Doamnelor cat de open mind sunteti?

Ati fi capabile sa va iertati sostul/iubitul daca l-ati prinde facand sex cu o papusa gonflabila?
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 00:22
probabil ca depinde si unde il prinde!!!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 00:26
cred ca mi-ar fi tare mila de el.
quasaria
Postat pe 6 Aprilie 2013 00:38
cred ca intrebarea ar putea fi adapata si la domni: cum ati reactiona daca v-ati surprinde iubita intretinandu-se intim cu un vibrator?
Ati fi capabil sa iertati si uitati?

Pentru ca nu trebuie sa va faceti nici o iluzie: chiar cel mai viril barbat n-are nicio sansa in fata unui astfel de obiect!
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 00:45
Acum apare si numele unui sex shop, something?!

Asta apare mai mult ca fiind o idee de afacere, ca sa nu zic reclama mascata :D
Sondaj...merita/nu merita?!


magdabeauty
Postat pe 6 Aprilie 2013 07:17
De la: Sassette, la data 2013-04-06 00:45:02

Pentru ca nu trebuie sa va faceti nici o iluzie: chiar cel mai viril barbat n-are nicio sansa in fata unui astfel de obiect!




Cat despre asta..
magdabeauty
Postat pe 6 Aprilie 2013 07:21
"Pentru ca nu trebuie sa va faceti nici o iluzie: chiar cel mai viril barbat n-are nicio sansa in fata unui astfel de obiect! "

..Incep sa cred ca am imbatranit degeaba....
Zici tu din proprie experienta ?
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 07:42
Nu stiu cum ai imbatranit, dar sa stii ca exista concluzii pe diverse subiecte care poti sa le tragi si fara a avea experiente personale.
Si nu, nu fac reclama la sexshop. Am vazut ieri o stire online, cu o chinezoaica goala ce alerga furioasa dupa un barbat cu o gonflabila in brate.
Asa ca, revin la intrebare: cum ati reactiona,daca l-ati prinde iubindu-se cu o cauciucata?
Ii spargeti gonflabila sau fatza?
Sau ignorati?
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 08:28
"Nu stiu cum ai imbatranit, dar sa stii ca exista concluzii pe diverse subiecte care poti sa le tragi si fara a avea experiente personale. "

Nu e stilul meu de a sustine ceva bazat doar pe experienta altora,dar daca tu asa zici....io nu te contrazic.
In ce priveste intrebarea....chiar ca mi-ai dat de gandit....
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 08:37
asa cum am zis, nici nu l-as fugari, nici nu l-as ignora, mi-ar fi doar o mare mila ca, daca tot isi dorea asa de mult n-a gasit dreak nici o femeie vie, de foute sacu' ala de plastic.
In ce priveste comparatiile cu vibratorul... degustibus. Daca e sa consideri doar caracteristicile mecanice, probabil ciocanul, satirul sau coada de la matura ar fi superioare, intr-adevar: dar unele femei mai au nevoie si de alte ingrediente, cum ar fi tandrete, sentimente, si diverse secvente - puerile, e drept - cum ar fi preludiile.... Deci, chestie de gusturi...
quasaria
Postat pe 6 Aprilie 2013 08:46

...mai, tu ai vazut prea multe filme?!

Ia, concret!.... a! voi vreti 20 di minute de preludiu'?........


...chiar ca nu au alta ocupatie!?...da tre' sa testeze cineva si "aparatura" din cand in cand....ca sa aibe imaginatie

...dap Einstein, are dreptate ....ma trage si pe mine ceva intr-o parte! ;))


Zi-i cum doriti?....
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2013 10:27
Io ma multumesc si cu 15 minute..... sau 25, hai fie 30
GHEISA_
Postat pe 6 Aprilie 2013 10:40
Cu atatea...."completari"...tot ai ajuns la 30min....o meritat efortu', inteleg

... poi tot din experienta vine si "multumirea" ....

mai, sper ca-i normal!...
...eu am ajuns pana la 15min ....acu' ce faci?

