O relatie apasatoare

De la: garbo059727, la data 2017-08-15 15:33:01esti o curva nespalata si mioapa pe deasupra, ca inca n-ai observat ca nu sunt o "ea" daca esti mioapa probabil esti si ne(fucked) si de aici frustrarea si postul tau care a luat-o direct prin balarii pana la orsova

o curva mereu va coaliza cu alta curva. luati trotuarul cucoanelor, daca nu sunteti in stare sa va gasiti un barbat al vostru si va bagati ghioambele in oalele altora ca sobolanii la smantana mi-e scarba de asa creaturi, pt ca jignesc femeia, numindu-va femei.


...tu vrei sa te numesti "domn" ?
Maria802
Postat pe 15 August 2017 21:49
Asta.i doamna in toata regula :))))) si încă din categoria nevestelor disperate
garbo033054
Postat pe 16 August 2017 14:12
De la: garbo_472174, la data 2017-08-15 16:19:07O creatura ca tine insulta barbatii, @garbo059727. Provii din mahalaua cea mai abjecta si ar trebui sa-ti fie rusine ca existi si ca te exprimi.



ti-e ciuda ca te-am facut curva nespalata? well asta esti Lumea ar fi mai buna fara lepre ca tine si nu meriti aerul ce-ti intra in plamani taratura scarboasa
garbo059727
Postat pe 16 August 2017 15:17
De la: Maria802, la data 2017-08-15 21:49:56
De la: garbo059727, la data 2017-08-15 15:33:01esti o curva nespalata si mioapa pe deasupra, ca inca n-ai observat ca nu sunt o "ea" daca esti mioapa probabil esti si ne(fucked) si de aici frustrarea si postul tau care a luat-o direct prin balarii pana la orsova

o curva mereu va coaliza cu alta curva. luati trotuarul cucoanelor, daca nu sunteti in stare sa va gasiti un barbat al vostru si va bagati ghioambele in oalele altora ca sobolanii la smantana mi-e scarba de asa creaturi, pt ca jignesc femeia, numindu-va femei.




...tu vrei sa te numesti "domn" ?



nu vreau sa ma numesc nicium, ci doar sincer Pe cele care va deranjeaza va dati de gol singure , de ce nu va faceti un site de specialitate cu poze la posterior? macar asumat fceti niste bani cinstiti
garbo059727
Postat pe 16 August 2017 15:20
Nu mi-e ciuda,@garbo059727. Mi-e indiferent cum ma numesti tu. Doar ca nu pot sa nu constat, cu tristete, ce caracter ai.
garbo_472174
Postat pe 16 August 2017 17:32
S-a deraiat serios de la bun simt si limbaj civilizat, indiferent de opiniile fiecaruia privitoare la acest subiect.
Stimați administratori, ar trebui impuse limite de exprimare pe site, a devenit o dugheană in care se scuipa, injura si jigneste.Din câte stiu, in viata reală se iau măsuri în asemenea situatii, ar trebui si in virtual.
Sincer, ma apuca groaza!
Schmetterling
Postat pe 16 August 2017 20:39
Si pe mine ... greatza!


Sa stii, fluturashule, ca exista legislatie europeana pt. asa ceva si datoria asanarii cyber space-ului revine OBLIGATORIU administratorilor site-urilor!

Da' numai la noi exista nesimtzirea asta 'deontologica' a celor care ar trebui sa faca curatzenie in permanentza la ei in ograda...


Exista si optiunea sesizarii penale, fie impotriva adminilor, fie impotriva dobitocului grobian.

Deja sint chiar si in Romania citeva precedente, iar pe cei vinovatzi i-a cam luat cu ... migrene la portofel!

Iar la vreo 2 sau 3 li s-au dat si niste luni de ... 'spa' cu confort redus!


Totul e sa te enerveze suficient de tare un dereglat de asta cit sa nu-ti mai pese ca o sa pierzi timpul prin tribunal.


Oricum, la simpla sesizare a politiei sau parchetului poti sa-ti faci de lucru cu un jeg dintr-astia daca nu alegi varianta mai rapida, comoda si extrem de eficienta de a afla pe 'cont propriu' cine e in viatza reala nemernicul.

Si sa-l faci public de rr_ahat in mediul online, de-o sa-i treaca ... 'spasmele' necontrolate de la clantza!...
garbo101426
Postat pe 16 August 2017 21:06
426, nu am retinut toata medicatia prescrisa de tine in diverse situatii , insa ceva pentru greata ar ajuta.Sincer sper sa se ia masuri la nivel de site, indiferent de cum isi decide un om sa isi traiasca viata, nu are nimeni dreptul sa stearga cu el pe jos.E la limita mizeriei dintr-un om.
Si nu am trecut peste toate comentariile, insa cum sunt catalogate femeile, fie maritate, amante sau alte cele, e trist...
Despre celelalte masuri, in cazul de fata e prea mare efortul, se recomanda tratament, nu sunt decisa de care Ne mai contrazicem, ne mai urechem, insa ce citesc aici, pentru mine una e cam mult.
Insist la administratie sa ia masuri!
Cât timp un om isi asuma viata si isi duce crucile, nimeni nu are dreptul sa il catalogheze, indiferent de cât de acord sau nu am fi cu alegerile lui.
Schmetterling
Postat pe 16 August 2017 21:43

1. Emetiral...
2. Ghimbir (capsule sau ceai)...
3. Semintze/ulei esentzial de fenicul...
4. Ceai de lamiie...
5. Ceai de menta.
Siii...

...musetzel nemtzesc!

Asta-i bun pt. Rotty!...


Sau toate la un loc daca greatza e prea mare!...


garbo101426
Postat pe 16 August 2017 22:57
Pai vezi 426, eu de aia nu prea intru la topicul asta....Imi e teama ca le epuizez astora stocul de musetel.
`Neata
Rotty
Postat pe 17 August 2017 08:13
O sa le am in vedere, sper sa nu am nevoie de toate odata!
Schmetterling
Postat pe 17 August 2017 08:29
Cu scuzele de rigoare tu esti intrusa! Asa ceva sa nu mai faci!Ai acceptat cu el sa fii in pat sperand ca asa il vei face sa isi uite nevasta si copilul...nu se face asa ceva! acum suporti consecintele propriei tale capcane...El constientizeaza ca are raspunderi familiale si bine face...Ce ai insemnat tu pentru el?o diversiune , un capriciu , un refugiu temporar si sporadic.Parerea mea, pune rapid punct acestei relatii toxice, muta-te din localitatea respectiva, schimbati cartelele telefonice si continua sa cauti un tanar necasatorit ca si tine care sa te iubeasca si sa il placi, cu studii similare si alege in cunostinta de cauza mai ales ca te-ai fript odata deci pentru sufletul tau un suflet potrivit!Sa auzim de bine!
garbo173229
Postat pe 19 August 2017 15:28
Nu e treaba ta ce insemn eu pt. el!
Si de ce sa ma mut din localitate?!
garbo_472174
Postat pe 19 August 2017 15:39
De la: garbo_472174, la data 2017-08-06 08:41:49Si am adresat rugamintea ca cei nu prea inteligenti, chiar analfabeti (cum e cazul de fata), sa se abtina de la comentarii.


E un spaţiu public, poate răspunde oricine !

De ce ai făcut topicul, numai pentru ca să vadă lumea cât de îndrăzneaţă eşti tu ?
VasileDinNuc
Postat pe 29 August 2017 16:18
Rugamintea mea a fost pertinenta, nu doresc interventia analfabetilor si a badaranilor pe topicul meu.
garbo_472174
Postat pe 29 August 2017 19:08
Indrazneata?
Tu cati ani ai de ai postat doar pt. a-mi demonstra ca fiind spatiu public, poti sa scrii ceva ce n-are nici o legatura cu topicul?
garbo_472174
Postat pe 29 August 2017 19:11
De la: garbo_472174, la data 2017-08-29 19:11:35Indrazneata?

Tu cati ani ai [...] ?


Da, îndrăzneaţă. Sau, cu tupeu. De ce intri să strici o casă ? Nu mai ai unde să găseşti bărbaţi liberi şi te-ai oprit fix la tipul ăsta afemeiat şi curvar ?

Am 3 ani, stau pe-un ram şi mănânc nuci cât e ziua de lungă, iar noaptea intru în scorbura mea.

Dar tu ce vârstă ai de ai ajuns să calci aşa de grosolan în străchini ?
VasileDinNuc
Postat pe 30 August 2017 20:27
Nu e afemeiat, nu e curvar.
Trebuie sa fii ultimul tampit sa crezi ca primatele care nu-s constiente de nimic pe lume, inteleg ce inseamna cineva pt. tine...
garbo_472174
Postat pe 30 August 2017 23:47
"Am inteles insa ca-l iubesc mai mult decat o femeie poate iubi un barbat, ca-l iubesc renuntand la fiinta care eram inainte, ca descopar ce este iubirea de fapt, ca ma pot sacrifica in convingerile mele, unele dintre ele dispretuitoare, ca trebuie sa cred in ceea ce am vazut din primele zile in el... Il iubesc desi relatia asta a insemnat de multe ori lupta intre noi si conflicte interioare nesfarsite pt. mine, care eram obisnuita sa traiesc dupa reguli simple si decente... Niciodata nu m-as fi indoit in alegerea mea si mi-as fi asumat totul pana la capat daca as fi stiut ca si el ma iubeste, fara ezitare... "
Ce sentiment egoist e iubirea asta... "Mi-as asuma totul daca si el m-ar iubi."
Daca ai putea reflecta si intelege corect ceea ce tu insati ai scris, nu ai mai avea nevoie sa cauti confirmari de la straini/e pe site-uri de socializare.
"Nu fac declaratii nici sotiei, desi o iubesc!" O iubire exceptionala ca a ta ar trebui sa te consoleze cu faptul ca din punctul lui de vedere esti o femeie secundara pe care in mod evident nu o iubeste, cel putin nu ca pe sotie...
Sassette
Postat pe 2 Septembrie 2017 08:27
Nu caut nici un fel de confirmari. Mai sunteti multi dintr-astia, sa va dati cu presupusul? Scarbavnica gloata... ... Macar atat de-ai sti, nu exista iubesc mai mult sau iubesc mai putin, ca nu suntem nici la piata, nici la gradinita. Cele ca voi isi consoleaza pozitia: nu o iubeste ca pe mine, tot cu mine sta, ignorand faptul ca nu e vorba despre voi in povestea asta, nu am pus problema despre relatii extraconjugale in general. Iar daca tot vrei sa vorbim pe speta asta, din moment ce cauta o a treia persoana, nu sunteti bune de mai nimic in fata barbatilor...
garbo_472174
Postat pe 2 Septembrie 2017 09:11
Sotii care au relatii extraconjugale nu-si iubesc nici sotiile, nici amantele.
Cu privire la ce ai scris anterior, bati campii, nu egoismul te face sa vrei iubire, iubirea insasi o cere, altfel e himera si prostie. Nu poti fi intr-o relatie de iubire, cu cineva care te vede ca pe o amica.
garbo_472174
Postat pe 2 Septembrie 2017 09:29
De la: garbo_472174, la data 2017-08-30 23:47:00Nu e afemeiat, nu e curvar.


Atâta timp cât îşi înşală soţia cu cineva, este ! Indiferent cât negi tu asta. :)
VasileDinNuc
Postat pe 2 Septembrie 2017 11:07
De la: garbo_472174, la data 2017-09-02 09:29:49Nu poti fi intr-o relatie de iubire, cu cineva care te vede ca pe o amica.


Numai că la tine iubirea asta = sex.
VasileDinNuc
Postat pe 2 Septembrie 2017 11:10
De la: VasileDinNuc, la data 2017-09-02 11:10:11
De la: garbo_472174, la data 2017-09-02 09:29:49Nu poti fi intr-o relatie de iubire, cu cineva care te vede ca pe o amica.


Numai că la tine iubirea asta = sex.


Nu este sex, Vasile, tarane. Nu vorbi din perspectiva pe care o ai tu.
garbo_472174
Postat pe 2 Septembrie 2017 11:25
De la: garbo_472174, la data 2017-09-02 09:11:50Nu caut nici un fel de confirmari. Mai sunteti multi dintr-astia, sa va dati cu presupusul? Scarbavnica gloata... ... Macar atat de-ai sti, nu exista iubesc mai mult sau iubesc mai putin, ca nu suntem nici la piata, nici la gradinita. Cele ca voi isi consoleaza pozitia: nu o iubeste ca pe mine, tot cu mine sta, ignorand faptul ca nu e vorba despre voi in povestea asta, nu am pus problema despre relatii extraconjugale in general. Iar daca tot vrei sa vorbim pe speta asta, din moment ce cauta o a treia persoana, nu sunteti bune de mai nimic in fata barbatilor...


Cauti mai mult decat confirmari... cersesti atentie, deh... lipsa dragostei ce sa-i faci, te bagi singura in seama si tratezi cu aroganta, ba chiar ii insulti pe cei care nu-ti canta in struna. Ei uite, ca nu toata lumea admira amantele proaste, oricat de culte s-ar da ele virtual. Pe deasupra mai zici ca doresti doar comentarii inteligente, desi din ce ai scris nu demonstrezi ca ai avea inteligenta necesara pentru a sti sa apreciezi aceasta calitate. Din postarea ta rezulta clar ca in relatia cu tiranul narcisist ai o atitudine de fraiera; in plus, esti total lipsita de bun-simt si de o elementara decenta, te lauzi cu dragostea ta nemaipomenita, desi pare evident ca nu te iubesti si nu te respecti nici macar pe tine. O persoana cu un minim respect de sine l-ar fi virat urgent dupa faza cu declaratia de dragoste si sotia. Dar tu stai in continuare (capra) si speri... Iar el sta ca-i e bine, cu proaste ca tine! Si fudule pe deasupra...
Sassette
Postat pe 2 Septembrie 2017 12:56
Motivul pt. care am scris aici nu-l poate banui o tampita ca tine. Sa cersesc atentia unor proaste barfitoare, nemernice si extrem de prost educate? La ce mi-ar folosi? Daca nu te durea de viata ta dezorganizata, nu erai asa vehementa si vulgara la adresa unei persoane pe care nici macar nu o cunosti. Eu nu am nici o vina pt. faptul ca esti idioata, lipsita de feminitate, de bunul-simt de care, culmea nesimtirii!, faci caz, si cel mai probabil esti frumoasa doar in ochii tai.
Si nu intamplator am specificat ca doresc doar comentarii decente din partea oamenilor inteligenti. Am uitat sa precizez: nu doresc postari din partea celor mai prosti decat prevede legea. Poate asa te conformai.
Fii tu o amanta desteapta si lasa in pace amantele "proaste" carora logica ta de doi parai, le face greata.
garbo_472174
Postat pe 2 Septembrie 2017 14:39
Cand ti-oi cere eu sa ma... admiri sasette, atunci vom continua dialogul. Admira-te pe tine, daca tot ti se pare obligatorie admiratia in viata, ca oricum ai inteligenta unei muste verzi. Mananci rahat si ti se pare miere. Eu n-am nici o nevoie de admiratie, iar de la una mult mai proasta decat mine, n-am nici pretentia sa-mi dea randul la paine, asa ca... o zi buna si-un praz verde, tato!
garbo_472174
Postat pe 2 Septembrie 2017 15:00
Nu face din poveste o tortura dulce.Ia lucrurile mai usor. Nu se zice ca nu se face nimic fara voia Domnului?
Viata te surprinde.
Cococo
Postat pe 2 Septembrie 2017 19:12
De la: garbo_472174, la data 2017-09-02 15:00:00Cand ti-oi cere eu sa ma... admiri sasette, atunci vom continua dialogul. Admira-te pe tine, daca tot ti se pare obligatorie admiratia in viata, ca oricum ai inteligenta unei muste verzi. Mananci rahat si ti se pare miere. Eu n-am nici o nevoie de admiratie, iar de la una mult mai proasta decat mine, n-am nici pretentia sa-mi dea randul la paine, asa ca... o zi buna si-un praz verde, tato!



Esti beata sau iti fileaza o lampa cucoana: ai impresia ca te-ar putea admira cineva vreodata? Asta n-o face nici amantul, care din ce-ai scris nu da doi bani pe tine... si de ce-ar da, din moment ce te poate avea gratis. Iar tu trebuie sa te simti teribil de satisfacuta si de-o inteligenta superioara, cand dupa ce ti-a mai tras-o inca o data, el pleaca acasa "la copil si la nevasta"...
Sassette
Postat pe 2 Septembrie 2017 19:28
Si daca chiar nu doresti postari din partea celor mai prosti decat prevede legea, abtine-te sa mai postezi. De "inteligenta" ta s-au lamurit destui de pe forum...
Sassette
Postat pe 2 Septembrie 2017 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa te vineci de o iubire interzisa 333 De la: ready_vivus 13 Decembrie 2009 22:04
Mai potoliti/va cu presupunerile vis/a/vis de identitatea userilor acestui forum!! 19 De la: pik_nik 11 Noiembrie 2009 10:09
Daca un intelept arunca o piatra in fantana, toti fraierii se arunca sa o prinda in gura? 25 De la: ratuscaceaurata 22 Noiembrie 2011 03:36
FEMEILE MAI DOTATE CA BARBATII 37 De la: klaire 2 Martie 2012 18:24
ADEVARUL IN CUPLU 95 De la: Holmanu_Elena_1 24 Aprilie 2012 15:15
Setari Cookie-uri