Ghicitul in carti online

Dragile mele, dragii mei , vreau sa va spun o poveste de seara: puteti sa radeti de mine ca sunt naiva, nu contează dar, macar voi invatati si nu vă lasati pacaliti! Am trimis sms-uri la un nr. de tarot . Deh, femeie fara minte! După vreo zece mesaje, toate pe bani, cam 2 euro mesajul, Ioana cea clarvazatoare mi-a zis ca am insultat-o si nu mi-a "ghicit" viitorul asa cum promitea reclama. I-am spus doar ca lungeste prea mult intrebarile fara nici cea mai mica urma de insulta, ba chiar am fost excesiv de politicoasa. Asadar, si nervoasa si cu banii luati.Stiti cumva cum pot sa recuperez banii? Oricum, nu faceti ca mine, e păcăleală curată! Va multumesc pentru ca ati avut răbdarea sa citiți!
garbo_485919
Postat pe 4 Aprilie 2018 20:00
Caută unde ai luat numărul de sms și vezi dacă au ceva date de contact și trimite-le nemulțumirea ta. Dacă nu vor sa iti returneze bani atunci poți face o reclamație la opc sau la poliție
Maria802
Postat pe 7 Aprilie 2018 07:10
Multumesc frumos pentru sfat! Pe de altă parte, ma gândesc ca vine este doar a mea, asa-mi trebuie dacă mai cred in povesti!
garbo_485919
Postat pe 7 Aprilie 2018 10:11
Ia -ti adio de la bani si bucurate ca nu a fost o suma mare. Pe viitor sa crezi in Dumnezeu nu in tigani si înșelătorii! Acela este un sistem generat pe internet prin care fura bani legal....
garbo204672
Postat pe 9 Aprilie 2018 11:44
Inteleg cum te simti. Se pare ca esti o persoana cu valori morale.
Nu este correct ceea ce ti s-a intimplat si nu este vina ta. Astfel de persoane stium cum sa manipuleze si sint fara nici un pic de scrupule. Daca doresti sa opresti intr-adevar aceasta ilegalitate trebuie sa faci reclami si sa insisti in a se lua masuri legale. Este singura posibilitate si de asemenea nu poti lasa sa se ia avantaj de tine.
ms12
Postat pe 28 Aprilie 2018 02:42
Si eu am apelat o ghicitoare in carti,care mi acerut o suma de bani peste 100 roni,pt.ghicit si bani pt lumanarii,cand am vb cu eala telefon mi a spus niste aberatii si mi am dat seama ca e o sarlatanca,
garbo_478411
Postat pe 28 Aprilie 2018 06:29
Of! N-am gasit niciun fel de detalii ca sa pot sa fac reclamație. Insa, unde am mai gasit reclame cu "ghicesc in tarot" am postat povestea mea. Până la urmă, asa cum mi-a zis "clarvazatoarea", nu mi-a pus nimeni pistolul la tâmplă. ☺
garbo_485919
Postat pe 28 Aprilie 2018 09:12
Acolo unde ai accesat pagina de tarot trebuie sa existe undeva scris mai mic "Termeni si conditii". Firma care administreaza site-ul ar trebui sa iti dea niste raspunsuri si sa te lamureasca de ce ai fost "inselata".
garbo233416
Postat pe 29 Aprilie 2018 09:40
Sunt niste impostoare si cele care ghicesc online si cele tet a tet si ar trbui date pe maina politiei . Nimeni nu poate sa-ti spuna ce viitor vei avea s-au sa te scape de belele!
Muzica_Magdalena_1
Postat pe 29 Aprilie 2018 21:55
Pai munca nui pentru puturoși și cauta sa însele oameni credeți în Dumnezeu ca are el grija de noi
Ionut_Catalin_Rosca_1
Postat pe 30 Aprilie 2018 00:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce femeile incurajeaza barbatii ca sa faca lucruri rele cum ar fii ca ei au voie sa incerce sa i-o traga la femeie,,si sa o prosteasca sa fie servitoare...si cum femeia este naiva cade foarte usor in plasa si este victima barbatilor rai 59 De la: ingerasulluptator 9 Iulie 2012 21:59
In lipsa mamei 22 De la: Jojolin 30 Decembrie 2010 08:10
Concurs Disneyland 1 De la: roxb 10 Octombrie 2011 14:13
droguri...ajutor 12 De la: quasaria 9 Octombrie 2010 21:47
ROMANIA 2 De la: anaROBERT 9 Ianuarie 2011 10:33
Setari Cookie-uri