Caut sot/soata!

Pt trafic pe Garbo și pt a ajuta lumea.

Postați cu încredere!
Axl_R
Postat pe 13 Septembrie 2015 16:08
De la: Axl_R, la data 2015-09-13 16:08:58Pt trafic pe Garbo și pt a ajuta lumea.

Postați cu încredere!


Întâi, trebuie să te hotărăşti ce anume cauţi.... Apoi....poate te putem ajuta....
VasileDinNuc
Postat pe 18 Septembrie 2015 21:23


Paiii... n-ai vazut ? Scrie clar, sot sau soata. A pus linia aia oblica si de aia poate te-a derutat, asa ca, ori sot ori soata ! Nu cred ca e pentru uz propriu... dar orice e posibil. De fapt a scris: pentru trafic pe Garbo sau pentru a ajuta lumea... ! Cum... ea stie. Tu cauta ceva material, poate o poti ajuta in sau la cautari... Macar acum nu mai cauta si soacra... asa ca o sa-ti fie mai usor s-o ajuti
barboneli
Postat pe 19 Septembrie 2015 17:12
Eu nu caut nica.
Am vrut să fie un sg topic, pt cei/cele care caută.
Cel din Anglia, a deschis deja vreo 2.
Axl_R
Postat pe 19 Septembrie 2015 20:57
De la: barboneli, la data 2015-09-19 17:12:29Paiii... n-ai vazut ? Scrie clar, sot sau soata. A pus linia aia oblica si de aia poate te-a derutat, asa ca, ori sot ori soata !


Exact, sau. Pân' s-o hotărî, aşteptăm....
VasileDinNuc
Postat pe 19 Septembrie 2015 21:00
Măi, cei care stau în nuc, nu se uită și sus?
Am răspuns deja.
Axl_R
Postat pe 19 Septembrie 2015 21:03
De la: Axl_R, la data 2015-09-13 16:08:58Pt trafic pe Garbo și pt a ajuta lumea.

Postați cu încredere!


Wow!...
Abia acum m-am prins si eu de ce mi se parea 'under citatul' cumva cam ... incongruent.
Incongruent cu perso(a)na-litatea, desigur...
.
...Carevasazica un 'not' si un 'anti' in plus!
Inutili demersului antropologic, adica...
garbo101426
Postat pe 23 Septembrie 2015 17:36

" Wow!...
Abia acum m-am prins si eu de ce mi se parea 'under citatul' cumva cam ... incongruent.
Incongruent cu perso(a)na-litatea, desigur... "

" Incon" ... Cum ? Vorbeste romaneste ce mama -ului, ca ramane fata / baiatul "single"...
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2015 18:01
De la: Rotty, la data 2015-09-23 18:01:59
" Wow!...
Abia acum m-am prins si eu de ce mi se parea 'under citatul' cumva cam ... incongruent.
Incongruent cu perso(a)na-litatea, desigur... "

" Incon" ... Cum ? Vorbeste romaneste ce mama -ului, ca ramane fata / baiatul "single"...


Am intzeles...
Nu doare!
...Da' - sorry! - tot prostie se numeshte anal-fabetismul tau...
garbo101426
Postat pe 23 Septembrie 2015 21:45
Ce ai cu analul meu ? Ca de voiai sa zici altceva, nu puneai liniuta aia . Perverso ce esti ! Te zic !...
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2015 21:55


Auzi Rotty... rottycel-ul tau a avut vreodata capuse ? Si cu ce le-ai tratat... sau ai facut sa dispara din jurul casei ? Poate incercam si pe aici cu praful sau spray-ul ala si aici pe garbo la 426... se pare ca e tare setoasa de sanje... ! Ne urmareste peste tot...
barboneli
Postat pe 23 Septembrie 2015 21:57
Am niste picaturi speciale, dar nu cred ca la 426 au vreun efect. Capusa e jucarie comparativ cu 426.
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:03


Mmda... si la capuse o fi valabila eugenia aia si s-au creat noi exemplare care stau in doua picioare... mai stii !
barboneli
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:09
Asta e mutanta in toata regula. Si cred ca stii ca e demult pe aici. Mai dispare, mai apare, se mai piteste.....
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:12

Daca o mai ignoram citeva zile, moare de ciuda sigur.
Precis o sa se roage de noi in genunchi pt. o virgula macar sau un i acolo ca sa aiba ce rumega.

Barbo, invazia capuselor se previne.
O data instalate se indeparteaza mai greu.
Problema este ca pe linga faptul ca arata oribil pot genera boli periculoase. Ca toti parazitii.


Tommy_Boy
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:17
Bleah !

http://www.zooland.ro/data/Image/image/capusa-mare.jpg

Sper sa nu visez asa ceva....
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:27


Mai bine viseszi decat sa ai in realitate... ! Tommy are dreptate, acum e prea tarziu... si nu prea cred ca scapam de ea prin ignorare, eu as fi folosit-o la altceva. Daca tot nu scapam de ea, eu i-as cere sa-mi traduca sau sa-mi explice sensul sau ce vr'a sa zica fiecare din cuvintele alea noi (pentru mine cel putin...) pe care le scrie ca o mitraliera... ! Noi am mai avut parte de o plosnita o perioada de timp... n-am scapat de ea asa usor. Sper sa nu fie clona lui cealalta.... ! Ne-a sacait rau de tot, dar nu ne-a imbolnavit pe nici unul... slava Domnului !
barboneli
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:37
Mie imi sugereaza mai repede o musca din aia grasa verde care biziie suparator si de care scapi asa cum am mai spus doar cu pliciul.
Tommy_Boy
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:39


Mmda... pliciul... dar pentru asta trebuie s-o ai pe sita de la fereastra sau pe pata de dulceata de pe masa... ! Si la maximum 84,5cm. de tine ! Asa de la distanta trebuie sa cautam altfel de plici...
barboneli
Postat pe 23 Septembrie 2015 22:44
De la: Rotty, la data 2015-09-23 21:55:23 Ce ai cu analul meu ? Ca de voiai sa zici altceva, nu puneai liniuta aia . Perverso ce esti ! Te zic !...


In cazul celor cu prima lobotomie esuata e indicat sa le precizezi tot timpul care e un capat si care altul. E ca la rimele automodale: gura si curu...
Da' cu euglenele bok-o-trofe nu esti sigur niciodata, asa ca e posibil ca ceea ce crezi tu ca ar rezulta din 'impartirea' asta, sa fie exact ... viceversa!
.
...Intelegi?!?
garbo101426
Postat pe 24 Septembrie 2015 20:27


Da Rotty, incep sa cred ca ai dreptate... seamana mult cu Pitita, mai ales la rautate. Dar la un moment dat parea ca se linisti-se si se putea discuta cu ea, chiar daca nu era de inteles in totalitate... ! In fine, asta e un forum liber asa ca orice musca, verde sau albastra, are dreptul sa-si depuna pe aici ouale... ! Eu n-o mai bag in seama si ma solidarizez cu Tommy...

Vezi ca l-am obligat pe domnul ala... profesorul. sa-ti ceara scuze, a pus un citat de-al meu si s-a luat din greseala de polonicul tau... ! I-am aratat gafa, dar probabil ca nu are curajul si demnitatea sa-ti ceara scuze...
barboneli
Postat pe 24 Septembrie 2015 20:50
De la: Axl_R, la data 2015-09-19 21:03:02Măi, cei care stau în nuc, nu se uită și sus?


Ce să vedem sus ? Este doar cerul albastru de vară, senin până la marginile pământului....
VasileDinNuc
Postat pe 24 Septembrie 2015 21:12
De la: barboneli, la data 2015-09-24 20:50:36

Da Rotty, incep sa cred ca ai dreptate... seamana mult cu Pitita, mai ales la rautate. Dar la un moment dat parea ca se linisti-se si se putea discuta cu ea, chiar daca nu era de inteles in totalitate... ! In fine, asta e un forum liber asa ca orice musca, verde sau albastra, are dreptul sa-si depuna pe aici ouale... ! Eu n-o mai bag in seama si ma solidarizez cu Tommy...

Vezi ca l-am obligat pe domnul ala... profesorul. sa-ti ceara scuze, a pus un citat de-al meu si s-a luat din greseala de polonicul tau... ! I-am aratat gafa, dar probabil ca nu are curajul si demnitatea sa-ti ceara scuze...


Mai, non-apisule, asta a inteles euglena de tine?
Ca profesorul Neamtu si-ar fi cerut scuze?
De la cine, loaza internationala??
...De la tine, neica nimeni in izmene?!?!?
Si ca l-ai fi 'obligat' chiar tu, I.A.U. adica?!?...
.
Treaba e mai grava decit credeam...
Bre, zeroule, tu ai idee c-ar trebui deja sa te gindesti pt. o programare la a doua, ca prima se pare ca e ratata si n-a rezolvat problema?...
Cum care a doua???
A doua ... LOBOTOMIE, imbecilule!


garbo101426
Postat pe 25 Septembrie 2015 00:05
De la: barboneli, la data 2015-09-24 20:50:36

Da Rotty, incep sa cred ca ai dreptate... seamana mult cu Pitita, mai ales la rautate. Dar la un moment dat parea ca se linisti-se si se putea discuta cu ea, chiar daca nu era de inteles in totalitate... ! In fine, asta e un forum liber asa ca orice musca, verde sau albastra, are dreptul sa-si depuna pe aici ouale... ! Eu n-o mai bag in seama si ma solidarizez cu Tommy...

Vezi ca l-am obligat pe domnul ala... profesorul. sa-ti ceara scuze, a pus un citat de-al meu si s-a luat din greseala de polonicul tau... ! I-am aratat gafa, dar probabil ca nu are curajul si demnitatea sa-ti ceara scuze...



Am observat mai adineaori, merci. La scuze nu ma astept, nu e capabil de asa ceva.
Neata buna.
Rotty
Postat pe 25 Septembrie 2015 07:46


Ok... nici eu nu ma asteptam. Dar am vrut sa-i arat ca nu-i functioneaza profesoratul cum crede el... ! Stii, cand am explicat lui aia care a dat exemplu cu "Inchiriez camera... s.a.m.d.", el a crezut ca "duduia bucatareasa a scris asta" asa ca -s-a luat de tine in loc de mine. Mai, astia ar trebui sa-si ia pastilele inainte de incep o activitate cerebrala, ma mir ca acolo unde au fost internati nu i-a invatat chestia asta elementara... ! Altfel devin nocivi rau...
Neata Rotty... hai la locul nostru, ti-am pragatit ceva buuun.....
barboneli
Postat pe 25 Septembrie 2015 08:16
De la: barboneli, la data 2015-09-25 08:16:46

Ok... nici eu nu ma asteptam. Dar am vrut sa-i arat ca nu-i functioneaza profesoratul cum crede el... ! Stii, cand am explicat lui aia care a dat exemplu cu "Inchiriez camera... s.a.m.d.", el a crezut ca "duduia bucatareasa a scris asta" asa ca -s-a luat de tine in loc de mine. Mai, astia ar trebui sa-si ia pastilele inainte de incep o activitate cerebrala, ma mir ca acolo unde au fost internati nu i-a invatat chestia asta elementara... ! Altfel devin nocivi rau...
Neata Rotty... hai la locul nostru, ti-am pragatit ceva buuun.....


Auzi la euglena: ...'locul nostru'?!?
...Aaa - haaa, am inteles in sfirsit cu e cu ... 'loisir'-ul lor suin:
Aveti in preajma, carevasazica, o padure de fagi.
...Pentru JIR, desigur.

.
garbo101426
Postat pe 25 Septembrie 2015 12:00

Super tare!
Voi nu aveti ce face de va "pierdeti " timpul cu raspunsuri
michelina
Postat pe 27 Septembrie 2015 00:12


Ok, neata... ! Ai dreptate, nu mi pierdem vremea. Am inteles apropoul. Ramane sa-mi spui acuma unde, la mine sau la tine acasa ?
barboneli
Postat pe 27 Septembrie 2015 06:50
Fursecuri, dulceață de nuci verzi, ceai...ce-mi dai?
Axl_R
Postat pe 27 Septembrie 2015 19:20
S-o sters postarea, care facea reclama la un alt forum.
Cu ea/el vorbeam.
Axl_R
Postat pe 28 Septembrie 2015 17:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand carucior si scoica auto 1 De la: lupu7 2 August 2009 15:59
Vand carut Primii Pasi 1 De la: rekaalina 10 Ianuarie 2010 16:46
f 10 De la: eu_geminy 16 Octombrie 2011 22:37
curatenia 1 De la: ruschita 27 Martie 2008 16:52
hainute noi 0-8 ani 1 De la: kidz001252 9 Iunie 2009 12:49
Setari Cookie-uri