Cadourile in Relatiile de Lunga Durata

Buna, fetelor. Sunt intr-o relatie de 5 ani de zile si cand vin momente precum zile de nastere sau sarbatori...uneori raman fara inspiratie in materie de cadouri. Luna viitoare vine ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i mai iau pentru ca de fiecare data cand i-am luat ceva a parut incantat dar nu mi s-a parut ca a folosit mult cadourile respective. As vrea sa ii iau ceva inedit, care nu se gaseste pe oriunde. Aveti vreo idee sau vreun sfat?

Tips: Face 29 de ani, lucreaza in vanzari, este cinefil, pasionat de tehnologie, sport si gurmand de fel.

Please, help :)
lauras91
Postat pe 16 Iunie 2015 12:11
Buna. Mereu cand vine vorba despre cadouri eu recomand un site special pentru asta, pentru ca am incercat serviciile lor si am fost SUPER incantata. Cadoul Mov se numeste. Sunt foarte amabili si promti. Am comandat de mai multe ori produse si de fiecare data a venit in vreo 3-4 ore comanda si mi-au ambalat gratuit cadourile cu niste materiale f frumoase. Mi-am luat o data chiar pentru mine o cana cu infuzor care e si in Carturesti si am gasit-o mult mai ieftin la ei. Poti sa arunci o privire pe site, poate gasesti ceva.

Uite aici link http://www.cadoulmov.ro/cadouri-barbati/

Bafta! Ne spui si noua ce ai ales pana la urma
alexutaalex
Postat pe 16 Iunie 2015 12:34
Iti multumesc de pont, Laura. M-am uitat pe site-ul Cadoul mov si am gasit cateva produse care mi-au tras atentia :)
lauras91
Postat pe 17 Iunie 2015 19:45


Bravo ! Si chiar toate produsele au culoarea mov... ?
barboneli
Postat pe 9 Iulie 2015 11:52
De curiozitate, draga Barbo, daca cumva fumezi vreun trabuc de la ei sa imi spui si mie daca fumul are culoarea mov.
angel_forever
Postat pe 10 Iulie 2015 19:30


Precis iti spun, doamna draga... ! Eu nu fumez insa, dar o sa-i cumpar la vecina un trabuc de la ei... ca ea fumeaza enorm si mov si roz si bombon si albastru... fum sa intre in plamani !!! . Acuma... sa nu crezi ca n-am intrat sa vad si eu ce e cu site-ul asta minune... si chiar m-am minunat de cat mov am vazut in jur. Dar mi s-a parut cam plictisitor... asa ca pe mine sa nu conteze, doar trabuc iau de la ei... ! Ok... am glumit si am fost rau... aproape ca nu exista nimic mov la ei, au multe produse intradevar, chiar ca poti sa alegi ceva cadouri. Am intrat pe site mai mult pentru ca am vazut ca este aproape de strada Liviu Rebreanu... si pe mine ma cheama Liviu ! Asa ca din solidaritate am intrat mai mult.... La preturi nu ma pricep, nu-mi dau seama daca sunt scumpe sau nu,, dar au foarte multe produse.
barboneli
Postat pe 11 Iulie 2015 18:11
Eu zic ca sa îi faci cadou cam ce tia făcut și el, de o suma asemănătoare
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Iulie 2015 18:54
Mai sa fie, in sfarsit am gasit si eu pe cineva care nu fumeaza. Nu mai fumezi sau n-ai fumat niciodata? In cazul asta de ziua ta nu ti se potrivesc trabucurile. Oare ti-ar fi mai potrivit un set de cauciucuri noi noute (pentru masina nu pentru tine )?
angel_forever
Postat pe 16 Iulie 2015 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa al las pe amantul meu 29 De la: garbo177935 8 Ianuarie 2011 17:47
Cum sa-mi recapat increderea in mine? 69 De la: garbo064415 25 Noiembrie 2012 12:47
Situatie complicata 81 De la: dor72_ 10 Octombrie 2011 00:54
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
soacra,soacra...poama acra rau 283 De la: adelina20 3 Octombrie 2012 14:21
Setari Cookie-uri