Ma inebunesc dupa presedintele meu ,ca minte frumos !


M a uitam ca ingheata si apele pe caldura asta !

http://www.youtube.com/watch?v=RBIIT8qtbjw
VOIAJOR
Postat pe 30 Noiembrie 2012 15:23
E deja scarbos!Daca il mai aud vorbind am sa fac un .....atac cerebral!Asa ca stau cu telecomanda in mana si inchid televizorul......repede!
mitiduk
Postat pe 3 Decembrie 2012 19:22
Da` o telecomanda pentru Voiajor nu ai Mitiduk ?
Buna seara
Rotty
Postat pe 3 Decembrie 2012 20:44
E un marinar cu bunele si relele profesiei,neobisnuit ca personalitate pt. cei de pe uscat,uscati si nu prea destepti.Oricum deosebit, cu reactii rapide,replica veninoasa si nimicitoare si multa carisma.Ca barbat ,lucru rar credincios sotiei si un bun tata de fete ce a ce iarasi e neobisnuit.
Ca lider hotarit,intuitiv f. determinat si in stare sa comande spre un scop de durata colaboratori,batalioane pt ca e primul care iese la atac si are curaj sa infrunte adversarii.
Ca dusman nemilos mergind la distrugere.Ranchinos si razbunator.UN BUN PRESEDINTE IN VREME DE FURTUNA CRIZA DAR DUR,CORECT SI NEMILOS CU PROSTII, NECINSTITII HOTII DUBIOSII.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 4 Decembrie 2012 04:18
ha ha ha ha ...ptr ,,Ma inebunesc dupa presedintele meu ,ca minte frumos !,,Care este mai potrivit ca si presedinte, daca de asta nu ne place???DEFAPT pe mine nu ma afecteaza cu nimic ,tot asa trebuie sa-mi castig painea .......
marinescu75
Postat pe 4 Decembrie 2012 12:53
De la: Rotty, la data 2012-12-03 20:44:29 Da` o telecomanda pentru Voiajor nu ai Mitiduk ?
Buna seara
Pai....daca as avea o telecomanda pentru orice asa....ce bine ar fi!Pupici Rotty
mitiduk
Postat pe 4 Decembrie 2012 18:18
Ce de fani are Base pe Garbo!Foarte tare!
mitiduk
Postat pe 4 Decembrie 2012 18:21
Eu..am auzit ca-si batea sotia si fetele-pana sa fie ..presedinte.... Ca doar de ochii lumii face pe sotul si tatal ..model... Si am mai auzit de o legatura intre el si Elena....Udrea.... Si am mai ..auzit ca-i place sa beaaaa cat o...camila...!! Asa ca..marinarii..!!!
Si am mai auzit ca-i ..fatarnic...razbunator...mincinos....
Dar mai ales am...vazut..ca-i URAT !!!URAT !!!!URAT !!! si fizic ..si de lume{a ura..}
elisabeta_boia
Postat pe 4 Decembrie 2012 20:38
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-04 04:18:37E un marinar cu bunele si relele profesiei,neobisnuit ca personalitate pt. cei de pe uscat,uscati si nu prea destepti.Oricum deosebit, cu reactii rapide,replica veninoasa si nimicitoare si multa carisma.Ca barbat ,lucru rar credincios sotiei si un bun tata de fete ce a ce iarasi e neobisnuit.
Ca lider hotarit,intuitiv f. determinat si in stare sa comande spre un scop de durata colaboratori,batalioane pt ca e primul care iese la atac si are curaj sa infrunte adversarii.
Ca dusman nemilos mergind la distrugere.Ranchinos si razbunator.UN BUN PRESEDINTE IN VREME DE FURTUNA CRIZA DAR DUR,CORECT SI NEMILOS CU PROSTII, NECINSTITII HOTII DUBIOSII.

Este hotul care striga hotiiiiiii!
http://www.jos-basescu.ro/?p=74
DEZMERDAREA
Postat pe 5 Decembrie 2012 07:22
era vorba aia, ca fiecare popor are conducatorii pe care ii merita.
Jorjel ala chiar demonstreaza ca nu bate spre altii: pitzipoanca si alcoolistul chior sint "charismatici" pt el. A, si o odrasla agramata: alt mare leader in devenire...
quasaria
Postat pe 5 Decembrie 2012 08:46
Cred ca il asemeni cu ce esti tu si te dispretuiesti si atunci cauti pe altul si presedintele e potrivit pt. asta.Vezi BIRNA si nu paiul asa ca LASATE DE BEAU BEAU SI DUTE LA BALAMUC CA PE BLOG ESTI NIMENI.
SI APROPO SUNT D-L jORJ CA NU AM PASCUT CAPRE INPREUNA.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 5 Decembrie 2012 17:58
Quasaria...mama mea spune ..ca poporul care-si omoara conducatorul,mai ales in ajun de Mare Sarbatoare...v-a fii pedepsit cu ..conducatori de ...tot ..rahatul!!! Cam asta ni s-a intamplat noua-romanilor... Altfel ,poporul roman e un popor linistit,harnic,istet,cinstit,onest,primitor,vesel si mai ales ..nu-i ranchinos !!
elisabeta_boia
Postat pe 5 Decembrie 2012 18:03
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-04 20:38:32Eu..am auzit ca-si batea sotia si fetele-pana sa fie ..presedinte.... Ca doar de ochii lumii face pe sotul si tatal ..model... Si am mai auzit de o legatura intre el si Elena....Udrea.... Si am mai ..auzit ca-i place sa beaaaa cat o...camila...!! Asa ca..marinarii..!!!
Si am mai auzit ca-i ..fatarnic...razbunator...mincinos....
Dar mai ales am...vazut..ca-i URAT !!!URAT !!!!URAT !!! si fizic ..si de lume{a ura..}

Uite asa urit,hot,parsiv,are el 6% din voturi si ridica ARDul la 8% sa intre in Parlament
garbo_9930
Postat pe 5 Decembrie 2012 20:18
De la: mitiduk, la data 2012-12-04 18:21:35 Ce de fani are Base pe Garbo!Foarte tare!

Da trebuie sa sugem si noi PDL ul din agoniseara romanilor!
garbo_9930
Postat pe 5 Decembrie 2012 20:20
Mai are pana sa-l ajunga pe Ponta copy-lotul care minte cum respira.
charmelen
Postat pe 6 Decembrie 2012 00:35
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-05 18:03:38Quasaria...mama mea spune ..ca poporul care-si omoara conducatorul,mai ales in ajun de Mare Sarbatoare...v-a fii pedepsit cu ..conducatori de ...tot ..rahatul!!! Cam asta ni s-a intamplat noua-romanilor... Altfel ,poporul roman e un popor linistit,harnic,istet,cinstit,onest,primitor,vesel si mai ales ..nu-i ranchinos !!


Nu in ajun Betty, chiar de Craciun l-au executat pe Ceausescu. Unii au vazut in aceasta chiar un act de justitie divina, avand in vedere cate biserici a daramat odiosul dictator.
charmelen
Postat pe 6 Decembrie 2012 00:39
mda, oare de unde dreak au scos toti handi - se face recrutare politica prin canale, sau...?
Despre chiorex stiu oricum niste povesti foarte apropiate de "sursa", chiolhanuri si cutitari prin birturile din port...si altele. Asa ca...
quasaria
Postat pe 6 Decembrie 2012 07:46
De la: Georgescu_Jorj_Ioan_1, la data 2012-12-05 17:58:50Cred ca il asemeni cu ce esti tu si te dispretuiesti si atunci cauti pe altul si presedintele e potrivit pt. asta.Vezi BIRNA si nu paiul asa ca LASATE DE BEAU BEAU SI DUTE LA BALAMUC CA PE BLOG ESTI NIMENI.
SI APROPO SUNT D-L jORJ CA NU AM PASCUT CAPRE INPREUNA.
Tu esti un nimeni si carate la caprele tale ca nu esti un domn ci un......tovaras!Vezi ca i-a mai crescut basaullui Base ca sa ai tu loc de pupicei!
mitiduk
Postat pe 6 Decembrie 2012 18:21
Politica patrihotilor....
mai bine o muzica!
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=u45VxrLlppk
VOIAJOR
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:30
maijorjel cu capul chel, ai mancast stricat, de ti s-au inflamat atat de tare impresiile in cap?
vezi usor ca mai ai putin si iti crapa jugulara si iti ies ochii din cap ca la broscoiul pe care il strivea martalogul matelot in portul din anvers, cand pleca sa dea cu subsemnatul despre incediul pentru care nu o sa-l ierte in veci Franta, oricine ar fi presedinte acolo!

mai pacaliciul pupindosist, de cand au ajuns parvenitii si jigodiile domni?
zici ca esti domn? unde domnesti ma? in cotet cu gainile? esti cocosh... ?
mai jorjel, daca nu esti in stare sa intelegi cum se bea wisky si bei ... asa ca prostul ... ca ai lipsit de la ora cand a predat presedintele tau jucator lectia despre baut, atunci lasa.te de bautura si mai ia o mu_ratura!

si daca tot am vorbit despre titulatura pe care si-a luat-o base, aia de presedinte jucator, stii ce semnifica?
hai sa ti-o desenez. englezii au doua cuvinte care la noi se traduc prin termenul de jucator
unul este player si altul este gambler
cauta tu in dictionar si vezi diferenta! eu iti spun ca base nu e player ci este gambler... si a demonstrat asta in zeci de randuri!
asa ca, abia astept cu toata sinceritatea sa-l vad alaturi de bombonel, cum joaca table si mananca seminte in Rahova si cum mai coc ei o strategie de stanga-dreapta impreuna!
dqaca te alaturi si tu lor, chiar nu ma supar! cel putin o sa am ocazia sa stiu carei nulitati din lumea asta m-am adresat! o sa iti copiez si trimit mesajul asta si cu autograf!
heartbit
Postat pe 6 Decembrie 2012 23:44
jorjel. daca erai macar de genul masculin, s-ar fi vazut in primul rand la avatar!
deci ca esti tratat ca o femeie (din partea mea, de moravuri usoare!) nu e vina altor useri, ci doar a ta!
asa ca degeaba ragi ca un bou (nici macar de taur nu esti bun) ca esti un domn, ca mai dureaza pana sa se observe asta!

si apropos, tot la stefan gheorghiu ai invatat limba asta de lemn, sau tot prin porturi la sprituri cu presedintele tau?

adevarul ca o jigodie nu poate musca alta jigodie, jigodiile intre ele se apara si isi ling ranile!
fugi repede cu postarea pe care ai facut-o la cotroceni, sa-ti iei comisionul pentru propaganda!
poate iti da si tie vreo 10000 de euro, din banii taiati pensionarilor si bugetarilor.
sau poate te face administrator peste vreo telegondola portocalie.. sau poate te face paharnic, desi avand in vedere ca te imbeti repede si ca prostul ... putine sanse, mai degraba purtator de kwr paper... vezi ai sansa sa ajungi mana lui dreapta ... cu care se sterge ... si colo si dincolo ... si pe ici pe colo ...!
heartbit
Postat pe 7 Decembrie 2012 00:04
Io nu fac politica
Rotty
Postat pe 7 Decembrie 2012 10:14
Elisabeta Boia, tot ce afirmi tu ca ''ai auzi'' sunt barfe ieftine de mahala sau din suburbie, NU poti face aprecieri la adresa unei persoane fara a o cunoaste personal, intamplarea face ca eu sunt din Constanta si cunosc multi ofiteri de marina (Basescu nu a fost marinar, a fost comandant de nava) si nu sunt bautori fruntasi cum vrei tu sa sugerezi, iar cat priveste faptul ca ar fi fost violent cu sotia si fetele lui, da-mi voie sa nu cred o iota. Doar oamenii ignoranti, superficiali, fara opinii si pareri proprii si usor de manipulat au un astfel de comportament.....lipsa educatiei si a culturii justifica si lipsa multor calitati si principii sanatoase de viata.Cei care au creierii spalati si nu sunt informati pot crede toate balivernele tale.
ella61
Postat pe 7 Decembrie 2012 11:54
Cu cat te-au platit pentru postarea asta ? Fugi si ia-ti banii
Rotty
Postat pe 7 Decembrie 2012 11:57
Vai de noi, spalat, clatit si dat cu balsam creieru'.
Cum preferi plata, card sau cash?
Axl_R
Postat pe 7 Decembrie 2012 11:58
ella61, esti sotia lui jorjel? sau amanta lui baselu?
cica are el una bloanda care, desi era doar ministru al dezvoltarii (oare despre care dezvoltare se facea vorbire?)..., avea toti banii pe mana!
asta zic si eu dezvoltare, de la facut trotuarul si frecangeala in parcarile lui dorinel cocosel, la administrat bugetul unei tari din "pozitia"......... de ministru!

