Ajotor!

Buna! Am avut o reletie cu un baiat timp de cateva luni. A fost prima dragoste. Doar ca el avea pe altcineva fara sa stiu. Dupa ceva timp imi spusese ca nu mai e cu ea si ca si-a dat seama ca ma iubeste si ne impacasem. Dupa o luna , la 00:00 am gasit un mesaj de la el spunandu-mi ca iubeste pe alt cineva si ca nu vrea sa m-ai auda de mine. Si-a schimbat si numarul de telefon numai sa nu dau de el. Plangeam non-stop. Au fost luni in care noptile mi le petrecem doar plangand. Nu aveam ganduri de moarte sau sa imi fac rau. NU! Doamne fereste!!! Nu eram genul ala... Dar era sa intru in coma depresiva. Chiar il iubeam. Iar acum stau mereu si ma gandesc daca voi m-ai simnti vredata pentru altvineva ce am simntit pentru el. Acum nu il m-ai iubesc. Asta a fost de cateva luni de zile bune. Acum sunt foarte bine. Dar tot ma simnt incompleta. Mi-e dor sa m-ai simnt acei "fluturasi" . Incerc a il gesesc pe acel cineva care sa imi provoace acei "fluturasi". ( App, sunt zodia varsator ) Cum credeti ca a-si putea sa il cunosc s-au ce ar trebui sa fac? Credeti ca am o imaginatie prea bogata? Sau ca toate astea sunt doar in mintea mea? Puteti sa imi spuneti orice fel de parare! Nu ma supar! Orice sfat , va rog mult ! Chiar am momente in care nu m-ai stiu ce simnt si am nevoie de ajutor ! Orice fel de sfat mi-ar fi de mare ajutor!
garbo_431210
Postat pe 16 Aprilie 2016 21:52


Pai vezi ce spune horoscopul de Duminica, acolo o sa gasesti sfaturi bune... !

Pai ce faci draga... cand ai scris la "Sfaturi" ai scris fara greseli de ortografie, acuma le-ai uitat pe toate ? Sau e din cauza lacrimilor... ?
barboneli
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:02
Pai poate iti găsești pe altcineva, numai sa nu mai pui atâta suflet, sa nu ajungi iarăși pe la terapie intensiva.
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:04
De la: garbo_431210, la data 2016-04-16 21:52:02Buna! Am avut o reletie cu un baiat timp de cateva luni. A fost prima dragoste. Doar ca el avea pe altcineva fara sa stiu. Dupa ceva timp imi spusese ca nu mai e cu ea si ca si-a dat seama ca ma iubeste si ne impacasem. Dupa o luna , la 00:00 am gasit un mesaj de la el spunandu-mi ca iubeste pe alt cineva si ca nu vrea sa m-ai auda de mine. Si-a schimbat si numarul de telefon numai sa nu dau de el. Plangeam non-stop. Au fost luni in care noptile mi le petrecem doar plangand. Nu aveam ganduri de moarte sau sa imi fac rau. NU! Doamne fereste!!! Nu eram genul ala... Dar era sa intru in coma depresiva. Chiar il iubeam. Iar acum stau mereu si ma gandesc daca voi m-ai simnti vredata pentru altvineva ce am simntit pentru el. Acum nu il m-ai iubesc. Asta a fost de cateva luni de zile bune. Acum sunt foarte bine. Dar tot ma simnt incompleta. Mi-e dor sa m-ai simnt acei "fluturasi" . Incerc a il gesesc pe acel cineva care sa imi provoace acei "fluturasi". ( App, sunt zodia varsator ) Cum credeti ca a-si putea sa il cunosc s-au ce ar trebui sa fac? Credeti ca am o imaginatie prea bogata? Sau ca toate astea sunt doar in mintea mea? Puteti sa imi spuneti orice fel de parare! Nu ma supar! Orice sfat , va rog mult ! Chiar am momente in care nu m-ai stiu ce simnt si am nevoie de ajutor ! Orice fel de sfat mi-ar fi de mare ajutor!



