ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Relatii incepute online

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

Salutare ,
Sunt Geo si as vre sa propun topicul de mai sus ,
Parerei ,reactii,experiente ?
  citeaza   raspunde

Relație începută online, ne-am întâlnit fata în fata după o luna de vorbit pe net, a stat doua săptămâni în vacanta, a plecat și apoi revenit după o luna. Ne-am căsătorit și în 3 săptămâni am plecat cu tot,,, departe,,, și uite asa au trecut deja 7 ani. 7 ani frumoși, grei, frumoși, interesanți cu începuturi noi, greutăți,,, dar nu ne pare rău. Deci se poate,,, precizez e tot roman și totul a fost de la 0. Școală de la 0, loc de munca după 4 ani, susținere extraordinara din partea sotului... Ne-am cunoscut și trecut prin fiecare etapa, întâmplare, emoție și toate cele. Nu e ușor, dar e frumos, păcat ca timpul trece prea repede,,,, am simțit din prima secunda de vorbit cu el ca îmi da o siguranță, ca e bărbat.... Nu e o rețetă, dar în zilele noastre cred ca este din ce în ce mai folosita calea virtuala. N-aș fi crezut ca eu, voi cunoaște și voi merge atât de departe cu o persoana cunoscuta în lumea virtuala. Trebuie curaj, încredere, abordate discuții pe toate temele și putina nebunie. Derulez acea perioada și realizez de ce a fost mare valva in familie,,, era normal,, dar am mers înainte pt prima data după capul meu. Eu zic ca a fost și este bine ceea ce am ales.
Sper ca nu am plictisit cu povestea mea😋😋😋😋
  citeaza   raspunde

wow! frumos. aproape ca in basme. felicitari pentru curaj.
  citeaza   raspunde

De la: garbo_484948, la data 2018-03-09 22:40:27Salutare ,
Sunt Geo si as vre sa propun topicul de mai sus ,
Parerei ,reactii,experiente ?

O relatie intre doi parteneri poate incepe la piata, la coada la paine, cand astepti autobuzul cat si prin internet.
  citeaza   raspunde

Frumoasa poveste!
Sa fiti fericiti!
  citeaza   raspunde

Felicitari ! . . . sa fiti iubiti si fericiti
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: