am nevoie de niste pareri..

Sunt veche pe forum..dar n.am mai scris de 3 ani. Eu am sa fiu sincera..pt a primi sfaturi sincere. Rog rautaciosii sa se abtina. Intai dilema si pe urma detaliile.
DILEMA: Sa imi iau sau nu colega?
DETALII: lucrez in domeniul masajului erotic ca persoana independenta. Asta inseamna ca am o locatie inchiriata undeva in centru..si sunt pe cont propriu 100% . Colega mea se va opera de tiroida curand..nu stiu cand se va intoarce sau daca se va intoarce. Ideea e ca voi ramane singura si in domeniul asta nu e bine sa fii singura intr.o locatie..caci potentialul client se poate comporta asa fel incat intalnirea sa degenereze in cosmar..sau poate veni el cu intentii rele inca de la inceput. Nu ma incanta perspectiva singuratatii. Recent am reluat legatura cu o fosta colega cu care am lucrat..cu aproape 5 ani in urma..in locatia ei..evident plateam chirie. Chiar astazi mi.a povestit un episod neplacut si..imi propunea cand raman singura sa o chem sa lucram impreuna. Cu sufletul ma bucur..dar rational nu prea ma incanta. De ce?. In primul rand pt ca exista invidia intre femei..am experiente trecute. Si in al doilea rand..am observat ca si.a facut niste dusmani..si ma gandesc ca oricand ne putem trezi la usa locatiei mele inchiriata pe numele meu..cu acei dusmani care pot crea probleme.....scandal pe scara..se deranjeaza vacinii...
si ma trezesc evacuata fara preaviz..doamne fereste. Asadar risc locatia..pe care nu vreau s.o pierd. Pe de alta parte ar fi un ajutor la chirie din partea ei..dar ma gsndesc ca pt un pumn de marunti risc sa pierd locatia. Iar eu in saloane la comision nu vreau sa ma intorc.

Ce ziceti sa fac?..sa.mi vad de singuratate..pastrand discretia si linistea locatiei si daca o fi sa se intample ceva...pierd pe mana mea cum s.ar spune......SAU ..sa o iau si pea ea..dar ..de aici ma pot astepta..la tot felul de situatii neprevazute..chiar daca nu as fi singura.
Aalinna_Kent_1
Postat pe 20 Februarie 2017 23:55
Nu msi e nimeni pe forum??.
Aalinna_Kent_1
Postat pe 22 Februarie 2017 00:21
garbo101426
Postat pe 22 Februarie 2017 00:26
Nu e subiectul interesant sau au ramas doar rautaciosii
Aalinna_Kent_1
Postat pe 22 Februarie 2017 00:59

Mai fato, lumea doarme la ora asta!
Sau are alte treburi mai inteligente si nu se imbulzeste la subiecte fara valoare adaugata, bune poate doar pt. cei ... bi-neuronali!

Intelegi?...


Sau ai pe bune pretentia chiar sa-ti raspunda cineva la la asemenea incongruenta povestioara existentialista sordida?!?


Si chiar vrei musai un sfat amical?

Okay, atunci muta-ti repejor 'problema' pe site-urile de profil, daca nu vrei sa fii luata la misto pe-aici de dimineatza!
garbo101426
Postat pe 22 Februarie 2017 01:13
Cunosc forumul asta din 2008. Stiu si eu ce mistocari se invart pe aici..topicul are 48 de ore.. e clar.
toata lumea serioasa s.a retras. Au ramas cei care la servici au internet si stau non.stopo-dependent pe forum..gen madam tuthankamon de pe kudika..care cu toate da de pereti...mai era un labar cu nume de ccaine..doggy..moloz etc
Aalinna_Kent_1
Postat pe 22 Februarie 2017 04:57
Si eu citesc garbo, toti citesc garbo.... 48 de ore si postez noaptea, pentru ca nu am somn... sa-mi raspundeti, imi iau sau nu o colega, sa nu dormim impreuna? Ma numesc Marlboro light.
garbo_463222
Postat pe 22 Februarie 2017 08:14
De la: Aalinna_Kent_1, la data 2017-02-20 23:55:40Sunt veche pe forum..dar n.am mai scris de 3 ani. Eu am sa fiu sincera..pt a primi sfaturi sincere. Rog rautaciosii sa se abtina. Intai dilema si pe urma detaliile.
DILEMA: Sa imi iau sau nu colega?
DETALII: lucrez in domeniul masajului erotic ca persoana independenta. Asta inseamna ca am o locatie inchiriata undeva in centru..si sunt pe cont propriu 100% . Colega mea se va opera de tiroida curand..nu stiu cand se va intoarce sau daca se va intoarce. Ideea e ca voi ramane singura si in domeniul asta nu e bine sa fii singura intr.o locatie..caci potentialul client se poate comporta asa fel incat intalnirea sa degenereze in cosmar..sau poate veni el cu intentii rele inca de la inceput. Nu ma incanta perspectiva singuratatii. Recent am reluat legatura cu o fosta colega cu care am lucrat..cu aproape 5 ani in urma..in locatia ei..evident plateam chirie. Chiar astazi mi.a povestit un episod neplacut si..imi propunea cand raman singura sa o chem sa lucram impreuna. Cu sufletul ma bucur..dar rational nu prea ma incanta. De ce?. In primul rand pt ca exista invidia intre femei..am experiente trecute. Si in al doilea rand..am observat ca si.a facut niste dusmani..si ma gandesc ca oricand ne putem trezi la usa locatiei mele inchiriata pe numele meu..cu acei dusmani care pot crea probleme.....scandal pe scara..se deranjeaza vacinii...
si ma trezesc evacuata fara preaviz..doamne fereste. Asadar risc locatia..pe care nu vreau s.o pierd. Pe de alta parte ar fi un ajutor la chirie din partea ei..dar ma gsndesc ca pt un pumn de marunti risc sa pierd locatia. Iar eu in saloane la comision nu vreau sa ma intorc.

Ce ziceti sa fac?..sa.mi vad de singuratate..pastrand discretia si linistea locatiei si daca o fi sa se intample ceva...pierd pe mana mea cum s.ar spune......SAU ..sa o iau si pea ea..dar ..de aici ma pot astepta..la tot felul de situatii neprevazute..chiar daca nu as fi singura.


Mai femeie, intereseaza-te pe site-uri pt. persoane practicante in domeniul masajului erotic. Noi nu suntem interesati sa-ti raspundem, dupa cum vezi.
Si succes, arati si extraordinar de bine!
Camil5y8
Postat pe 22 Februarie 2017 14:55

Pai, mai Camile, nu asa trebuie sa arate cineva care face masaj erotic?!?


Ca doar ai auzit ca doamna nu face masaj erotic laaa ... labari!

garbo101426
Postat pe 22 Februarie 2017 21:25
Face masaj erotic doar celor seriosi...cei care raman "pe pozitie" si cand apare doamna Kent.
Camil5y8
Postat pe 23 Februarie 2017 00:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor!!!!!!!!!!!! 88 De la: 2929 24 Februarie 2010 01:33
Sora mea lucreaza in invatamant. 55 De la: Maria_22 26 Iunie 2016 11:08
Relatia cu colegii (?) 34 De la: alfheim 3 Mai 2011 19:58
lovita de Cupidon...tinta e seful:( 17 De la: garbo_3902 7 Aprilie 2013 12:27
Colega mea, iubita mea 76 De la: garbo105097 13 Martie 2010 16:45
Setari Cookie-uri