Oare nu-i place sa fie cu mine?!

Stiu ca o parte dintre voi a citit postarile mele anterioare, cu iubitul vietii mele, dar acum revin cu alta nelamurire. Daca la inceput mi-era ca vrea doar sex, acum am trecut in extrema cealalta. . Nu inteleg de ce nu suntem impreuna mai des.

Ne vedem destul de des, comunicam in permanenta, este atent la nevoile mele, la mine, la tot ce tine de mine, dar nu inteleg de ce prefera sa stam de vorba cu orele, in loc sa facem alte chestii. Nu-i place oare sa fie cu mine?! Atunci cand suntem impreuna este foarte pasional, tandru, afectuos, dar foarte dominator. Sa fie din cauza lipsei mele de experienta!? (fostului meu nu i-a convenit deloc ca a fost primul, nu a avut deloc rabdare cu mine, am avut cateva tentative care mie nu mi-au placut deloc, m-am inhibat si mai tare, si am ajuns la o relatie frate-sora, in care sexul lipsea cu desavarsire). Cu el insa nu sunt deloc asa, simt ca m-am mai dezinhibat, imi place nespus, insa am unele retineri si ma simt complexata ca poate nu-i place.

Mereu imi face complimente, si-mi spune ce frumoasa sunt, ca am corp frumos si armonios, ca nu am de ce sa ma rusinez, dar... Nu stiu. Nu zic ca nu ma simt dorita, simt ca ma doreste, il simt al meu, mi-a zis ca-i sunt mai mult decat suficienta, ca ii sunt draga, ca adora aerul meu inocent, ca sunt un diamant, o floare de mac pe care trebuie sa o protejeze, sa nu se paleasca, ca atunci cand intru intr-o incapere se lumineaza totul datorita prezentei mele luminoase, si a energiei pozitive pe care o eman. Asa cum am zis, este foarte protector, curtenitor si afectuos (doar este leu!) mi-e teama ca din cauza asta sa nu se simta bine cu mine, in pat.

In plus, am senzatia ca uneori ma priveste ca pe o posesie a lui. Imi spune ce sa fac, cum sa fac, cand sa fac, mai ma apuca de barbie si apoi ma saruta iar uneori am senzatia ca se lauda cu mine. Imi vorbeste despre casatorie, parteneriat, cuplu, relatie si totusi, in ciuda tuturor acestor aspecte, s-a dus in club cu prietenii (pe care nu i-am cunoscut) si pe mine nici nu m-a invitat. Nu cred sa aiba pe alticneva, dar nu inteleg posesivitatea lui, ca altfel nu stiu cum s-o interpretez).

garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:08
eu nu zac nimic. astept sa zica ai mai destepti ca mine. ca doar nu ma laud....
Eugenia_
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:18
Dac tot vb mult/des, de ce nu cu el discui?
Axl_R
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:27
De la: Axl_R, la data 2013-01-25 19:27:46Dac tot vb mult/des, de ce nu cu el discui?


Mi-e rusine sa-i spun. Daca el nu simte nevoia, e aiurea sa zic eu.
garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:30
sunteti un cuplu aiurit? zii bre, ce ai pe suflet.
da , ca sa fii in posesia cuiva, iti e rusine?
Eugenia_
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:36
Tu simi nevoia? Atunci vb!
Axl_R
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:40

179, ma scuzi, dar ai innebunit? cum sa-ti fie rusine sa vorbesti cu omul langa care stai goala? ce poate fi mai intim decat asta? ...ca ma faci sa cred ca lumea-i plina de troglo...
senzatia ca exercita un control asupra ta dincolo de perimetrul patului, nu e doar o senzatie. barbatii, cei mai multi, sunt convinsi ca detin controlul prin dominatie sexuala. dar trebuie sa inveti sa asculti materia....
uite, stii ceva? ...in cazul amorului fizic, nu exista punct de echilibru absolut, dar exista intampinare si rezonare. a-l simti pe celalalt, a-i face placere, a-i darui. e ceva ce nu se poate negoacia matematic, sexualitatea trebuie sa fie un armonios joc dominare-supunere. fiecare partener stabileste prin relationare cu celalalt unde se termina supunerea si unde incepe dominarea. jocul asta scoate scantei, te pune in miscare.
nu inteleg de ce sa fii inhibata cu omul pe care-l vrei si pe care-l doresti... fii vie! fa ce simti! lasa-le dreak de prejudecati, inhibitii si marote, cum ca barbatul tre` sa dreaga si sa faca, si, vai ce mi-a facut!!! banuiesc ca faci amor cu lumina stinsa... pai nu? cum pnm altfel... daca te vede iubitu`?!

179, fa exact ceea ce-ti trece prin cap, gandindu-te ca limitele nu exista decat in masura in care o sa vi le stabiliti doar voi si nimeni altcineva. intreaba-l ce-i place, cum ii place... surprinde-l, lasa-l cu gura cascata...

nah, bre, ce dau pe goarna!
esme
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:45
Nu pot sa nu fiu un pic rautacios... Mai, tu ai scris postul asta ca sa te lauzi? :) Eu nu prea vad nici o problema in tot ceea ce ai scris. Sau esti genul meu care atunci cand nu are probleme nu isi gaseste somnul daca nu isi creeaza? :)

Sunt curios daca si pe speta asta se gaseste cineva care sa indemne fata sa fuga cat o tzin picioarele...

Parea mea din exterior. Ai o relatie super misto. Asa cum este acum.
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:48
mai, mai, mai pe capsor.
burst, dumneata ai fi fost fericit cu un harem super misto. iti dai seama? numa sclave in jur, care sa-ti indeplineasca orice dorinta.
Eugenia_
Postat pe 25 Ianuarie 2013 19:58
cateodata am halucinatii. vad nuci in perete... cred ca minse trage de la eugeniile comuniste pe care le-am mancat cand eram copil...
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:02
Pe de-o parte imi place sa aiba asa grija de mine, dar pe de alta parte, nu. Oricum nu sunt chiar atat de moale-n fata lui. Mai scot si eu ghearele.... I-as spune,dar efectiv nu pot.

Din discutiile pe care le-am purtat, am inteles ca el nu este de acord cu acomodarea rapida a celor 2 parteneri,cu o consumare rapida a relatiei la inceput deoarece totul se va transfoma intr-un foc de paie, plictiseala si obisnuinta intervenind mai devreme decat e cazul.

Crede ca pt a construi ceva trainic este bine s-o iei incet, sa nu accelerezi arderile. In primul an totul inseamna doar sex, iar daca cei doi nu se cunosc mai bine, odata ce intervine plictiseala in dormitor, lucrurile evolueaza mult mai greu, poate deloc. Cei doi isi vad defectele, sexul nu mai e la fel de pasional, si se destrama relatia. Pe cand asa, cei doi se cunosc, dar isi dozeaza dorinta astfel incat sa nu fie orbiti si sa se mentina flacara aprinsa. Focul transformandu-se in jar, nu doar paie.

Tot in ideea asta mi-a zis ca nu este de acord cu mutatul impreuna inainte de casatorie, deoarece cei doi se obisnuiesc unul cu altul, iar casatoria nu va mai fi perceputa ca o schimbare, ca ceva important, ca ceva pt toata viata. Este bine sa mai pastrezi cate ceva si pt dupa casatorie. Sa reprezinte cu adevarat un pas in relatie casatoria si sa nu i se mai dea cu piciorul atat de repede, cum vede ca fac multe cupluri azi.

Cand il aud vorbimd asa, ii dau perfecta dreptate si sunt dispusa sa fac cum vrea el, dar...tare mi-l doresc aproape! Nu sunt atat de celebrala cum e el...
garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:04

da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!
esme
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:05
multe eugenii am papat in copilaria nostra. dar acu inghitim si/mult mai multe.
Eugenia_
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:06
De la: esme, la data 2013-01-25 19:45:47
179, ma scuzi, dar ai innebunit? cum sa-ti fie rusine sa vorbesti cu omul langa care stai goala? ce poate fi mai intim decat asta? ...ca ma faci sa cred ca lumea-i plina de troglo...
senzatia ca exercita un control asupra ta dincolo de perimetrul patului, nu e doar o senzatie. barbatii, cei mai multi, sunt convinsi ca detin controlul prin dominatie sexuala. dar trebuie sa inveti sa asculti materia....
uite, stii ceva? ...in cazul amorului fizic, nu exista punct de echilibru absolut, dar exista intampinare si rezonare. a-l simti pe celalalt, a-i face placere, a-i darui. e ceva ce nu se poate negoacia matematic, sexualitatea trebuie sa fie un armonios joc dominare-supunere. fiecare partener stabileste prin relationare cu celalalt unde se termina supunerea si unde incepe dominarea. jocul asta scoate scantei, te pune in miscare.
nu inteleg de ce sa fii inhibata cu omul pe care-l vrei si pe care-l doresti... fii vie! fa ce simti! lasa-le dreak de prejudecati, inhibitii si marote, cum ca barbatul tre` sa dreaga si sa faca, si, vai ce mi-a facut!!! banuiesc ca faci amor cu lumina stinsa... pai nu? cum pnm altfel... daca te vede iubitu`?!

179, fa exact ceea ce-ti trece prin cap, gandindu-te ca limitele nu exista decat in masura in care o sa vi le stabiliti doar voi si nimeni altcineva. intreaba-l ce-i place, cum ii place... surprinde-l, lasa-l cu gura cascata...

nah, bre, ce dau pe goarna!



Ehhh... Sunt asa la inceput. Dupa ma destind, ma relaxeaza el. Si nu, nu o facem doar cu lumina stinsa (desi recunosc ca ma simt mult mai bine ass ) el e rabdator cu mine, chiar mi-a zis ca usor usor, va fi mai bine. L-am intrebat daca-l deranjeaza ca-s rusinoasa si mi-a zis ca n-am de ce sa fiu, si ca o sa-mi treaca in timp.
Nu-i pot spune ca vreau mai des, eu nici gol nu l-am privit! iar de atins, doar o data, pt ca mi-a luat mana si m-a pus sa-l ating. Initial n-am vrut, dar dupa am zis k daca asta-si doreste, sa trec peste inhibitii si l-am atins si eu...usor. data viitoare voi fii mai ferma! :D
In fine, nu asta e problema, ci de ce trebuie sa ma gandesc eu sa-i spun ca vreau mai des si el nu simte asta. Oare nu-i place?! Asta-i problema mea! Sau nu vrea sa ne obisnuim prea tare unul cu celalalt...
garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:13
179, tu auzi ce spui? ala pare nu doar ca exercita o puternica dominare asupra-ti, dar practica si-o spalare de creier.
cum pnm vine asta, ca daca-l vrei acum mai mult, n-o sa-l mai vrei dupa casatorie? sau invers? ...ce vrajeala! mah, da` se pricepe la hipnoza.
daca doi oameni se vor unul pe celalalt, nu inteleg de ce trebuie sa-si programeze amorul. e ceva cat se poate de firesc intre doi oameni care se iubesc. sa astepte pana cand o sa-si dea primarele, care este, acordul. acordul ca ce? ca aveti voie de la imparatie sa dati foc patului, sa va iubiti, asa cum stiti si simtiti voi?
asa ceva te supefiaza dreak.


esme
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:16
De la: esme, la data 2013-01-25 20:05:38
da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!


Draga mea, daca ti-l doresti, sterge-ti repejor contul de pe site-ul asta si fugi de aici cat te tin picioarele de repede... Aici vei gasi absolut toate argumentele impotriva a ceea ce iti doresti. Ma repet, dar trebuie sa ma ascund si eu ca vine miezul noptii, nu cauta problemele acolo unde nu sunt. Din tot ceea ce ai scris baiatul este OK. Drobul de sare... exista in mintea majoritatii oamenilor, impinge-l dracu' in spate si traieste-ti povestea de iubire. Nimeni nu iti poate garanta ca va fi mirobolant pana ce moartea va va desparti dar, din ceea ce povestesti, ai acum o poveste frumoasa de dragoste. Multe dintre cele care te vor povatui sa fi atenta numau avut parte de asa ceva. Deci, eu zic 'fugi' dar nu de el ci de ideile toxice de pe site-ul asta
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:18
De la: burst4x, la data 2013-01-25 19:48:08Nu pot sa nu fiu un pic rautacios...

Parea mea din exterior. Ai o relatie super misto. Asa cum este acum.


Nu-mincaut probleme, asta clar nu! Imi place relatia mea extm de mult, imi place de nespus de el si poate gresesc, dar sunt genul care-l pune pe un piedestal pe partener, si vreau sa-l fac fericit si multumit, asa cum sunt eu. :) si ma intreb daca-i chiar place sa fie cu mine, si daca da, de ce nu mai des? De ce doar 1/sapt? El mi-a mai spus ca datorita stilului de viata pe care l-a dus, a fostei relatii, a devenit mai rece, mai calculat, ca nu se mai poate arunca cu capul inainte, si ca nici sexul nu i se mai pare ceva nemaipomenit, ca acum are alt sistem d valori si cauta altceva.
Nimic de spus, dar eu? Nu ma doresti decat spiritual? Fizic nu? Aici e probelma...
garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:22
de ce anume ti-e frica burst?
Eugenia_
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:22
uite, stii ce, burst? vad ca ma tot citezi, si nu doar dezaprobator. iti stau io asa, ca un ghimpe in coasta. cred ca, daca ai aveea posibilitatea, mi-ai sari la jugulara. ai tu senzatia ca le stii pe toate si ca sunt imuabile. habar n-ai cine suntem noi, toti cei pe care-i arati acuzator cu degetu`. poate ar trebui sa-ti analizezi propria nefericire si greata. nu cred ca vei gasi raspunsul facand pe bizonul cu oaresce delicateturi latente si neintelese.

in alta ordine de idei, nu e pb ta si a nimanui daca am avut parte sau nu de asa ceva, insa cu siguranta o relatie intre doi oameni care se iubesc nu trebuie sa fie echivalenta cu raportul papusar-marioneta. cand doi oameni se iubesc, unul nu actioneaza impotriva dorintelor celuilalt.

ei, si ca sa-ti satisfac curiozitatea, tocmai de asa ceva am avut parte, iar asta m-a desfiintat ca identitate, ca individualitate, ca femeie cu dorinte si asteptari personale. nu mai stiam cine sunt. eu n-aveam voie sa fac aia, ca nu trebuia, n-aveam voie s-o fac cand vreau, ca era impotriva legilor stabilite de el. in iubire, totul trebuie sa curga de la sine. daca unul este nemultumit, exista comunicare.
insa am senzatia tot mai acuta si pregnanta ca nu suporti ideea ca exista si femei care sa le dea cu flit tuturor semizeilor. ...ca asa se inchipuie ei pe ei insisi.

hai, fii fericit!
esme
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:41
De la: Eugenia_, la data 2013-01-25 20:22:11de ce anume ti-e frica burst?


a venit acum cateva zile o colega care a lucrat pentru mine si mi-a expus o speta legata de promovarea ei... erau niste probleme si mi-a enuntat un scenariu sumbru, 100% bazat pe presupuneri, vis-a-vis de ce ii spusese potential viitoare sa sefa. orice era valabil numai ceea ce ii spusese nu. atunci i-am zis si eu "mai tu te-ai gandit ca totusi ceea ce spune ea ar putea fi adevarat?" a avut o ezitare si mi-a raspuns " ei uite la asta nu m-am gandit".

Ideea este ca este perfect posibil ca ceea ce spune el sa fie adevarat. Asta nu inseamna ca tu trebuie sa fi de acord cu frecventa propusa. Dar nu in baza temerii pe care o expui. Poate ai nevoie mai des. Asta este un argument valabil. Si atunci ii spui ca ori iti da mai des ori va trebui sa gasesti o 'completare'. La care el va avea doar 3 optiuni: ori iti da mai des ori este de acord cu completarea ori te paraseste pentru ca ii ceri ceea ce nu poate oferi.

Ceea ce cred eu totusi este ca nu este nimic legat de faptul ca nu te doreste pe tine. Nu ai precizat ce varsta are el, dar iti pot confirma ca dupa o anumita varsta, depinde de la barbat la barbat, in conditiile in care ai avut suficient frecush in viata ta, nu mai este ceva asa de nemaipomenit. Si nu din cauza partenerei. Pur si simplu. Presupun ca stii bancul cu cei 3 tauri-fiul, tatal si bunicul. Taurul fiu in echivalenta umana este pana pe la 32 de ani, taurul tata 32 pana undeva, presupun, 55,, iar bunicul peste.
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:41
...79 eu zac sa-l aduci si pi el aicea cu tini si sa spuna el cu gura lui di ce iti pricinueste atata complexitate....
Cred ca tu, mai mult scoti ghearele si torci dicat va oferiti placere in intimitate.
Auzi dreak......s-o invat eu cum sa faca aia,ailalta si s-o mai apuc si di barbie
Dpmdv, relatia voastra intra in insolventa la pag.2
Pa!
Fss_ssu
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:51
aaaaa..... esme.... aaaa. am apasat butonul 'citeaza' in loc de 'raspunde' din greseala. te-ai simtit vizata, nu a fost cu intentie. dar acum daca ai sarit din papuci trebuie sa iti raspund. problemele cu care te-ai confruntat tu, au fost ale tale, si nu inseamna ca trebuie sa existe in alte cazuri. frustrarile tale si ale altora nu cred ca trebuie sa transpara in ceea ce incercam sa comunicam altora. experienta da, dar intotdeuna cu precizarea ca poate sau nu fi relevanta pentru respectiva speta. nu am de gand sa intind rahatul pe ventilator, am deja unul de care trag cu un, presupun, poponar isteric, asa ca scuteste-ma.

iar daca nu avem o experienta utila, macar sa venim cu atitudini pozitive

tot ceea ce afirm si imi sustin in continuare opinia este ca pe acest site se lanseaza preponderent idei toxice, idei care au ca obiectiv distrugerea si nu mentinerea/reconstructia relatiilor. nunesti TU exponenta cea mai reprezentativa a curentului asta de opinie asa ca nu prea pricep de ce tot iti dai drumul in pampersi. sau in SENI.

ca sa revin on-topic. fata draga, astea cateva dialogori intre mine si o distinsa doamna cred ca sunt o dovada suficient de clara care imi sustine ideea ca ar trebui sa iti stergi contul si sa fugi. aici se tranzactioneaza frustrari, aici totul se demoleaza, totul pute
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 20:59
De la: burst4x, la data 2013-01-25 20:59:46aaaaa..... esme.... aaaa. am apasat butonul 'citeaza' in loc de 'raspunde' din greseala. te-ai simtit vizata, nu a fost cu intentie. dar acum daca ai sarit din papuci trebuie sa iti raspund. problemele cu care te-ai confruntat tu, au fost ale tale, si nu inseamna ca trebuie sa existe in alte cazuri. frustrarile tale si ale altora nu cred ca trebuie sa transpara in ceea ce incercam sa comunicam altora. experienta da, dar intotdeuna cu precizarea ca poate sau nu fi relevanta pentru respectiva speta. nu am de gand sa intind rahatul pe ventilator, am deja unul de care trag cu un, presupun, poponar isteric, asa ca scuteste-ma.

iar daca nu avem o experienta utila, macar sa venim cu atitudini pozitive

tot ceea ce afirm si imi sustin in continuare opinia este ca pe acest site se lanseaza preponderent idei toxice, idei care au ca obiectiv distrugerea si nu mentinerea/reconstructia relatiilor. nunesti TU exponenta cea mai reprezentativa a curentului asta de opinie asa ca nu prea pricep de ce tot iti dai drumul in pampersi. sau in SENI.

ca sa revin on-topic. fata draga, astea cateva dialogori intre mine si o distinsa doamna cred ca sunt o dovada suficient de clara care imi sustine ideea ca ar trebui sa iti stergi contul si sa fugi. aici se tranzactioneaza frustrari, aici totul se demoleaza, totul pute


dar daca v-ati sterge voi conturile, ca cam din directia aia vin mirosurile urite.
garbo_10470
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:06
@burst -eu fac27 in martie, el 30 in aug. Dar este mult mai matur decat mine, si are o experienta de viata mult mai mare, si datorita mediului in care a fost, si a celui prezent.

@esme - este posesiv, dar nu pare genul care sa-ti fure identitatea. Cred ca-i mai degraba o manifestare a grijii de a-mi fi bine.

@suparatu - daca ar fi cum zici tu, de ce ar investi timp si energie in aceasta relatie?!
garbo_10179
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:10
De la: burst4x, la data 2013-01-25 20:18:21
De la: esme, la data 2013-01-25 20:05:38
da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!


Draga mea, daca ti-l doresti, sterge-ti repejor contul de pe site-ul asta si fugi de aici cat te tin picioarele de repede... Aici vei gasi absolut toate argumentele impotriva a ceea ce iti doresti. Ma repet, dar trebuie sa ma ascund si eu ca vine miezul noptii, nu cauta problemele acolo unde nu sunt. Din tot ceea ce ai scris baiatul este OK. Drobul de sare... exista in mintea majoritatii oamenilor, impinge-l dracu' in spate si traieste-ti povestea de iubire. Nimeni nu iti poate garanta ca va fi mirobolant pana ce moartea va va desparti dar, din ceea ce povestesti, ai acum o poveste frumoasa de dragoste. Multe dintre cele care te vor povatui sa fi atenta numau avut parte de asa ceva. Deci, eu zic 'fugi' dar nu de el ci de ideile toxice de pe site-ul asta


tu care esti membru doar de doua luni, incepi sa dai ordine? sau esti sub acoperire? ca sa nu mai zic, cit de mult seamana textele tale cu unele aparute prin alte site-uri. e cam mult pt un incepator.
garbo_10470
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:10
che belladonna !
garbo_10470
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:11
De la: garbo_10470, la data 2013-01-25 21:10:13
De la: burst4x, la data 2013-01-25 20:18:21
De la: esme, la data 2013-01-25 20:05:38
da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!


Draga mea, daca ti-l doresti, sterge-ti repejor contul de pe site-ul asta si fugi de aici cat te tin picioarele de repede... Aici vei gasi absolut toate argumentele impotriva a ceea ce iti doresti. Ma repet, dar trebuie sa ma ascund si eu ca vine miezul noptii, nu cauta problemele acolo unde nu sunt. Din tot ceea ce ai scris baiatul este OK. Drobul de sare... exista in mintea majoritatii oamenilor, impinge-l dracu' in spate si traieste-ti povestea de iubire. Nimeni nu iti poate garanta ca va fi mirobolant pana ce moartea va va desparti dar, din ceea ce povestesti, ai acum o poveste frumoasa de dragoste. Multe dintre cele care te vor povatui sa fi atenta numau avut parte de asa ceva. Deci, eu zic 'fugi' dar nu de el ci de ideile toxice de pe site-ul asta


tu care esti membru doar de doua luni, incepi sa dai ordine? sau esti sub acoperire? ca sa nu mai zic, cit de mult seamana textele tale cu unele aparute prin alte site-uri. e cam mult pt un incepator.


refrazare on topic. lipsa puelei naste monstri... :) tzuc
burst4x
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:18
De la: burst4x, la data 2013-01-25 21:18:44
De la: garbo_10470, la data 2013-01-25 21:10:13
De la: burst4x, la data 2013-01-25 20:18:21
De la: esme, la data 2013-01-25 20:05:38
da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!


Draga mea, daca ti-l doresti, sterge-ti repejor contul de pe site-ul asta si fugi de aici cat te tin picioarele de repede... Aici vei gasi absolut toate argumentele impotriva a ceea ce iti doresti. Ma repet, dar trebuie sa ma ascund si eu ca vine miezul noptii, nu cauta problemele acolo unde nu sunt. Din tot ceea ce ai scris baiatul este OK. Drobul de sare... exista in mintea majoritatii oamenilor, impinge-l dracu' in spate si traieste-ti povestea de iubire. Nimeni nu iti poate garanta ca va fi mirobolant pana ce moartea va va desparti dar, din ceea ce povestesti, ai acum o poveste frumoasa de dragoste. Multe dintre cele care te vor povatui sa fi atenta numau avut parte de asa ceva. Deci, eu zic 'fugi' dar nu de el ci de ideile toxice de pe site-ul asta


tu care esti membru doar de doua luni, incepi sa dai ordine? sau esti sub acoperire? ca sa nu mai zic, cit de mult seamana textele tale cu unele aparute prin alte site-uri. e cam mult pt un incepator.


refrazare on topic. lipsa puelei naste monstri... :) tzuc


FELICITARI, AI CURAJUL SA RECUNOSTI ! ACUM STIM DE CE ESTI UN ASA MONSTRU.
garbo_10470
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:35
haha! numai atat poti? cand nu-ti convine ceva, o dai in pampersi? desuet si dezamagitor.
uite, burst, baby, n-am sa-ti spun tie unde si in ce circumstante imi dau io drumu`.
...vorbesti de atitudine constructiva... hm, atitutdinea ta incurajatoare, sustinatoare, constructiva pare ca nu te-a ajutat prea mult. dimpotriva, ceea ce transpare dincolo de-un cinism crud si-un sarcasm brutal, e o mare frustrare si-un individ in deriva..

be my guest si utilizeaza-ti tot arsenalul mirobolant de vocabule la adresa mea. cu siguranta, femeile asta (n-)adora. i don`t give a f..k! life sucks 2 much uneori, ca sa ma mai imprastii in chestiuni si detalii nesemnificative.
hai, te pup! ...apasat, ashea! acu` ma duc sa casc!

esme
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:35
De la: burst4x, la data 2013-01-25 21:18:44
De la: garbo_10470, la data 2013-01-25 21:10:13
De la: burst4x, la data 2013-01-25 20:18:21
De la: esme, la data 2013-01-25 20:05:38
da, jenico, mai ales pe capsor. ;)
hahaha!


Draga mea, daca ti-l doresti, sterge-ti repejor contul de pe site-ul asta si fugi de aici cat te tin picioarele de repede... Aici vei gasi absolut toate argumentele impotriva a ceea ce iti doresti. Ma repet, dar trebuie sa ma ascund si eu ca vine miezul noptii, nu cauta problemele acolo unde nu sunt. Din tot ceea ce ai scris baiatul este OK. Drobul de sare... exista in mintea majoritatii oamenilor, impinge-l dracu' in spate si traieste-ti povestea de iubire. Nimeni nu iti poate garanta ca va fi mirobolant pana ce moartea va va desparti dar, din ceea ce povestesti, ai acum o poveste frumoasa de dragoste. Multe dintre cele care te vor povatui sa fi atenta numau avut parte de asa ceva. Deci, eu zic 'fugi' dar nu de el ci de ideile toxice de pe site-ul asta


tu care esti membru doar de doua luni, incepi sa dai ordine? sau esti sub acoperire? ca sa nu mai zic, cit de mult seamana textele tale cu unele aparute prin alte site-uri. e cam mult pt un incepator.


refrazare on topic. lipsa puelei naste monstri... :) tzuc


EU TI-AM SPUS CA ESTI FRUSTRAT. ACUM AI RECUNOSCUT SI MOTIVUL PT CARE TE COMPORTI ATIT DE MONSTRUOS SI ABJECT.DE ASTA TE RAZBUNI SI PE FEMEI, TE MULTUMESTI DOAR SA LE INGHESUI PRIN METROU-OU-OUUUU, PRIN BUCATARIE...MONSTRULE !!!!!!
garbo_10470
Postat pe 25 Ianuarie 2013 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
criza tot mai profunda pe continent 28 De la: eu_geminy 2 Decembrie 2011 23:16
ce sunt problemele cu nervii? 5 De la: fleurdelis 9 Iunie 2010 21:14
cea mai buna metoda de a gestiona.... un stalker? 198 De la: quasaria 11 Ianuarie 2014 17:42
endocrinologie 4 De la: Annna_Maria7 18 Aprilie 2010 17:43
CUM SE POATE DARAMA UN APARTAMENT 30 De la: garbo164001 26 August 2010 12:23
Setari Cookie-uri