O relatie apasatoare


E-hee, o salata buna de varza e o adevarata minune pt. celula nervoasa!

Problema e ca 'salata' aia sa nu fie chiar ... in capul cuiva!


Eu te-am avertizat sa iei aminte ca in mod sigur o sa ti-o iei cu subiectul asta, Miruna, da' n-ai vrut sa asculti...


Sfatul meu?

Fii fata desteapta si retrage-te din mizeriile astea de discutii.

Nu uita ca cel mai destept cedeaza intotdeauna primul...


garbo101426
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:05
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 13:51:42E un compliment, din partea ta.
"O fiinta penibila si patetica, dar "intelijenta" pe care o posezi nu-ti permite sa te vezi asa cum esti: o biata amanta folosita, pe cale de a fi azvarlita dupa ce ti-a spus in fata ca nu da doi bani pe tine..." nici sa exprimi o idee simpla nu stii, faci salata de varza.


Omul prost si o critica o ia drept compliment; vad ca nici la salate nu te pricepi, desi varza ai destula; poate de-aia nu-si lasa iubitelul nevasta. Dupa o friptura, merge si o salata buna. Asa ca pune mana pe zarzavaturi si exerseaza, daca vrei sa pastrezi un barbat special langa tine. Friptura se schimba, salata ramane, dar cred ca o sa-ti ia ceva timp pana o sa intelegi chestiile astea. Sunt prea subtile pentru amantele naive.
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:20
Care Miruna?
Nu exista nici o Miruna. E doar un barbat care vrea sa insulte femeile. In primul rand a insultat propriul personaj cu povestea asta apoi pe.fiecare in parte dupa ce informatii are.
Se.vede de la.o.posta. Si e deasemenea un bun prilej pentru altii la fel ( sau acelasi sub alt id) sa faca.consideratii despre.prostia femeilor.
Cineva care nu se poate abtine.daca.nu insulta, care a lansat o provocare si abia asteapta sa fie bagat in seama ca sa mai improaste putin.
Consider ca de acum nu mai e in perricol sa se sufoce sub propria rautate dandu i ocazia sa ma improaste si pe mine.
Din fericire nu ma intereseaza parerea unui asemenea personaj.
Ceau si o zi frumoasa!
Deliaaa
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:28
De la: Sassette, la data 2017-09-04 13:50:55
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 13:00:40I-auzi... ai informatii despre mine? De unde? Nu cumva trebuie sa dovedesti sursa si veridicitatea lor? Si in cazul asta, ai incurcat-o crede-ma.


Singura care a incurcat-o si pe aici si in viata personala esti tu. O fiinta penibila si patetica, dar "intelijenta" pe care o posezi nu-ti permite sa te vezi asa cum esti: o biata amanta folosita, pe cale de a fi azvarlita dupa ce ti-a spus in fata ca nu da doi bani pe tine.

Sunt persoane cameleonice, 174, 426,308....etc...unse cu toate alifiile, ramasite din cele vremuri ....dar uite ca sunt folosite sa aduca flux ....macar daca ar fi masculin, dupa care tanjesc ele , pe care il viseaza si in rugaciune.
Oare au un Dumnezeu?
Cococo
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:29

Iar iti iei prinzul ... coprologic, @131?


Iar te maninca shoriciul si simti imperioasa nevoie de a lua shuturi in koor si capete in gura?


Sau doar ti-e dor de ... 'grota' ancestorilor imediatzi?!?

garbo101426
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:35
"... vad ca nici la salate nu te pricepi, desi varza ai destula; poate de-aia nu-si lasa iubitelul nevasta. Dupa o friptura, merge si o salata buna. Asa ca pune mana pe zarzavaturi si exerseaza, daca vrei sa pastrezi un barbat special langa tine. Friptura se schimba, salata ramane, dar cred ca o sa-ti ia ceva timp pana o sa intelegi chestiile astea. Sunt prea subtile pentru amantele naive.[/quote]"

Metafore de nebuna.

