Eu taur ea RAc

Salut tuturor sunt in zodia taur si as vrea sa incep o relatie cu o fata in zodia rac.Credeti ca v-a merge?
florinjhf
Postat pe 26 Mai 2013 01:11
Si daca vreo cativa de pe aici o sa-ti zica ca nu va merge , o lasi balta ? Tu te-ai amorezat de fata aia , sau cauti "la rece" o femela ?
Rotty
Postat pe 26 Mai 2013 08:37
De la: florinjhf, la data 2013-05-26 01:11:04Salut tuturor sunt in zodia taur si as vrea sa incep o relatie cu o fata in zodia rac.Credeti ca v-a merge?



racul merge inapoi, se stie... iar taurul merge al naibi de bine inainte... ! acum, vezi si tu cum le combini... !!! deci ne intrebi pe noi daca "v-a merge ?"... ! 79$ din noi, sunt licentiati in filozofie, 2% sunt medici veterinari, 1,6% sunt de meserie macelari, avem 2 moashe, 3 chitaristi, 26 sunt pierde vara, sau iarna... tot aia e, vre-o 15% din noi habar nam ce sunt... restul sunt poeti, scriitori si unul, croitor ! dar nu'stiu cum se face ca nici unul/una nu e mafalda ! nasol dar asta e... ! nu ghiceste nimeni in carti, doar le citim... in glob nu se uita nimeni ca adoarme si nici in zatz nu, toata lumea bea Ness... cred ! asa ca de unde naiba sa stim... ??? eu propun altceva, tie si la toti cei care pun intrebari din astea: incearca tu, respectiv si ceilalti cu intrebari si pe urma o sa ne spuneti si noua... ! atunci o sa stim si noi daca merge sau nu... ! succes baiete, lasa racul sa te ia de corne... !!!!
barboneli
Postat pe 26 Mai 2013 09:24
compatibilitatea dintre rac si taur este,,,super okkk,eu sunt tauroaica iar sotul,,,rac si avem anul acesta 30 de,,,ani de casnicie,asa ca,,,,da-i bataie
garbo118317
Postat pe 6 Iunie 2013 16:43
eu iti recomand cu toata caldura o asemenea relatie...eu sunt rac..desi nu am avut niciodata un iubit taur , am o prietena foarte buna in taur...ma inteleg foarte bine cu ea..taurii mi se par a fi oameni cu constiinta , cu scupule, care stiu ce vor , muncitori si ambitiosi cat cuprinde ..inteligenti si cu mult bum simt... ii pot motiva pe raci care sincer au nevoie sa se simta impinsi de la spate, si se potrivesc sub multe aspecte....

mergi inainte si sa ne spui si noua cum a mers..:)
ena86
Postat pe 12 Iunie 2013 10:01
rog sa-mi scrieti parerea: eu taur,el taur,compatibilitate,relatie
garbo158824
Postat pe 12 Iunie 2013 11:59
"Zodia Racului

Ce bine ar fi fost să fiu un rac autentic,
să merg constant înapoi.
Te-aş întîlni printre amintiri
şi după ce te-aş găsi nu ţi-aş mai da drumul,
te-aş tîrî cu mine înapoi,
să ne iubim tineri şi nevinovati,
după care, mereu înapoi, te-aş tîrî mai departe,
spre copilarie,
ne-am juca inocenţi
pîna ce, obosiţi de joc şi de inocenţă,
am dispărea într-un mit.
Dar nu sunt un rac autentic,
în zadar mă tot laud cu zodia mea,
sunt condamnat să merg înainte
şi tot ce pot e să tîrăsc între cleştii mei de rac
toată memoria mea, fără să cedez nimic, nimic, nimic,
cu riscul ca povara ei uriaşă să mă ucidă într-o zi. " Octavian Paler
LLisa
Postat pe 12 Iunie 2013 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate 1 De la: just_me45 11 Mai 2019 16:30
eu balanta el sagetator 2 De la: icecream 30 Aprilie 2010 19:51
Eu varsatoare el berbec 10 De la: garbo089305 18 Septembrie 2010 12:21
femeia berbec, barbatul leu 38 De la: pik_nik 11 Octombrie 2009 21:22
el scorpion cu ascendent in fecioara, ea fecioara cu ascendent in scorpion 1 De la: diddy 29 Iunie 2009 01:56
Setari Cookie-uri