.....
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2013 10:47

Estera si "mansardele" trebuiesc imbunatatite/impodobite pentru ca sa-l motiveze pe individ/a si sa-l stimuleze(medical vb.)
...ei na!....voi credeti ca toate"jucariile astea s-o inventat doar pt. expozitie?....tre sa fie folosite si findca tehnica moderna o evoluat i-o creat si "balamut/ei" posibilitatea sa simta placerea sexuala fara sa mai fie pudica....ca altfel i se urca foliculina la pac si ...boaf ....
Cine se considera normal si nu are nevoie sa le incerce, evident ca le ignora, dar nu exclude ca o data in viata lui/ei nu ar fi tentat/a de un experiment pt. cunoastere pers....pt a face diferenta, a se analiza pe sine ....pt. a alege.....
Si nu in ultimul rand, medicina asta "handicapata" indeamna si incurajeaza la astfel de "activitati", insa de cele mai multe ori atrag tinerii fara experienta sexuala naturala din frageda varsta, le deregleaza psihicul si raman victime pe viata cu astfel de conceptii....cum ca ii mai bine sa fouta o gonflabila si nu o femeie/barbat...deci, cam astea sunt -le de la "mansarda" dpmdv.....dar sa nu judecam ci mai bine sa ne axam spre a comenta subiectul mai profund analitc,analizand si partea reala a tot ce indeamna la astfel de "actiuni" asupra propriului corp.
Cred ca nici la un parinte nu ii convine sa-si surprinda copila de 10 ani sau......ca doar asa o auzit/facut colega si ca tre' sa incerce si ea.....OK?
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2013 11:14
De la: suparatu_, la data 2013-04-06 10:47:36Cu atatea...."completari"...tot ai ajuns la 30min....o meritat efortu', inteleg

... poi tot din experienta vine si "multumirea" ....

mai, sper ca-i normal!...
...eu am ajuns pana la 15min ....acu' ce faci?

.....



....a fost super bine acum ma duc sa fac dusul de dupa......
GHEISA_
Postat pe 6 Aprilie 2013 11:23

Super "clatire" iti urez!....poate adaugi si niste arome si.....depasesc 15 min data viitoare

:*
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2013 11:31
De la: Estera111, la data 2013-04-06 10:43:26Si tipa de la TV, care alerga dupa el cu papusa...........ce stii.......poate vroia sa o faca in trei.
Si el nu vroia saracul si fugeaaaaaaaaa



Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 11:38
stiu doua cazuri concrete, in primul sotul i-a facut cadou sotiei un vibrator, iar in celalalt caz iubitul i-a facut prietenei cadou un vibrator!
in primul caz sotul era plecat cu lunile de acasa, iar sotia sa nu isi caute un amant, a primit cadoul respectiv. e mov si destul de firav.... din categoria celor pentru partea cealalta! si totusi, sotul credea ca e suficient pentru necesitatile ei...!

in celalalt caz iubitul, era in alta tara, iubita undeva prin ro, i-a facut totusi cadou un vibrator, mai serios, mai "zdravan", spre deosebire de cazul anterior, dar cu aceeasi idee, cata vreme stau departe unul de altul, sa nu apeleze la ceva natural!

raspunsul in ambele cazuri, si legat de cealalta observatie a ta, ca barbatul cat ar fi de viril, nu are anduranta unui vibrator, totusi ambele dame, apelau nu numai la amicul cu baterii ci si la ceva natural, iar uneori la ambele solutii deodata!

asa ca se vede raspunsul destul de limpede! nu numai ca nu au nimic unii barbati in privinta vibratoarelor, dar si incurajeaza folosirea lor, si fara a-si crea complexe pe tema!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:20
pana la urma, se spune ca vibratorul a fost inventat de un barbat, pentru sotia lui, care era putin cam nimfomana sau nesatula... si ca omul sa nu fie nevoit sa-si vada prin casa toata ziua, buna ziua, vecinii si prietenii si amicii si toti cunoscutii si necunoscutii, invitati la o cafea... a creat micul miscator... care sa rezolve partial problema!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:21
De la: GHEISA_, la data 2013-04-06 10:40:29Io ma multumesc si cu 15 minute..... sau 25, hai fie 30


