Nu imi vine ciclul, am doar niste sangerari usoare.

Buna, am avut un contact sexual cu prietenul meu, problema e ca s-a terminat dar nu in mine, se poate ca niste sperma sa ii fi ramas pe mana si dupa aia s-a sters cu niste servetele umede, dupa cateva minute am inceput din nou contactul si el mi-a introdus degetele de la mana cu care s-a sters in vagin, pe moment nu am realizat ce se poate intampla dar am realizat ca nu imi vine ciclul regulat. Sunt destul de obosita si am racit, e normal pentru ca fac si pregatire de academie care consta in antrenament fizic riguros. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Nu am simptome gen: greata, pofta de mancare, sani sunt la fel, starea de spirit la fel... dar nu imi vine ciclul, am avut zilele astea doar niste scurgerari rosii, vreau sa repet din nou testul pentru ca mi foarte frica. Sunt foarte stresata si as dori sa aud niste pareri.... Va multumesc
garbo_478881
Postat pe 9 Decembrie 2017 12:12
De la: garbo_478881, la data 2017-12-09 12:12:15Buna, am avut un contact sexual cu prietenul meu, problema e ca s-a terminat dar nu in mine, se poate ca niste sperma sa ii fi ramas pe mana si dupa aia s-a sters cu niste servetele umede, dupa cateva minute am inceput din nou contactul si el mi-a introdus degetele de la mana cu care s-a sters in vagin, pe moment nu am realizat ce se poate intampla dar am realizat ca nu imi vine ciclul regulat. Sunt destul de obosita si am racit, e normal pentru ca fac si pregatire de academie care consta in antrenament fizic riguros. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Nu am simptome gen: greata, pofta de mancare, sani sunt la fel, starea de spirit la fel... dar nu imi vine ciclul, am avut zilele astea doar niste scurgerari rosii, vreau sa repet din nou testul pentru ca mi foarte frica. Sunt foarte stresata si as dori sa aud niste pareri.... Va multumesc


Esti doar racita si stresata. Sa iti iesi din pareri, la o luna, o luna jumatate , dupa contactul ala mergi la un control ginecologic
Maria802
Postat pe 10 Decembrie 2017 09:38
Nu imi vine sa cred ca desi sumtem in secolul 21 inca mai sunt femei care nu sunt capabile sa se protejeze impotriva unei sarcini nedorite. In era internetului, cand avem informatii la orice pas tu inca mai crezi ca nu poti ramane gravida daca el isi retrage penisul inainte de ejaculare? :)) penisul inainte de ejaculare mai are niste secretii care contin spermatozoizi. Se numeste pre-ejaculare. Ai continuat sa faci sex dupa ce a ejaculat, pai nu te gandesti ca poate mai raman gloante pe teava???? Daca nu-ti pui capul la contributie si nu faci nimic pt tine ca sa te protejezi, nu te vad bine deloc. Ori o sa ai zeci de avorturi ori o echipa de fotbal.
Daliaa
Postat pe 10 Decembrie 2017 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Indemnizatie pentru cresterea copilului 4 De la: roxana3377 4 Aprilie 2012 08:58
Sarcina? 8 De la: garbo_9247 19 Februarie 2013 18:25
examenul urinar in sarcina 4 De la: Lory07 16 Mai 2012 21:06
antibiotic in sarcina? 10 De la: RamonaPopescu 26 Martie 2020 10:35
depresie in timpul sarcinii 13 De la: RamonaPopescu 28 Iulie 2020 12:31
Setari Cookie-uri