despre produsul pt slabit NIDORA

BUNA, tuturor!

as vrea sa aflu mai multe despre NIDORA. e vorba despre cele doua "prafuri" care se presara pe mancare inainte de a o consuma.
in reclamele lor se spune, of course, ca sunt extraordinar de eficiente si fara efecte secundare.
culmea este ca nu gasesc pe tot netu' impresiile unor consumatori reali, din Romania.
o colega a inceput sa ia de 6 zile si zice ca se simte super si a slabit 2 kile!

cineva pe net spunea, adica presupunea, ca poate sa atace ficatul, sa provoace caderea parului si sa aiba efect de yo-yo.

please, daca aveti informatii concrete si verificate despre NIDORA, scrie-ti aici!
ar fi prea frumos sa fie adevarat! ma tem sa nu fie ca si "pastilele de slabit", adica o "bomba cu ceas"!

mersi.
leti
Postat pe 22 Mai 2014 13:05
exista asa de multe produse,pentru slabit...sotul meu le-a incercat pe toate...da,au efecte secundare urate,si in general scazi putin sau deloc in greutate....
Cel mai bine este sa iti faci timp pentru alergat pe loc in casa,sau de dansat,pune melodii 'zbantuite',e cel mai sigur si mai sanatos mod de slabire,asociat cu cantitati mici de mancare....
Logic,in mod normal ce nu se transforma in energie,se transforma in grasime....
daniilia
Postat pe 25 Mai 2014 15:47
De ce nu cred ca produsele de slabit functioneaza?
Probelemele cu greutatea corporala sunt cauzate de un stil de viata nesanatos. Pentru a elimina efectele, trebuie sa actionam asupra cauzei. In ziua de astazi, este o adevarat industrie, o inflatie de produse care promit scaderea rapida in greutate. Acest lucru functioneaza intrucat ne dorim rezultate rapide si fara efort. Cu toate acestea,daca produsele ar fi fost eficiente obezitatea nu ar fi in crestere.
Va recomand sa nu mai apelati la produse de slabit care promit efecte rapide care daca exista, de multe ori sunt placebo, nu rezultatul produsului in sine sau au efecte negative asociate si sunt pe termen scurt.
Daca va intereseaza sa slabiti sanatos, va prezint un program de scadere in greutate care include alimentatie, program e antreament si tehnici cognitiv comportamntale. http://slabestecuserban.ro/
Mult succes!
garbo_402245
Postat pe 26 Mai 2014 11:01
Serbane , In sfarsit reclama la ceva de treaba.
Rotty
Postat pe 26 Mai 2014 11:32
alte reclame ... ufff !!!!!!!!!!!!!!!
garbo_19362
Postat pe 27 Mai 2014 19:12
Terminati bai cu reclamele! Cumparati un banner pe site, sau un link, lasati prostiile cu prafurile minune sau doctorii lu peste prajit!

Macar daca ati vinde ceva:)
PFF!
garbo_402457
Postat pe 30 Mai 2014 16:45
garbo_19362
Postat pe 7 Iunie 2014 10:19
Dragele mele,
Nu cumparati NIDORA!!!! Am achizitionat acum o luna 2 pachete pentru 2 luni, unul l-am utilizat deja, dupa o luna am pus pe mine vreo 2 kg. Le-am scris pe mail sa-mi returneze banii macar pe produsul sigilat, asa cum garanteaza in 30 zile in reclama lor, dar nici nu au vrut sa auda, aproape ca m-au facut mincinoasa!!! Sunt neseriosi iar eu am fost naiva (mai mult de atat), daca cititi pe site nu este prezentata nicio firma din Romania doar o adresa din SUA ca sa nu poti contacta Of pt Protectia consumatorului. Nu au nici macar un telefon de contact iar daca cititi termenii si conditiile de returnare veti sesiza ca au dreptul sa-ti nu dea banii, asta dupa ce te analizeaza psihologic on line si iti dau verde, doar tu esti prostul care a crezut o reclama fara nici o firma reala in spate pe care s-o arati cu degetul. Asa ca va rog sa va ganditi bine inainte de a achizitiona produsul!
garbo_404407
Postat pe 17 Iulie 2014 18:46
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
garbo_404487
Postat pe 20 Iulie 2014 08:00
http://www.copiisimamici.ro/images/divertisment/femeile-care-au-cateva-kilograme-in-plus.JPG

Rotty
Postat pe 20 Iulie 2014 16:52
Buna draga mea,
Iti spun cu parere de rau ca acest produs este o mare PORCARIE.
Cei ce vand acest produs sunt niste evazionisti, nu ii poti contacta telefonic, nu au firma, pur si simplu nu exista.
Crede-ma pe cuvant, eu le-am facut plangere penala la ANAF pt evaziune fiscala si reclamatie la ANPC.
Eu am slabit 35 kg, dar nu cu pastile.
Mihaela_Ciurlea_1
Postat pe 10 Martie 2015 11:28
Da draga mea, ai mare dreptate, si eu la fel ca si tine sunt una dintre victime.
Eu le-am facut deja plangere penala la ANAF pt ca am curierul care a adus produsele, si vor merge pe firul acesta.
Am aflat ca au sediul in Bucuresti.
Te asigur ca nu ma voi lasa pana nu ii desfintez.
Mihaela_Ciurlea_1
Postat pe 10 Martie 2015 11:31
Ai ffff mare dreptate, iar eu sunt una dintre multele femei care, a incercat sa obtina calea cea mai usoara pt a slabi, insa am constatat cu parere de rau ca acest lucru nu este posibil.
Am investit ffff multi bani in tot felul de pastile: green coffe burner, clarinol, visislim, nidora, etc.... nici nu le mai tin minte, iar rezultatul a fost acelasi: Nici macar un gram jos.
Eu sunt un caz fericit, pt ca am avut o ambitie de fier, si am reusit sa slabesc.
Minte cine spune ca e usor, din contra e cumplit de greu sa slabesti, dar nu imposibil.
Am slabit 35 kg, dar nu cu PASTILE, ci cu sport si un regim de viata cat mai sanatos.
Bafta fetelor, daca va doriti cu ADEVARAT veti slabi !
Mihaela_Ciurlea_1
Postat pe 10 Martie 2015 11:39
Dragilor, am incercat si eu ca tot omul mai multe pastile, prafuri, diete si alte prostii. Nu mi-a folosit la nimic. Insa intr-o zi o batranica mi-a sugerat sa iau cate o lingura de otet de mere la amiaza si seara inainte de a manca cu 15 minute. Din cauza gustului nu prea bun am mers la plafar si mi-am luat capsule de otet de mere si am luat cate una la amiaza si seara exact cum mi-a indicat bunicuta aceea. Din proprie initiativa am "scos din program" painea si dulciurile. Am slabit 4 kg in luna aceea si nu le-am mai pus la loc. Am facut cura doar o luna, fiindca a-ti priva organismul de unii nutrienti necesari distruge sanatatea. La mine a functionat. Cui i-am mai spus si a incercat a zis ca functioneaza.
angel_forever
Postat pe 10 Martie 2015 21:29
dragele mele ! NU CUMPARATI NIDORA!!!!!! este un produs extrem de periculos! acesta nu contine ceea ce este mentionat in prospect . eu am consumat 3/4 zile si am avut hemoragie ! mergeam la baie si odata cu scaunul am avut si aceasta hemoragie!eu fiind o persoana sanatoasa tun in privinta digestie. l-am oprit pt cateva zile si apoi am reluat consumul de NIDORA si am avut aceeasi HEMORAGIE cand mergeam la baie. ASA CA NU LUATI NIDORA!!!!!!! si mai mult am incercat sa iau legatura cu cei de la care am achizitionat nidora si daca la inceput am primit acest raspuns :
On 28 Oct 2015, at 17:31, Charge Back wrote:


Analizam cazul dumneavoastra, si de indata ce o decizie va fi luata va vom trimite o adresa unde puteti returna produsul si va vom returna banii platiti.Dupa cum v-am spus toate cazurile din intreaga Europa sunt discutate la biroul din USA, asa ca este posibil sa dureze o vreme pana cand cazul va fi inchis.

acum nu mai primesc nici un fel de raspuns din partea lor, ba mai mult au blocat accesul la nr. meu de mobil! ESTE O MARE INSELACIUNE! compania este americana, nu au adresa de corespondenta in romania si ei stiu acest lucru adica - romanii care comercializeaza aceste OTRAVURI si mai mult fireste stiu ca nu a instrument de pedepsire atata timp cat nu au mentionat pe site-ul lor o asdrsa de corspondenta!!!! ESTE O MARE INSELACIUNE SI DESTUL DE PERICULOS PENTRU ORGANISM !!!! NU CUMPARATI NIDORA!!!!!
Elena_423073
Postat pe 16 Decembrie 2015 17:06
TE ROG !!!! in legatura cu NIDORA am patit si eu un necaz cu aceste prafuri! le-am consumat 3-4 zile si am avut hemoragie!!! am incercat sa iau legatura cu ei dar nu imi mai rasound la mail-uri ! ai spus ca au sediul in Bucuresti, TE ROG da-mi si mie adresa lor sa merg sa discut cu ei! Multumesc Elena.
Elena_423073
Postat pe 16 Decembrie 2015 17:22
Buna, am luat si eu nidora si nu este bun de nimic, l-am folosit o luna si nu am slabit nici macar 100 grame. Nu are rost sa dai banii degeaba.
garbo_456331
Postat pe 23 Septembrie 2016 20:28
De ce nu incercati cu mai putine dulciuri, fainoase, shaorme, burger si cu ceva mai multa miscare?
E mult mai sanatos si fara riscuri.
Eventual un nutritionist va poate sfatui ce dieta sa alegeti pt. toata viata.
Cum Dumnezeu puteti sa inghititi toate timpeniile recomandate de niste neica nimeni punundu-va sanatatea in pericol?
Tommy_Boy
Postat pe 24 Noiembrie 2016 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am cosuri si nu reusesc sa scap de ele 3 De la: sora_ilsi 14 Martie 2010 00:04
produse dietetice 14 De la: camyriana 5 Noiembrie 2009 15:28
Scapa de kilogramele in plus si adopta un nou stil de viata,mai sanatos si mai echilibrat 41 De la: anamariatoma 14 Februarie 2015 09:32
DEPENDENT DE PC 16 De la: cinezee 25 August 2009 20:56
despre noi 154 De la: garbo105564 5 Aprilie 2018 22:51
Setari Cookie-uri