ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Bula

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Unde a disparut "BULA de mesaje noi"?
  citeaza   raspunde

O furat-o aia de la admini ...Si mie imi lipseste .
Buna Q .
  citeaza   raspunde

uitati aici o Bula... deocamdata !!!

youtu.be/GO2hM7UXZqE
  citeaza   raspunde

Frumos , da` nu-i aia care ne trebuie noua...
  citeaza   raspunde

nici asta nu e buna-bula...

a2.mzstatic.com/us/r30/Purple/v4/d2/9a/ff/d29aff26-a6bc-33c0-af8...
  citeaza   raspunde

si un banc cu Bula... si pe urma aduceti voi o bula... ca eu m-am bulit deja cautand....

Intr-o zi vine Bula la scoala cu ochii vineti. Profa il intreaba: Ce-ai patit, Bula, de ai ochii vineti ?
- Pai, eram in autobuz si in fata mea era o femeie careia ii intrase fusta in fund si i-am scos-o si uite ca mi-a invinetit ochiul stang.
- Dar dreptul, intreaba profa.
- Pai, daca am vazut ca nu-i convine, i-am pus fusta la loc.
  citeaza   raspunde

unde bula mea...

. pardon: unde E bula mea?
  citeaza   raspunde

pai una din voi... care scriti mai corect si literar... intrebati adminii: "bai bulangiilor... ce-ati facut cu bula noastra... bulacea de toate zilele... ???
  citeaza   raspunde

bulbuito ce esti... !!!
  citeaza   raspunde

hai sa facem o demonstratie, o petitie ceva, ca se poarta, sa ne dea bula inapoi pentru ca a fost confiscata abuziv...
  citeaza   raspunde

nu stiu cum sa va zic... dar eu prefer Bula-ne din astea... ! dar nu cred ca au adminele de aici asa ceva....

farm5.staticflickr.com/4062/4563338196_def950903b_b.jpg
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2013-10-27 11:23:10hai sa facem o demonstratie, o petitie ceva, ca se poarta, sa ne dea bula inapoi pentru ca a fost confiscata abuziv...

ok... sunt de acord ! colaboram chiar. tu faci Petitzia si eu iti Demonstrez ca nu o sa ajute la nimic... !!!!
  citeaza   raspunde

adica nu o sa ne mai vedem bula inapoi never ever, dupa parerea ta?
  citeaza   raspunde

Si io am vrut sa fac miting , da nu cred ca ajuta...
  citeaza   raspunde

paiii... tocmai am terminat sa citesc in stele.. si acolo am aflat ca nu prea sunt sanse... ! adica s-o mai vedem inapoi. doar daca cade o stea peste sediul lui garbo... acolo unde iau ei hotararile find cu capul in stele ! vin alti admini si.... poate, poate... o s-o vedem. eu nu folosesc injuratura asta: "never ever"... niciodata !!!

dar nu inteleg de ce va plangeti atata dupa ea... la bula ma refer... doar ati primit in schimb, pe pagina si in afara ei, o multime de reclame cu tot felul de bula-ngii si bula-ngioaice... !!!
  citeaza   raspunde

eu de plins nu prea pling. Dar zbier si tropai. Destul de tare.
Imi trebe BULA aia pentru ca fara ea mi se pare ca nu vorbeste nimeni cu nimeni pe aici. Tastam asa... in singuratate.

Si din cind in cind se mai face si bezna pe pagina - ca sa imi spuna ca "raspunsul meu a fost adaugat cu succes". Ms frumos...da' fara sa stingem lumina nu se putea transmite acest mesaj important?
  citeaza   raspunde

Astia vor sa verifice daca mai vedem...
  citeaza   raspunde

Q, lucrurile importante sau interesante se fac pe întuneric.

Io n-am reclame, m-o ajutat băiatu' cu un program. (Adblock Plus)

Pot să ţopăi şi io? Ajută?
  citeaza   raspunde

De la: quasaria, la data 2013-10-27 13:17:45eu de plins nu prea pling. Dar zbier si tropai. Destul de tare.
Imi trebe BULA aia pentru ca fara ea mi se pare ca nu vorbeste nimeni cu nimeni pe aici. Tastam asa... in singuratate.

Si din cind in cind se mai face si bezna pe pagina - ca sa imi spuna ca "raspunsul meu a fost adaugat cu succes". Ms frumos...da' fara sa stingem lumina nu se putea transmite acest mesaj important?

ei si tu acuma... !!! e mai romantic pe intuneric...
  citeaza   raspunde

Io am "BULA", da, n-are culoare

ii di aer

Sara!

mie sa-mi lase 'ula..... pi S il am io
  citeaza   raspunde

Mda , organu' cela masculin care totuşi îi de genu' feminin.
Şi vă mai miraţi, că am pr cu genurile.
  citeaza   raspunde

daca era complet "organul" sigur mai era un gen sau "geniu" =))

pi ala neutru
  citeaza   raspunde

eu tot vreau bula mea inapoi, a fost castrata pe nedrept.
  citeaza   raspunde

hai mai ca tu ai "bula" nu vrei s-o arati...! ..si, tati aveti bula:-P

numa' bine!

citeaza   raspunde

eu n-am bula. Tu ai?
  citeaza   raspunde

Pi controlate?

am, abia am reusit s-o pastrez.

citeaza   raspunde

printscreen. Nu te cred.
  citeaza   raspunde

Vreauuuuu bula! Dacă nu, zâc un cuvânt asemănător da' urât.
  citeaza   raspunde

Vrei sa puna bul_ina rosie ?
  citeaza   raspunde

pai ar trebui sa puna bulina rosie, ca la sandramalele alea de se darima cind trece tramvaiu'...
Nici macar BULA nu mai avem, si asta e o chestiune esentiala... in viata omului.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: