Vreau o prietena....

Vreau o prietena si nu gasesc, vreau o prietena si nu gasesc. Toate fetele sa apeleze la mine. Se ofera cineva!? Nu stiuuu!!!
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 11:38
Perfect! Detalii la iciri_piciri_pokk@yahoo.com, între 23-23.50.
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 11:42
Haoleuuu...tarziu rau si doar pentru 20 de minute. Eu vroiam o pritena mai asa, mai....na. Intelegi tu ?
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 12:04
23.00-23.50 Câte minute? 0 n-am pus, că tăt nica îi.

Mai na, e cam...d'aia am zis detalii...
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 12:07


chiar toate fetele... ??? ziceai ca vrei doar o prietena... sau doua, ca ai scris de 2 ori acelasi lucru... ! lasa sa apeleze numai cine vrea sa-ti fie prietena... !!! una "mai asa"... ! MAI
barboneli
Postat pe 5 August 2013 12:09
Pai sa fie una singura bucata de prietena ca eu nu fac infidelitati, daca face ea e treaba ei dar apoi eu ochiu ceapa face la ea. Sa nu fie nici urata nici frumoasa , sa fie cum spune fetele moderne cu minteaq deschisa nu cu ea cotzuroasa si na, in rest, sa dea si ea cu sapa pe undeva ca eu obosesc daca sap pentru doi. Da chiar asa nici macar una prietena sa nu gasesc si eu pe aici ?
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 12:22
Autsch! M-am supărat !

M-am oferit prima, ni la el!
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 12:26
Nu vreau sa dau cu muci-n fasole dar am citit acolo ca ai 10 ani eu am 34 mai. Vreau o prietena mai femeie asa ca ..pacatele mele, nu vreau sa ajung la jail, nu de alta dar nu- mi place meniul. Oricum la tg mures frumos rau, daca vrei tu eu vreau ca sa fiu prietenul tau da sa ai si tu macar vreo 28 de ani asa Ce zici? Te bagi ?
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 12:37
Să vezi meniu' la mine! Îs femeie, mai femeie...stai liniştit. ''Prea femeie'' pt tine.
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 12:40
Hmmm...prea femeie pentru mine. !!! Aici ori ai prea multa incredere in tine , ori poate chiar asa este. Depinde de acele calitati nevazute de marea majoritate. Nu prea pot intreba cine stie ce aici dar nu mi-as dori sa mai intalnesc o femeie, prea femeie pentru mine si asta pentru ca ultima era exact tipul asta de femeie si prin urmare a trebuit sa renunt. Iubesc femeia, frumusetea ei dar, cum spune si reclama ....iaurtul prea de la tara se fabrica intr-o spelunca de la periferia unui oras. As fi recunoscator sa constat ca esti doar ...femeie, lucrurile prea prea si foarte foarte, stim amandoi ca nu aduc nimic bun.
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 12:45
..... Sa-mi pregatesc rochia de nasa ?
Rotty
Postat pe 5 August 2013 12:45
Poti sa preghatesti rochitza dar nu cum scria o alta duduie prin forumul asta la rubrica infidelitati....m-am culcat cu seful apoi l-am pus nash. Eu nu calca stramb daca iubeste femeia de langa mine. Femeile sunt poate singurul strop de fericire din viata barbatului, deci...na, nu faci caca-n fericire daca vezi un san ceva mai conturat. Bine fetele calca mai repede stramb dar daca vrei sa-mi fi nashica iti aduc eu la tine plocon curcan si gasca
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 12:50
''Vreau o prietena mai femeie...'' Era răspunsu' la cele spuse de tine...Ia gândeşte-te o ţârucă!

Năşico, de ce nu?
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 12:52
Stai Strangerule linistit , ca io-s nasha serioasa.
Finutzo , imi fac "termin" la croitoreasa
Rotty
Postat pe 5 August 2013 12:54
"iti aduc eu la tine plocon curcan si gasca "

......Mamaaaaa....ce supa si ce shnitzele mai fac
Rotty
Postat pe 5 August 2013 12:55
Bune snitzelele....bine in era mancarii bio nu se recomanda. Huh, s-a retras mireasa asa ca te pastrez de nasha dar stai sa gasesc si eu o prietena ca nu prea gasesc. Nu sunt urat si sunt si nitzel destept, numa ca na, cu norocul stau mai prost de asta nici nu joc la loto
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 13:01
Trebi, scz! Vb mai târliu!
Axl_R
Postat pe 5 August 2013 13:05
Auzi ca are niste trebi Lasa ca revine ea....Pai Stranger , daca zici ca esti frumusel , tare mandra o sa mai fiu cu tine Ei , la öoto nu tre sa joci , ca stii tu vorba aia : " Ce pe p...(omana) o vinit , tot asa s-o si dus "
Rotty
Postat pe 5 August 2013 13:10
Bine prietena mea. Cand ai timp dai tu un semn. De plictiseala ca seful nu este prin preajma am sa le pun oamenilor ceva mai complicat pe forumul asta sa vad daca scap neinjurat...
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 13:10
"Bune snitzelele....bine in era mancarii bio nu se recomanda."


Da ce....curcanul tau nu-i bio ? E de plastic ?
Rotty
Postat pe 5 August 2013 13:13


ei, Strengarule... vad ca doua prietene ai deja... ! si asta intr-un timp record pentru un nenorocos ca tine... !!! asa ca, eu, neavand nici o sansa, ma retrag... ! deci pe mine sa nu contezi.... !
ba se recomanda curcanul, Strengarule... ! acum, in era bio si noi am devenit biosapiens... s-a dus deja "homo"... !
barboneli
Postat pe 5 August 2013 13:28
Aduc curcan de la tara, e indopat cu porumbi eco deci el face oua tot eco. E bun curcanul, am si gaini eco si rosii tot eco deci va ofer un trai eco
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 13:31
barboneli stai aici linistit ca se gaseste multe fete eu am gasit decat una dar mai sunt fete carfe vor un prieten asa ca gasim si pentru tine una bucata femeie si iesim la cico intr-un grup mare de indragostiti
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 13:36
Pot sa viu si io cu nashu la un cico ? E baiet de gashca
Rotty
Postat pe 5 August 2013 13:41
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-05 13:36:00barboneli stai aici linistit ca se gaseste multe fete eu am gasit decat una dar mai sunt fete carfe vor un prieten asa ca gasim si pentru tine una bucata femeie si iesim la cico intr-un grup mare de indragostiti


mersi Strengarule ptr. invitatie la... cico asta, dar e prefer bere ! si ce... mai exista "cico" ? iar ptr. mine nu trebuie sa gasesti... am gasit eu acum 42 de ani ceva, adica pe cineva... care putini barbati sunt in stare sa gaseasca... ! asa cineva iti doresc si tie.... !
barboneli
Postat pe 5 August 2013 13:51
Buun. Dar bem ceva pompos in centrul istoric ca acum asta este locul cel mai miez de nuca seaca. Facem abstractie de gunoaiele de dupa terase, ale nu se pun dar au niste umbrelutze in pahar....mmmmmm
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 13:52


ok... alegi tu si Rotty locul... eu cu istoria nu prea le am... !!! si in plus... sunt si o mutime de locuri. eu vreau la umbra unui castan din vremurile noastre... !!!
barboneli
Postat pe 5 August 2013 14:09
Huh, si eu care credeam ca aici este un forum din asta cu pustani :)
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 14:17
Huh , lasa ca nu ne uitam in "bolentin" ....Fiecare cum se simte. No , io ma duc sa ma dau cu trotineta pana la prava
Rotty
Postat pe 5 August 2013 14:24


si eu ma sui cu o banana in pom... sa-mi fac somnul de frumusete... ! stai linistita Rotty... acum am toate oasele la locul lor.... !!!
barboneli
Postat pe 5 August 2013 14:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma simt ca naiba:-( 28 De la: Luna_in_capricorn 29 Septembrie 2010 19:04
CE PARERE AVETI DESPRE TINERII ARTISTI??? 10 De la: Ioana007 29 Noiembrie 2009 13:32
ciudatenii sexuale 50 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:55
De ce inseala barbatii femeile? 1120 De la: fleurdelis 25 Februarie 2010 21:14
Fosta lui sotie este cea mai buna prietena a lui 25 De la: garbo_1155 11 Aprilie 2012 20:36
Setari Cookie-uri