am aproape 14 ani,si am un iubit de 24

Bună,ma numesc Raluca si am aproape 14 ani,nu stiu daca e bine sa am asa ceva la varsta asta dar o sa va spun,am un iubit de 24 ani aproape 25,ne intelegem bine si ne iubim foarte mult,el nu are nici o problema in legatura cu varsta mea,nu il deranjeaza dar insa eu sunt cam confuza pentruca ma gandesc ca poate îi sunt prea mica si o data o sa vrea sa ma despart de el,a mai avut o iubita de 27 ani intr-o relatie anterioara si nu i-a cazut cam bine pentruca s-a despartit de ea urat ca sa fie cu mine,e posibil ca acum sa se plictiseasca de mine ca sa fie din nou cu ea ca nare ce vedea la mine si poate crede ca sunt prea mica pentru el,si ca nu poate sa mai fie cu mine,iubita lui era foarte frumoasa si imi pare rau ca s-a despartit de ea din cauza mea,nu am vrut sa ma bag peste relatia lui dar el ma place foarte mult,si topit dupa mine,si parintii lui ma plac ba chiar mama lui a inceput sa-mi spuna chiar nora,imi place mult familia lui si de el dar sunt unpic nesigura,voi ce credeti ca ar trebuii sa fac???
garbo_490138
Postat pe 25 Mai 2018 23:38
E normal sa nu-l deranjeze varsta ta, pe un pedofil nu-l deranjeaza deloc. Daca se afla, pe "iubitul" de 24 ani il paste sigur inchisoarea.
Motivul? coruperea de minori.
Daca e rrom atunci e explicabila atitudinea lui.

Ce sa faci tu? Sa-ti vezi de scoala ca nici 8 clase nu ai terminat. Mama ta stie de "iubitul" tau? Pariez ca nu.
Tommy_Boy
Postat pe 14 Iunie 2018 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O casnicie atat de tanara si atat de aproape de dezastru 13 De la: garbo272342 25 Aprilie 2012 20:44
buna fetelor 1 De la: garbo115311 26 Octombrie 2010 19:36
FEMINITATE, OPTIMISM, POFTA DE VIATA 48 De la: zambila 9 Noiembrie 2009 11:22
Unde il pot gasi in Romania, pe parintele CLEOPA? 6 De la: caleidoscop 11 Iulie 2012 23:46
tata 6 De la: AGAPI_MOU 27 August 2009 17:25
Setari Cookie-uri