Cand e o salata acra sau imputita (cazul tau), o ia la sanatoasa. Cine nu vrea o femeie agreabila langa el si nu o isterica low IQ, care imparte injuraturi si pumni in orice disputa, in realitate si in virtual?! In ciuda parerii bune despre tine, esti o bucata de carne unutila, care-si va gasi unica utilitate fertilizand solul.
Normal ca iau drept compliment ceea ce spui.
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 15:52
De la: delada, la data 2017-09-04 15:28:58Care Miruna?
Nu exista nici o Miruna. E doar un barbat care vrea sa insulte femeile. In primul rand a insultat propriul personaj cu povestea asta apoi pe.fiecare in parte dupa ce informatii are.
Se.vede de la.o.posta. Si e deasemenea un bun prilej pentru altii la fel ( sau acelasi sub alt id) sa faca.consideratii despre.prostia femeilor.
Cineva care nu se poate abtine.daca.nu insulta, care a lansat o provocare si abia asteapta sa fie bagat in seama ca sa mai improaste putin.
Consider ca de acum nu mai e in perricol sa se sufoce sub propria rautate dandu i ocazia sa ma improaste si pe mine.
Din fericire nu ma intereseaza parerea unui asemenea personaj.
Ceau si o zi frumoasa!


Daca sunt femeie, nu am voie sa observ cat sunt de proaste, unele? Fara nici o suparare...
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 16:08
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 15:52:14"... vad ca nici la salate nu te pricepi, desi varza ai destula; poate de-aia nu-si lasa iubitelul nevasta. Dupa o friptura, merge si o salata buna. Asa ca pune mana pe zarzavaturi si exerseaza, daca vrei sa pastrezi un barbat special langa tine. Friptura se schimba, salata ramane, dar cred ca o sa-ti ia ceva timp pana o sa intelegi chestiile astea. Sunt prea subtile pentru amantele naive.
"

Metafore de nebuna.

Cand e o salata acra sau imputita (cazul tau), o ia la sanatoasa. Cine nu vrea o femeie agreabila langa el si nu o isterica low IQ, care imparte injuraturi si pumni in orice disputa, in realitate si in virtual?! In ciuda parerii bune despre tine, esti o bucata de carne unutila, care-si va gasi unica utilitate fertilizand solul.
Normal ca iau drept compliment ceea ce spui. [/quote]

Inutila esti tu... amanta expirata, cu IQ de maimuta lobotomizata! O mare gaura, in mijlocul unei bucati de carne alterata. Si o salata de varza acra e preferabila hoitului tau de prostie incarnata!
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 16:14
Cu ce ai putea tu sa superi? Cu rapiditatea raspunsurilor? Poti supara cu adevarat numai oamenii carora le pasa de tine sau daca cumva nimeresti un punct sensibil. Nu e cazul aici si nu am de ce sa ma supar. Eu nu am vrut sa te insult sau jignesc. Daca iti face atata placere da-i inainte.
Tu esti deosebita, inteligenta si ...completeaza...Simte te bine. Iubeste inteligent!


Deliaaa
Postat pe 4 Septembrie 2017 16:34
"Inutila esti tu... amanta expirata, cu IQ de maimuta lobotomizata! O mare gaura, in mijlocul unei bucati de carne alterata. Si o salata de varza acra e preferabila hoitului tau de prostie incarnata!"[/quote]

Exact ce spuneam...
Cand "salata" e doar in capul unora, vorba lui 426, ramane doar putoarea bucatii de carne cu pretentii...
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:04
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 17:04:15"Inutila esti tu... amanta expirata, cu IQ de maimuta lobotomizata! O mare gaura, in mijlocul unei bucati de carne alterata. Si o salata de varza acra e preferabila hoitului tau de prostie incarnata!"


Exact ce spuneam...
Cand "salata" e doar in capul unora, vorba lui 426, ramane doar putoarea bucatii de carne cu pretentii...[/quote]

Exact: iar carnea aia cu pretentii, dar plina de putoare esti chiar tu... Cand traiesti in cocina, nu-ti mai dai seama ca putzi!
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:11
De la: garbo_471131, la data 2017-09-04 15:29:41
De la: Sassette, la data 2017-09-04 13:50:55
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 13:00:40I-auzi... ai informatii despre mine? De unde? Nu cumva trebuie sa dovedesti sursa si veridicitatea lor? Si in cazul asta, ai incurcat-o crede-ma.


Singura care a incurcat-o si pe aici si in viata personala esti tu. O fiinta penibila si patetica, dar "intelijenta" pe care o posezi nu-ti permite sa te vezi asa cum esti: o biata amanta folosita, pe cale de a fi azvarlita dupa ce ti-a spus in fata ca nu da doi bani pe tine.

Sunt persoane cameleonice, 174, 426,308....etc...unse cu toate alifiile, ramasite din cele vremuri ....dar uite ca sunt folosite sa aduca flux ....macar daca ar fi masculin, dupa care tanjesc ele , pe care il viseaza si in rugaciune.
Oare au un Dumnezeu?


Ai o anumita labilitate, 131. Cand pari femeie cumsecade si oferi povete, cand acuzi, si acum ai trecut la a ma include in acuzatiile tale, fara sa ai vreun motiv sau vreo dovada.
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:15
"Exact: iar carnea aia cu pretentii, dar plina de putoare esti chiar tu... Cand traiesti in cocina, nu-ti mai dai seama ca putzi![/quote]"

Vorbesti pt tine.
N-ai spus nimic inteligent de cand tot postezi, doar vorbe de claca, metafore schizoide si ai impartit venin si pumni pe la toti care te-au rugat sa incetezi mahalaua. Esti un nimic, o scroafa agresiva. Au revoir si pofta buna la mancat rahat!
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:19
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 17:19:17"Exact: iar carnea aia cu pretentii, dar plina de putoare esti chiar tu... Cand traiesti in cocina, nu-ti mai dai seama ca putzi!
"

Si ce se simte, scroafa agresiva![/quote]

Nervoasa rau cucoana, de trei zile incoace gura nu-i mai tace, se vede ca a trecut weekendul si nu a mai fost "calcata" de musiu,... o fi preferat sa ramana acasa sa manance varza acra, in loc de friptura de scroafa imputita!
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:25
Esti un gunoi, imi explic pe deplin de ce te-a lasat sotul. Orice e preferabil unei nasoale cu gura spurcata si 0 caracter.
Pe mine ma si distrezi, esti o tata bolnava, insa imi inchipui ce calvar esti pt. colegi si ceilalti care te suporta, de nevoie.
Ai macar atata fair play sa nu mai schimbi postarile, infecto.
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:30
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 17:30:01Esti un gunoi, imi explic pe deplin de ce te-a lasat sotul. Orice e preferabil unei nasoale cu gura spurcata si O caracter.
Pe mine ma si distrezi, esti o tata bolnava, insa imi inchipui ce calvar esti pt. colegi si ceilalti care te suporta, de nevoie.[/quot

N-ai decat sa-ti inchipui ce scenarii doresti despre mine, delirul maniacal si imaginatia bogata sunt simptomele oricarei persoane schizoide. Te las sa-ti versi veninul in continuare, eu chiar am o viata adevarata de trait spre deosebire de frustratele ce-si povestesc amantlacurile ratate pe forum.
Sanatate si succesuri pe masura talentelor... daca existi in mod real; presupun ca e nevoie si de una ca tine, ca s-o vada si alte bibilici la rubrica "asa nu!"
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 17:45
Esti atat de limitata incat folosesti pana si cuvintele altora. N-ai atata vocabular cat sa-ti formulezi ideile si asa la limita retardului. Sau e parte a bolii tale, si ce face omul, face si maimuta.
Du-te la medic, boala cu muuult noroc o poti trata nu stiu insa daca poti face transplant de cerebel...
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 18:00
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 18:00:34 Esti atat de limitata incat folosesti pana si cuvintele altora. N-ai atata vocabular cat sa-ti formulezi ideile si asa la limita retardului. Sau e parte a bolii tale, si ce face omul, face si maimuta.
Du-te la medic, boala cu muuult noroc o poti trata nu stiu insa daca poti face transplant de cerebel...


