Totul despre zodia berbec cu ascendent in berbec :D

Buna,
Ce-mi puteti spune referitor la zodia berbec cu ascendent in berbec?Nu ma intereseaza un domeniu anume,cariera,dragoste,etc....vreau pareri pro si contra sincere despre ce stiti despre ei.Eu sunt o berbeaca pur sange,cu ascendent tot in berbec :)))) si ma interesa ce si cum au mai cunoscut alte persoane aceste zodii si cum ne vad?In special ce compatibilitati si cu ce zodii ma roade putin...in prezent am o casnicie cu un fecior despre care inca nu comentez...mai multe detalii dupa ce voi vedea posturile voastre.Va pup si astept cu nerabdare sa citesc si va rog sa nu fiti rautaciosi :D O seara buna tuturor !
DyanaD
Postat pe 15 Ianuarie 2014 22:16
Mai Dyana...da` de ce nu intri tu pe siteuri de astrologie ?
Rotty
Postat pe 16 Ianuarie 2014 08:32
buna dimineata
nu suntem rautaciosi, doar un pic sarcastici

ok, o sa-ti spun despre berbec mai tirziu cind am timp, acum is pe fuga
vivacedonna
Postat pe 16 Ianuarie 2014 09:00
De la: Rotty, la data 2014-01-16 08:32:29Mai Dyana...da` de ce nu intri tu pe siteuri de astrologie ?



probabil ca le-a studiat deja... dar acolo se vorbeste in general, dupa statisticile respective ! Dyana noastra vrea pareri de la noi, personale... cea ce e altceva ! cum eu nu pot sa nu fiu rautacios la asa intrebari, o sa tac ! dar numai 17,5 secunde... ! 14, 15. 16, 17... gata ! adica tu, veterana in aceasta zodie find... adica de la nastere, ne intrebi pe noi ce parere avem despre tine... ca doar nu de toti berbecii vrei sa afli, sper ?! si inca de la una berbeaca, pur sange ! si inca cu accident tot in berbec.... pardon... ascedent ! adica cum vine asta... ca eu aud pentru prima oara asa berbeceala... a se citi "gogomanie"... ! eu unul, am cunoscut doar doi berbeci... unul l-am papat la protap impreuna cu mai multi prieteni, iar pe al doilea... nu prea am apucat sa-l cunosc bine, dar cat am cunoscut, am pareri bune... asta spun dupa ce i-am vazut coarnele care m-au speriat teribil, asa caaa.... mai si spui ca nu te intereseaza un domeniu anume, cariera, dragoste... dar ai un fecior (inca ?) cu care esti casatorita... si tocmai aceste 2 domenii nu te intereseaza ?!!! si eu care credeam ca astea ar fi fost normal sa le stii... obisnuite intr-o casatorie ! si feciorul, in ce zodie e... daca nu sunt prea indiscret ? sa nu-mi spui ca e in zodia fecioara... ca nu te cred ! hai ca am glumit... am inteles ca e in zodia fecior... ! asa ca, eu am raspuns la topicul tau si am spus "totul"... ! poate maine mai complectez ceva....
barboneli
Postat pe 16 Ianuarie 2014 12:42
Si eu sunt in aceasta zodie dar te rog sa ma crezi ca nu mi-am gasit dublura in pareri, in fel de comportare cu nici o alta persoana din aceasi zodie .Ce ne diferentiaza sunt alte criterii,crestere,educatie care ne determina pesonalitatea si din toata zodia ce mi s-a ptrivit a fost ca sunt impulsiva , dar si supararea ,ca-mi trece repede....
Iti doresc sa fii mereu cu capul sus (cornitele ridicate ) si fii tu asa cum iti place tie si cum te iubesc cei din jurul tau .
fengari
Postat pe 19 Ianuarie 2014 18:28
Cunosc 3 persoane zodia berbec nu cunosc ascendentul dar, nici unul nu seanana cu celalalt, singura asemanare incampatanarea. Caracterul educatia, mediul in care traiesc traiesc ne deosebesc indiferent de zodie.
lllorena
Postat pe 4 Februarie 2014 06:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia scorpion 6 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:21
taur 34 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:47
Sunt in zodia racului dar nu suport deloc taurii. 81 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 14:04
Zodia SCORPION 890 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:23
Zodii pentru fiecare zi de nastere 44 De la: swim406 19 August 2009 16:42
Setari Cookie-uri