Bărbații cu bun simt sunt putini, așa ca dacă vorbesc frumosla inînceput nu mai lua atâtaiîn serios ce spun, pt ca mulți mint, doar sa primească sex gratis în loc sa meargă la curve sa plătească,
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:07
Probabil ca am pus atâta suflet pentru ca a fost prima dragoste. Mulțumesc mult oricum
garbo_431210
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:10
Mulți bărbați sunt javre și la propriu propriu si la figurat, ca sa fie satisfăcuți sexual
gratis vorbesc frumos, promit marea cu sarea ca sa isi poată face treaba sexul, eu zic fii atenta cu javrele astea,
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:12
Asa este . O sa am mare grija! Iti mulțumesc din suflet pentru tot!
garbo_431210
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:16
Da , este normal sa pui suflet, poate ca ai crezut ca el este sincer, și ai crezut ce tia zis, dar fii atenta mulți bărbați sunt javre ei vor sa fie satisfăcuți sexual gratis, în loc sa meargă sa plătească la curve, așa ca te păcălesc, emoțional.
Fii atenta cu astia sa nu iei vreo boala sau sa ramai gravida,
știu ca este un sentiment pplăcut sa fii excitant adică cu fluturi în stomac, dar nu ci toți escrocii, vezi ce vrea dacă este serios, și nu poți avea niciodată încredere suta la suta în cineva, pt ca sentimentele se pot schimba,emoțiile sunt schimbătoare
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:17
Tu chiar ma intelegi! Apreciez enorm,enorm de mult. Normal ca o sa am grija de asa ceva. Nici nu imi trece prin cap sa fac ceva cu vreon baiat doar dupa cateva luni de relatie. Tin mult la corpul meu! Multumesc din suflet inca o data pentru toate sfaturile!
garbo_431210
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:22
Numai bine și sănătate , sa fii o iubita și respectata, Multă bafta
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:45
Omul face greșeli în viața învață să nu le repeți, și fii mai precauta, știicum se spune orice sșut în fund este un pas înainte, te face ma puternic și mai precaut,
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Aprilie 2016 22:54
Adevarat! Mulțumesc mult,mult de tot pentru tot!
garbo_431210
Postat pe 17 Aprilie 2016 14:24
Dacă aș ști de unde să te găsesc ,te-aș tunde zero și te-aș unge cu miere de albine pe cap și apoi aș presăra fulgii de la pernă și te-aș expune întrun sens giratoriu să te vadă toți .Ca să te înveți minte să nu mai vorbești urât de bărbați. Rapandulă internațională.
bobulica
Postat pe 18 Aprilie 2016 02:04
210, cativa fluturasi pot sa-ti ofer eu...

http://45.media.tumblr.com/8964f46798995e3ef5cd5cbc1dd39d1d/tumblr_nae7ybLXA51rm3eb4o1_500.gif

....dar alt "ajotor" nu pot sa-ti dau. Ai rabdare sa mai cresti, ca la cum te exprimi nu cred ca ai prea multi anisori.
Zi buna :)
Rotty
Postat pe 18 Aprilie 2016 05:52
De la: bobulica, la data 2016-04-18 02:04:47Dacă aș ști de unde să te găsesc ,te-aș tunde zero și te-aș unge cu miere de albine pe cap și apoi aș presăra fulgii de la pernă și te-aș expune întrun sens giratoriu să te vadă toți .Ca să te înveți minte să nu mai vorbești urât de bărbați. Rapandulă internațională.


Poată sa te găsească politia sa te închidă ca ești periculos,
ingerasulluptor1
Postat pe 19 Aprilie 2016 18:52
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-04-19 18:52:10
De la: bobulica, la data 2016-04-18 02:04:47Dacă aș ști de unde să te găsesc ,te-aș tunde zero și te-aș unge cu miere de albine pe cap și apoi aș presăra fulgii de la pernă și te-aș expune întrun sens giratoriu să te vadă toți .Ca să te înveți minte să nu mai vorbești urât de bărbați. Rapandulă internațională.


Poată sa te găsească politia sa te închidă ca ești periculos,

o sa intri înapoi de unde ai ieșit,
ingerasulluptor1
Postat pe 19 Aprilie 2016 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sufletul meu... 23 De la: quasaria 19 Decembrie 2011 11:10
custodia copiilor 2 De la: nathalie 8 Ianuarie 2012 18:04
a doua sansa a doua viata 11 De la: elodia 19 Septembrie 2011 19:57
caut de lucru 2 De la: ingerasulluptator 21 August 2011 21:42
O vreau inapoi 105 De la: Stefan_Sabin_1 14 Iulie 2019 18:23
Setari Cookie-uri