De ce prostik sunt asa consecventi,pt ca prostia si nesimtirea vine pe gratis,si ei nu obosesc niciodata si au mintea odihnita de aceea ei vor sa si conduca sa spuna despre ce sa vorbesti

Ce sa faci,,,dar problemele si facturile trebuie sa ti le rezolvi singura
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:38
Nici un om nu are dreptul sa iti spuna despre sa vorbesti,,si daca nu iti vorbeste frumos si nu te respectti nici tu nu trebuie sa ii respecti,,sa ii tratezi asa cum merita ca niste gunoaie umane ce sunt ce vor doar sa traga lumea in jos
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:40
Prostii si oamenii rai nu obosesc niciodata pt ca pt prostie nu trebu7e sa iti bati capul ea pe gratis vine si de aceeaprosti sunt asa perseverenti si vor sa aiba ultimul cuvant de spus,,mie niciodata nu mia spus nimeni despre ce sa vorbesc pt ca pe mine nu ma conduc prostii si oamenii rai pt ca ma pis pe fata la toti,si ma fac si treaba mare pe capul lor
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:43
Oamenii prosti si rai vor sa ii faca pe toti oamenii la fel ca ei ca ei sunt atrasi doar de cei ca si ei,
Stiu ca asa cum erau si analfabetii din sibiu,,,aproape toti erau niste taranoi si niste needucati,,,nu suport sibienii pt ca este plin de barbati analfabeti
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:52
Degeaba lauda unii sibiul,,,,eu stiu ca acolo locuiesc in el niste barbati taranoisi femei la fel ca si ei,,pt ca si femeile se iau dupa ei ca asa le invata oamenii batrani ca asa faci avere,,,pe mine nu ma intereseaza averea eu vreau sa fiu fericita,asa ca nj ma iau dupa capul la barbati pt ca sunt niste analfabeti,
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 22:57
Taranoii si nesimtitii vor sa ne conduca sa gandim si sa vb doar despre ce vor ei dar problemele trebuie sa ti le rezolvi singur...dar sa te lasi manipulat de hoti si prosti si uite asa ajung prostii la putere,pt ca prostia vine pe gratis
Ingerasulluptor
Postat pe 12 Noiembrie 2014 23:00
Oamenii vb despre lucruri frumoasendar ei practica lucruri urate,cum ca critica brutal nu respecta simtamintele celorlalti.
asa hai sa vb toti despre lucruri frumoase dar sa ne doar in fund unii de altii asa cum face rotty,
si vor sa se impuna brutal facandui pe altii sa ii stie de frica,halal bunavointa si bun simt
Ingerasulluptor
Postat pe 15 Noiembrie 2014 10:28
ITI SPUN SI EU CA MAMA PROSTILOR ESTE MEREU GRAVIDA.DAR ITI MAI SPUN SI CA NU TREB.SA GENERALIZEZI.NU-I BAGA PE TOTI IN ACEIASI OALA.NU EXISTA PADURE FARA USCATURI.TREB.SA-TI MAI SPUN CA AR TREB.SA MAI INVETI UN PIC GRAMATICA.NU PREA STI SA SCRII CORECT.GRAMATICA BAT-O VINA.
garbo337526
Postat pe 15 Noiembrie 2014 12:13
aceeaşi oală*
știi să scrii*

Gramatica, bat-o vina! Mai ai timp, corectează!
Axl_R
Postat pe 15 Noiembrie 2014 12:21
asta da loc de dat cu capu...
jeje2011
Postat pe 15 Noiembrie 2014 12:45
Copii sunt invatati de mici doar ca altii sa se sacrifice pt ei,si ei nu trebuie sa fie recunoscatori.
Asa fac si cand devin oamenii mari doar sa fie ajutati si ca altii care muncesc sa se sacrifice pt ei si sa le dea lor dar fara sa vastepte nimic in schimb
Ingerasulluptor
Postat pe 24 Noiembrie 2014 21:46
De ce prostik sunt asa consecventi,pt ca prostia si nesimtirea vine pe gratis,si ei nu obosesc niciodata si au mintea odihnita de aceea ei vor sa si conduca sa spuna despre ce sa vorbesti

nu inteleg ce scrie
marinescu75
Postat pe 8 Decembrie 2014 16:59
Ca sa intelegi ce scrie 810_le , iti trebuiesc studii nu gluma .
Rotty
Postat pe 8 Decembrie 2014 17:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rudenie 1 De la: strumfy 28 Februarie 2019 11:27
BUNA ZIUA TUTUROR 6 De la: pik_nik 28 Septembrie 2009 23:17
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 1 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07
Curiozitate maxima ,de vara fierbinte 27 De la: garbo265966 30 Iunie 2012 11:05
ea 23 De la: iasomia 21 Septembrie 2009 15:57
Setari Cookie-uri