Asa e cand esti greu de cap; nu stii nici macar la ce foloseste butonul citeaza si te-arunci la comenatrii ca orice maimutza pe forum. Cand il mai prinzi pe iubi, il roaga-l sa-ti explice cum se raspunde pe un forum online, dar rar si repetata ca sa intelegi si tu. Daca nici asa nu pricepi, nu-i bai, cu o tampita in plus sau in minus nu se prapadeste lumea, iar cei doi neuroni excitati ai tai sunt suficienti pentru ce are nevoie iubitelul de la tine!
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 18:30
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 18:00:34 Esti atat de limitata incat folosesti pana si cuvintele altora. N-ai atata vocabular cat sa-ti formulezi ideile si asa la limita retardului. Sau e parte a bolii tale, si ce face omul, face si maimuta.
Du-te la medic, boala cu muuult noroc o poti trata nu stiu insa daca poti face transplant de cerebel...


Una din nevoile umane este de a se simti important.
Mai taci odata. Te du la bucatarie si fa zacusa si punne gogosari. Desteapto
Cococo
Postat pe 4 Septembrie 2017 18:39
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 20:30
Nu stiu ce ai cu mine, dar te voi face sa intelegi ca totul are o limita. Si-ti vei regreta amarnic comportamentul de ghetou, nebuna frustrata!
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 20:33
I s-o fi ars zacusca, de face asa urat? Asa se intampla cu incepatoarele astea nervoase care cred ca o mancare se face la fel de usor cum se desfac picioarele. Ar fi trebuit sa inceapa cu o salata, era mai usor!
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 22:23
Chiar asa, o aventuriera cu principii, mai stie de cate ori si-a desfacut picioarele?
Poti lua sau nu in seama avertismentul, poti rade acum dar te asigur ca-ti piere zambetul, in curand.
garbo_472174
Postat pe 4 Septembrie 2017 22:34
De la: Sassette, la data 2017-09-04 22:23:45I s-o fi ars zacusca, de face asa urat? Asa se intampla cu incepatoarele astea nervoase care cred ca o mancare se face la fel de usor cum se desfac picioarele. Ar fi trebuit sa inceapa cu o salata, era mai usor!


Daca are hernie de disc nu poate deschide singura picioarele. Se arde zacusca. Amantul cu salata I un
Cococo
Postat pe 4 Septembrie 2017 22:42
De la: garbo_472174, la data 2017-09-04 22:34:12Chiar asa, o aventuriera cu principii, mai stie de cate ori si-a desfacut picioarele?
Poti lua sau nu in seama avertismentul, poti rade acum dar te asigur ca-ti piere zambetul, in curand.

Trolli amarati, vai de capul vostru. Credeti ca Garbo e buricul pamantului? Nu va place stergeti tot de pe aici, ramaneti sa va flituiti intre voi.
Cococo
Postat pe 4 Septembrie 2017 22:45
Mititica nu intelege ca nu conteaza de cate ori iti desfaci picioarele, ci cu cine o faci. A ratat inca o ocazie sa para mai putin proasta. Poate d-aia n-o ia in serios nici amantul; se vede clar cat e de limitata.
Sassette
Postat pe 4 Septembrie 2017 23:02
Da, adevarul e ca nu conteaza ca iti desfaci picioarele cu toti golanii. Totul e sa n-o faci cu un singur barbat, pt. ca esti naiva si limitata.
garbo_472174
Postat pe 5 Septembrie 2017 17:52
De la: garbo_472174, la data 2017-09-05 17:52:42Da, adevarul e ca nu conteaza ca iti desfaci picioarele cu toti golanii. Totul e sa n-o faci cu un singur barbat, pt. ca esti naiva si limitata.


Si eventual sa le desfaci si online, ca sa vada toata lumea cat de intelijenta si open mind esti!
Sassette
Postat pe 6 Septembrie 2017 15:50
Asta-i treaba ta, de ce sa te dezici de "bunul" renume? Iar ai scos capul din ghetou?
garbo_472174
Postat pe 6 Septembrie 2017 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s-a rupt prezervativul 50 De la: garbo_11104 9 Martie 2013 20:21
PROSTIA E LA MODA SAU MADE ROMANIA 131 De la: violeta1981 3 Februarie 2010 18:23
secret 16 De la: pustietate_in_floare 21 Octombrie 2011 16:34
Dragostea vietii mele 20 De la: garbo_1794 2 Mai 2012 15:54
Daca ai sau daca nu ai "probleme"dupa 40 ani incearca "SENSUAL COFFEE" 6 De la: nazirra 3 August 2010 16:34
Setari Cookie-uri