barbatii varsator

Buna!
Ce stiti despre ei? Cum i-ati caracteriza, cu bune si rele?
cessyghe
Postat pe 28 Septembrie 2015 09:59
parerea mea "egoist , nu stie ce inseamna iubirea , mincinos , rau de gura , curvar , sunt mai importanti prieteni ca famiglia, visator, nu accepta sa-i spui ca a gresit , ..."
gaby_ela
Postat pe 5 Octombrie 2015 01:20
Hmmm...Parca ala era scorpionul (dupa cum citeam pe aici)....
Rotty
Postat pe 5 Octombrie 2015 08:56
ha ha ha...Rotty cred ca are dreptate si depinde si de fiecare persoana in parte.Eu am cunoscut cativa (intre care fratele meu si sotul). Sunt persoane foarte interesante, imprevizibile si inventive....sunt foarte buni prieteni si atasati familiei foarte mult. Egoisti???!!! Nici poveste....iti dau si camasa de pe ei. Dar sustin ce am spus mai sus....fiecare persoana e o "planeta"
tzontzonica
Postat pe 17 Octombrie 2015 17:41
gabi-ela are dreptate....exact asa sunt...
garbo_409465
Postat pe 18 Octombrie 2015 21:52
Draga Cess, Tzontzo avea dreptate. Fiecare om e unic si e foarte putin probabil sa fie vreo planeta raspunzatoare de caracterul unui om. Asta depinde partial de educatie, de valorile pe care le are (sau nu le are), de felul cum se raporteaza la ceilalti oameni si la toate alegerile pe care le face in viata. La urma urmei suntem definiti de alegerile noastre, nu de pozitia lui Jupiter in momentul nasterii.
angel_forever
Postat pe 19 Octombrie 2015 11:12
draga gaby_ela...cred ca ai avut parte de un varsator care te-a ignorat ....si cred ca TU ar trebuii sa mai studiezi aceasta zodie , ca nu toti sunt la fel si nu mai generaliza ... ca devi ridicola ... TU ce zodie esti ? ... te compari cu toate celelalte din zodia ta?....eu am impresia ca esti unicata , acum depinde la ce extrema te aflii ... eu sunt varsator si crede-ma ca m-a deranjat teribil caracterizarea TA ..drep rasplata nici nu te salut , ca sa nu spun altceva mai rau .... altfel asi fi tot asa de ignorant ca si tine
Gigel , care nu te saluta
garbo338733
Postat pe 19 Octombrie 2015 20:33


In afara de gaby, toata lumea are dreptate ! Si nu o spun numai pentru ca sunt un varsator, ci pentru ca asa e cum a spus si 733 sau tzontzanica. Parem poate incapatanati pentru ca ne sustinem cu tarie si nu degeaba, unele pareri, nu suportam prostia si de aia unii spun ca suntem nesuferiti, visatori, da, altfel n-am putea fi inventivi. Eu nu sunt mare horoscopar... dar ajunge sa cititi ce scrie la caracterizarile zodiei varsator si n-o sa intalniti acolo nimic din ce scrie aceasta gaby ! Ok, si-a dat cu parerea ei personala, treaba ei, dar avertizez pe cessy sa citeasca toate parerile cu atentie si ce mai scrie prin carti, pentru ca, cunoscand doar 1-2 varsatori, nu poti sa-ti faci o parere obiectiva despre ei. Si fara sa o cunosc de loc pe gaby, nu zodia si nu persoana, mi-am facut totusi o parere despre ea (care poate fi gresita...) numai dupa emoticoanele postate de ea.... !
barboneli
Postat pe 21 Octombrie 2015 12:24
Stai Barbo, ca-ti zic eu din ce zodie e gaby. Stiu sa citesc in emoticoane. Pai....e in zodia taurului. Are coarne, e nervoasa si fu...( ), pusa pe imperecheat. Sau sa fie berbeaca ? Nu stiu, stai sa mai zica ceva....
Rotty
Postat pe 21 Octombrie 2015 17:06
Nu sunt toti la fel Eu sunt varsator si sunt o persoana iubitoare imi pasa de peroanele de langa mine! Sa zic ce defecte as avea ca zodie poate ca sunt incapatanat si gelos pe unele locuri Eu am iubit o balanta am crezut ca toate balantele sunt ca ea orgolioase si nehotarate sa dovedit a nu fii adevarat nu toate balantele sunt ca fosta mea
Edward_Claudiu
Postat pe 23 Octombrie 2015 23:45
De la: Rotty, la data 2015-10-21 17:06:37Stai Barbo, ca-ti zic eu din ce zodie e gaby. Stiu sa citesc in emoticoane. Pai....e in zodia taurului. Are coarne, e nervoasa si fu...( ), pusa pe imperecheat. Sau sa fie berbeaca ? Nu stiu, stai sa mai zica ceva....


Nu mai zice nimic, gata, i-ai luat maiul ! A cunoscut si ea sarca un exemplar de varsator cu defecte din... fabricatie si de aia are parere asa gresita de toti.
barboneli
Postat pe 27 Octombrie 2015 08:32
" Nu mai zice nimic, gata, i-ai luat maiul !"

Pacat....tocmai imi intrasem "in mana".
Rotty
Postat pe 27 Octombrie 2015 08:49
De la: Edward_Claudiu, la data 2015-10-23 23:45:12Nu sunt toti la fel Eu sunt varsator si sunt o persoana iubitoare imi pasa de peroanele de langa mine! Sa zic ce defecte as avea ca zodie poate ca sunt incapatanat si gelos pe unele locuri Eu am iubit o balanta am crezut ca toate balantele sunt ca ea orgolioase si nehotarate sa dovedit a nu fii adevarat nu toate balantele sunt ca fosta mea


restul balantelor sunt ruginite? Iubeste-le !!!
garbo_406968
Postat pe 27 Octombrie 2015 10:12
Din pacate...ai punctat exact. :)
ea_din71
Postat pe 15 Noiembrie 2015 08:09
Ca vărsător.., hm. Cred că putem fi şi avea din toate câte puțin din toate. Noi ne putem raporta fff bine la situtii și la tipologia persoanelor cu care intrăm în contact. Asta nu înseamnă nici pe departe că ne disimulăm personalitatea.... IAAAR ptr pesoanele cărora ne-am dedicat, suntem trup și suflet - DAAR SĂ NU ÎNCERCE NIMENI SĂ CREADĂ CĂ NE POATE DUCE DE NAS SAU CĂ NE POATE PROSTI...
garbo189275
Postat pe 16 Noiembrie 2015 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dar despre femeia Berbec..ce puteti spune? 28 De la: segona 27 Decembrie 2010 14:56
ce sanse au o femeie sagetator si un barbat fecioara ? 168 De la: garbo255907 27 Decembrie 2011 13:56
Barbatul Pesti 445 De la: andda85 1 Iulie 2018 01:04
femeie-leu cu barbat-scorpion 1 De la: Melissa 29 Octombrie 2008 19:49
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/new_topic/8.html 26 De la: garbo180048 5 Ianuarie 2011 11:59
Setari Cookie-uri