relatie extraconjugala

Buna
Care ar fii parerea voastra despre o relatie cu o femeie rac?Eu sunt geaman ea este rac.
hannes
Postat pe 1 Aprilie 2013 08:48


daca cea ce intrebi nu e pacaleala de 1 Aprilie... as zice ca parere buna ! acuma... ce legatura are "relatia extraconjugala"... ??? maaa... tu ne pacalesti... !!!
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2013 11:46
De-acum si amanta ne-o alegem din punctul de vedere al compatibilitatii astrale?!

Asta-i topic capcana. Voiam sa-ti raspund, dar esti baiat neserios, asa ca nu-ti mai zic nimic
magdabeauty
Postat pe 1 Aprilie 2013 11:46


atunci zi-mi mie ce vroiai sa-i zici lui, la ureche, sa n-auda el... !!!
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2013 11:48
Voiam sa-i zic ca zodia nevesti-sii e cea mai compatibila :D
magdabeauty
Postat pe 1 Aprilie 2013 11:51
nevasta e ocupata cu celalalt geaman... asa a ajuns saracu' om la pescuit creveti, caracatite, calamari...si altele.
quasaria
Postat pe 1 Aprilie 2013 12:34
Nu te pacalesc,dar ..... ori ma duc pana la capat ori.....?
hannes
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:26
....si cred ca m-am indragostit.Ce ziceti voi?
hannes
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:28
tu vrei sa spui ca nu joaca nici un rol.gandesti ca mine?familie este familie si amanata este amanta?
hannes
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:36
Trebe musai si amanta ?
Rotty
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:48
De la: hannes, la data 2013-04-01 17:36:34tu vrei sa spui ca nu joaca nici un rol.gandesti ca mine?familie este familie si amanata este amanta?


Nu stiu ce voce ai auzit tu sa-ti spuna asta sau doar ti-ai fi dorit sa auzi, dar s-o tii doar pentru tine :D
Ori, ori...ca-i mai intelept/matur/de bun simt/real...si mai ales, AUTENTIC!
Tareee va mai place cand reusiti sa jonglati 2 cascate. Doamnele respective nu pot lua decizia in locul tau?! Sau la tine sta puterea de decizie?!

Racoaicele sunt de casa, bune gospodine si stiu sa functioneze bine doar intr-o casnicie(acum a ta, inca doarme, se pare). Problema-i la tine, asa ca lasa compatibilitatea si ia si tu o decizie matura si alege
magdabeauty
Postat pe 1 Aprilie 2013 17:59
De la: hannes, la data 2013-04-01 17:28:50....si cred ca m-am indragostit.Ce ziceti voi?


si eu cred ca te-ai indragostit, ce zici tu? dar voi ce ziceti?

De la: hannes, la data 2013-04-01 17:26:32Nu te pacalesc,dar ..... ori ma duc pana la capat ori.....?


sa mergi pana la capat?
desigur, dar dupa ce ajungi la capat mergi inapoi pe traseu si coboara in statia care e mai aproape de casa, in cazul in care nu locuiesti la capat, sau in depou.... sau....!
pana la capatul cui, sa mergi?
si daca muta vreunul capatul mai incolo ce te faci?
sa mergi pana la capat pe ce ruta, pe ce linie? cu metroul? cu tranvaiul? cu autobuzul? cu troleibuzul? pana la capatul lumii? pana la capatul puterilor???

pfoai... cate dileme!!!
heartbit
Postat pe 1 Aprilie 2013 20:26
De la: hannes, la data 2013-04-01 17:28:50....si cred ca m-am indragostit.Ce ziceti voi?


noi, respectiv eu... nu zic nimic ! pana acum, nimic nou sub soare ! ok, sa-ti fie de bine... dar atunci, ce rost mai are sa intrebi de conta... stai... compatibilitate ??? mai... voi in romaneste nu aveti si cuvinte mai usoare si scurte ??? ce, potrivire nu se potrivea... ??? era sa-mi musc limba. cu co.... asta !!!
barboneli
Postat pe 1 Aprilie 2013 21:25
barbo, lasa ca nici cu idis-ul nu mi-e rusine....
dar sa vezi limba germana ce cuvinte compuse are.... lungi de te doare capul!
heartbit
Postat pe 1 Aprilie 2013 23:53
De aia ma doare capul de o vreme incoace ?
Rotty
Postat pe 2 Aprilie 2013 06:36
daca-i extraconjugala are toate sansele sa se incheie cu strigaturi
Sassette
Postat pe 6 Aprilie 2013 08:45
Eu zic sa fi corect nu numai cu tine cind spui ca te-ai inragostit ci si cu sotia ta .....aia care-ti pune mincarea in farfurie, poate s-a plictisit si ea de tine ,poate-si doreste si ea atentie si dragoste nu?Cind nu mai exista dragoste si respect ai macar taria de a fi corect.Daca te impiedica alte lucruri.... materiale ,nu esti decit un alt egoist care-si plinge de mila atunci ......cind greseste.
fengari
Postat pe 7 Aprilie 2013 12:02
Ai grija la clesti...sa nu ramai cu "avantul" taiat.....
LLisa
Postat pe 7 Aprilie 2013 13:43
Care sunteti cu horoscopul, faceti-i omului una de compatibilitate ....daca i se spune ca nu e ok,nu se mai baga
Maria2009
Postat pe 7 Aprilie 2013 14:28
De la: heartbit, la data 2013-04-01 23:53:52barbo, lasa ca nici cu idis-ul nu mi-e rusine....
dar sa vezi limba germana ce cuvinte compuse are.... lungi de te doare capul!



asa o fi cum zici, numai ca eu aici nu vorbesc nu idish si nici germana... ! dar stiu ca are cuvinte lungi... ! nu o data, cand am fost in germania am avut problema cu numele oraselelor... ! cam toate incepeau cu "sch" sau alta combinatie care incepea tot cu "S"... nu o data ne-am incurcat, pana intratat semanau numele, pentru noi... ca pana citeam pe harta sa corspunda cu tabla de la intrarea in orasel... treceam granita in Austria... care era aproape !!! opream sa intrebam pe cineva: unde naiba e localitatea asta, ii aratam cu degetul pe harta, el imi raspundea ca trebuie sa ne intoerce... ca eram in Austria... !!!! cert e ca am incepum sa oprim in fata indicatorului cu numele oraselului si silabiseam... pana vedeam unde e pe harta ! pe atunci nu aveam GPS.macar aici, scrie si in engleza, nu numai in ivrit !
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2013 21:31
heartbit
Postat pe 7 Aprilie 2013 22:47
TREBE!
CA-I SANATATE CURATA SA AI TIITOARE PE LNGA NEVASTA.
CA ESTE SI O VORBA: P'ZDA STRAINA OTZEL PENTRU P'LA.
ASA CA SI NEVASTA ARE FOLOS DI ASTA.
PUPICI
adi27
Postat pe 19 Aprilie 2013 08:48
Vaaai Adi27...ce ..limbaj ..folosesti?! Ma si mir ca Adminy nu te-au "taiat"??
Dar..adevar ai..grait!! Dar puteai si tu ..mai ..ocolit...
De ex.:STUP ..in loc de.....ACUL ..bondarului ..in loc de.....Si eu ..pupici
elisabeta_boia
Postat pe 19 Aprilie 2013 09:06
scuze, dar asa suntem noi morosenii, mai dintr-o bucata!
dar trebe sa recunosti ca totusi am fost...delicat ca am sris s't si nu stup si p'l nu acu' bondarului. (da' sa ma ierte dumnezeu ...sa vad si io muierea aia pe care s-o sature un ...ac...!?)
pupici
adi27
Postat pe 19 Aprilie 2013 21:30
cred mai degraba ca te-ai indragostit de propria ra imaginatie,ai analizat bine,merita? daca ai probleme cu actuala sotie,nu va mai iubiti, intelegeti, comunicati et. si ai incercat orice --atunci dai bataie si contruiesteti o noua viata , daca nu atunci este o iubire crizaprin care vrei sa-ti demonstrezi ca inca mai poti face cuceriri
garbo_13042
Postat pe 20 Aprilie 2013 09:37
La germani si francezi,pentru a nu se sparge familiile si averiile,atunci cand unul din parteneri a obosit,se practica pentru echilibrul biologic si al familiei ,in afara familiei,dar nu trebuie ca sa vicieze si imbolnaveasca traiul normal al familiei.
garbo269824
Postat pe 20 Aprilie 2013 12:50
nu zau? Ti-au spus tie francezii si germanii ca nu e problema, doar au nevoie de terapie?
quasaria
Postat pe 20 Aprilie 2013 12:59
Zau 824 ? Iote ca am mai aflat ceva...
Rotty
Postat pe 20 Aprilie 2013 13:09
Rotty, parca tu esti "german", nu? D'aia de nu sparg "FAMILIILI si AVERIILI"?
quasaria
Postat pe 20 Aprilie 2013 13:21
Nuuuuu....isi sparg direct capetele
Rotty
Postat pe 20 Aprilie 2013 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
l-am cunoscut pe net...nustiu ce sa fac acum...dar il iubesc!!am nevoie de ajutor 362 De la: garbo032800 7 Aprilie 2010 16:03
ce sa fac? 359 De la: bluelight 24 Octombrie 2009 22:08
farmece 27 De la: ratuscaceaurata 30 Iulie 2011 08:57
Discutii diverse despre, nemultumirile voastre sufletesti. 87 De la: eu_geminy 20 Octombrie 2010 00:17
Idei preconcepute despre dragoste, sex si casnicie 474 De la: garbo055472 5 Octombrie 2009 17:45
Setari Cookie-uri