai nici nu vreau sa ma ierti dar iti multumesc ca imi urmaresti evolutia pe forum.
Cat despre cuvintele pe care le folosesc considera ca nu le inteleg. Important e sa le intelegi tu. In afara de improscat cu noroi si venin nu stii. Te consideri desteapta pentru ca jignesti? Nu iti trebuie multa carte sa stii sa faci asta. Sa pui mainile in shold si sa spui cum iti vine la gura am vazut si in piata. In schimb lipsa de bun simt ai ridicat-o (ce zici? asta am scris-o corect?)la rag de arta. Sa-ti dea Dumnezeu multi varsatori in viata ta.
Micass
Postat pe 2 Martie 2009 21:01
micass...te rog eu...deja i s-a dat prea multa atentie...

hai la topicul meu sa vezi ce a gasit gabitza despre cultura...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 21:03
Gandul zilei :

"Niciodata nu te certa cu un idiot! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta ."

blanca
Postat pe 3 Martie 2009 15:38
De la: mielutza, la data 2009-03-03 15:38:11Gandul zilei :

"Niciodata nu te certa cu un idiot! Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta ."

...punct ochit, punct lovit!

Postat pe 3 Martie 2009 15:42
mamanatura, hai sa vedem
spui ca nu jignesti pe nimeni ci, doar faci referire la o anumita zodie pe care o cunosti bine. posibil. insa, a cunoaste o zodie ,presupune a urmari comportamentul in timp, a cel putin un milion de oameni .
dincolo de ura ta fata de aceasta zodie, ramene de discutat daca e drept sa-i pui pe toti varsatorii in acelasi cazan. serpi, lacuste, paianjeni sunt in toate zodiile. omul e om. unii mai lupi, altii mai shacali sau vulpi. dupa cum au fost educati.

spuneai ca ai dori sa fii contrazisa cu argumente. e cam greu. zodiacul e un mod subiectiv si la gramada de a judeca un individ.
ma gandesc cum am putea discuta in asa fel incat, sa aducem argumente nu numai etichetari

pe ion sau geta din romania, nu-i cunoaste nimeni asa ca, hai sa ne uitam la niste varsatori pe care-i stie lumea

ia niste exemple si discutam. vedem asa daca toti varsatorii sunt asa cum ii descrii tu

si_totusi
Postat pe 3 Martie 2009 15:49
nu inteleg, dc sunteti asa de acide,ce nu va convine?.singura explicatie ar fi, aceea ca,va regasiti in cele spuse de mamanatura referitor la aceasta zodie.voi chiar credeti ca sunteti buricul pamantului?,DUMNEZEULE..... .nu am vazut pe nici un alt topic,referitor la zodie,atata inversunare.cititi "zodia rac",si o sa vedeti acolo tot felul de comentarii,pro si contra ,acestei zodii.dar nici un rac nu are asemenea reactii. sa fie oare din cauza "inculturii"noastre?(a racilor).si inca ceva,nu exista zodii intre zodii,ci oameni intre oameni.Cu stima CATALIN.
roby_cado
Postat pe 3 Martie 2009 15:54
totusico...ce dreaku scumpo....suferi de sentimentul penitentei?

de unde vrei sa discute ea folosind argumente ?

zodia e o chestie foarte subiectiva, nu exista studii care sa demonstreze stiintific ca sunt reale toate etichetele astea...

dar am inteles ideea...varsatorii sunt in corpore serpi veninosi, fara Dumnezeu, manipulatori, prosti, superficiali, vanzatori de oameni,etc...

vad ca tanara doamna m-a vizionat azi fata si profil...

cataline, daca fosta ta nevasta, aia care te-a inselat, era varsatoare, asta nu inseamna ca toate femeile varsator sunt asa. eu am multa compasiune pentru ce ti s-a intamplat, dar cred ca ar trebui sa fi putin mai precaut in a pune etichete.

in definitiv, zodia asta sub care te nasti nu si-o alege nimeni in mod voluntar
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 15:59
Roby , daca citesti atent, cineva a deschis un conflict in mod absolut gratuit . In legatura cu asta protestam . E o diferenta ...
blanca
Postat pe 3 Martie 2009 16:21
Bai ...
E a doua oara cand mi se intampla
Vreau sa postez si nu vrea
picaturaderoua
Postat pe 3 Martie 2009 16:28
e site-ul varza...picatura mica...pe pro nu il lasa sa posteze la blog...

anyway...de ce ne pierdem noi timpul pe-aici ?
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Martie 2009 16:30
Da nici eu nu ma las!
picaturaderoua
Postat pe 3 Martie 2009 16:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodia varsator 2 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:00
zodia taur 1 De la: keles 22 Martie 2009 09:41
compromisul 52 De la: buna01 14 Ianuarie 2010 14:37
Un alt fel de ZODIAC 4 De la: herminya 21 Ianuarie 2010 10:38
Ce frumoasa e viata cand vedem culorile ei! Cel mai bun CAROTENOID din lume 1 De la: FMeg 16 Ianuarie 2010 19:14
Setari Cookie-uri