pai la asa preludiu, e musai sa fie si un act de vreo ora... si un postludiu de 15... 25... 30... 35 de minute!
si uite asa trece vremea si imbatranim... dar mai ramane cate-o amintire frumoasa!
heartbit
Postat pe 6 Aprilie 2013 14:25
adevarul e ca pt 15 minute nu prea cre' ca merita sa iti strici coafura...
quasaria
Postat pe 6 Aprilie 2013 15:03
De la: Estera111, la data 2013-04-06 10:43:26Si tipa de la TV, care alerga dupa el cu papusa...........ce stii.......poate vroia sa o faca in trei.
Si el nu vroia saracul si fugeaaaaaaaaa


ai dreptate la asta nu m-am gandit, poate voia sa-i "imprumute" ^papusa pentru propriile experimente.
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 20:57
De la: quasaria, la data 2013-04-06 15:03:44 adevarul e ca pt 15 minute nu prea cre' ca merita sa iti strici coafura...


Cand zici 15 minute la ce te referi la preludiu sau la actul complet
Eu cred ca amorul reusit nu se masoara in timp ci in satisfactie reciproca.
Si cand e omul potrivit la locul potrivit nu mai e loc de cioace si alte cauciucuri.
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 21:02
De la: suparatu_, la data 2013-04-06 10:27:43
...mai, tu ai vazut prea multe filme?!

Ia, concret!.... a! voi vreti 20 di minute de preludiu'?........


...chiar ca nu au alta ocupatie!?...da tre' sa testeze cineva si "aparatura" din cand in cand....ca sa aibe imaginatie

...dap Einstein, are dreptate ....ma trage si pe mine ceva intr-o parte! ;))


Zi-i cum doriti?....


Sa fiu sincera nu am!
douaj' de minute preludiu, daca mai pui inca pe-atata actu'n sine, in timpul asta pot citi un jurnal/ o carticica sau sa fac un pranz rapid - curata pierdere de timp!
Acu cred ca pe undeva are dreptate si Q, de act te mai poti lipsi, da' preludiu e musai.
Mi se pare doar cam mult douaj'de de minute, chestie de opinie, cine are chef si timp n-are decat sa-l lungeasca si o ora.
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 21:08
" de act te mai poti lipsi, da' preludiu e musai."

Si atunci ce rost mai are preludiul ?....Sa te bagi cu pofta sub dusul rece ?
Cand te apuci de o treaba,tine-te de ea
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:12
15 minute... ambele cazuri. Ma descurajeaza perspectivele astea care se masoara in minute, in general... - in cazul asta, mai bine lasa, mai vorbim noi altadata, pa.
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 00:22
De la: Sassette, la data 2013-04-06 21:02:24
De la: quasaria, la data 2013-04-06 15:03:44 adevarul e ca pt 15 minute nu prea cre' ca merita sa iti strici coafura...


Cand zici 15 minute la ce te referi la preludiu sau la actul complet
Eu cred ca amorul reusit nu se masoara in timp ci in satisfactie reciproca.
Si cand e omul potrivit la locul potrivit nu mai e loc de cioace si alte cauciucuri.


Mie mi se pare omul ala cam nepotrivit daca n-are cioaca la el. Bine... daca nu cumva e Ciomu prin preajma.
silfida
Postat pe 7 Aprilie 2013 00:44
De la: Rotty, la data 2013-04-06 22:12:45" de act te mai poti lipsi, da' preludiu e musai."

Si atunci ce rost mai are preludiul ?....Sa te bagi cu pofta sub dusul rece ?
Cand te apuci de o treaba,tine-te de ea


depinde de treaba Rotty. Cred ca e preferabil un preludiu misto unui act mediocru.
Sassette
Postat pe 7 Aprilie 2013 02:28

mda. macar iti creaza iluzia ca ai avea ce sa astepti.
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 02:48
quasaria
Postat pe 7 Aprilie 2013 02:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire in exil de Donna V 1 De la: vivacedonna 10 Decembrie 2011 11:02
Oara daca un barbart isi iubeste cu adevarat sotia....mai poate insela???? 136 De la: tutankhamon 14 Octombrie 2009 13:03
FERICIREA SI PRETUL PLATIT PENTRU EA! 22 De la: Allegra 20 Februarie 2011 14:57
23 august sa ne aducem aminte de el 24 De la: iasomia 13 Septembrie 2010 17:18
L-am inselat fara sa vreau! 23 De la: garbo172304 1 Ianuarie 2017 22:23
Setari Cookie-uri