auzi mai destepta lui sardina prajita, comandantul de nava nu este marinar?
de acord ca nu orice marinar e comandant de nava, dar orice comandant de nava, te asigur ca e marinar!
cumva baselu a ajuns comandant de nava, facand academia de studii economice, facultate de matematica, facultatea de medicina? despre facultate de litere sigur nu poate fi vorba, prvind la loaza de fiica-sa!
ah... sau poate esti chiar fiica-sa... dupa succesurile oratorice de la bruxelles, ai venit sa ne inveti ce si cum e cu tatucul?

ca este o jigodie perversa, nu contest. chiar el a declarat in stilul lui hahait, pentru presa (exista un interviu postat pe internet - si te asigur ca e autentic!) incidentul de la Rouen... pe cand era chiar comandnt de nava... si din cauza unei improvizatii si-a incendiat propria nava si a mai incendiat si alte cateva nave (nu mai retin numarul exact) dupa care si-a amenintat echipajul ca daca rasufla vreunul ceva ajunge pachet acasa! iar dovada majora a responsabilitatii faptelor lui a fost sa minta cu nonsalata la procesul desfasurat pe tema incidentului!

oare cat de cretin poti fi sa faci o astfel de declaratie de presa, si sa te mai si mandresti cu ea! oare nu iti dai seama ca presa circula, mai ales in era asta a internetului, in toata lumea si se poate traduce foarte usor de catre orice jurnalist? si chiar daca din punct de vedere legal nu mai poti fi tras la raspundere... nu faci sa iti atragi antipatia si sa iti dai josnicia pe fata? nu faci decat sa aduci prejudicii nu numai imaginii tale de betivan ratat, ci si imaginii tarii pe care, din nefericire o reprezinti!

http://www.antena3.ro/romania/basescu-si-ar-fi-incendiat-un-vas-cu-ajutorul-securitatii-si-a-sters-urmele-vezi-declaratia-unui-fost-inspector-de-la-transporturi-184373.html

http://www.cotidianul.ro/marturia-unui-roman-din-bruxelles-despre-trecutul-intunecat-al-lui-traian-basescu-194317/

http://www.sroscas.ro/site/2009/10/28/traian-basescu/

aici ai strict declaratia lui base'
Noi eram sub controlul organelor de Securitate, toti, de la ospatar pana la comandant, prin aceea ca anual primeam un aviz de navigatie Spre exemplu, sunt cateva episoade foarte interesante, as spune care au facut obiectul de interes al organelor de Securitate din Romania in mod cert. Spre exemplu, cand eram comandant pe Arges, la 3 luni de cand imi obtinusem brevetul de comandant, am luat foc in portul Rouen, nu numai eu, 38 de nave au fost in incendiul din Rouen in Franta. Nava suspectata ca a generat poluarea, care a facut ca tot bazinul portului Rouen si Sena sa fie tot o flacara pe o intindere de trei km, a fost nava mea. () Am stat acolo 28 de zile in ancheta. Legislatia franceza functiona corect. Adica nu trebuia sa dovedesc eu ca nu s-a produs poluarea de la mine, ci autoritatile franceze trebuiau sa dovedeasca ca s-a produs poluarea de la mine. In cele 28 de zile m-am prezentat si la tribunal, am fost si in ancheta organelor de Justitie franceze si, dupa 28 de zile, instanta s-a pronuntat ca nu poate fi probata vina navei Arges. Am plecat, dar au ramas un litigiu, o acuzatie la adresa navei de circa 12 milioane de dolari, o cerere de daune. () A fost un litigiu, am explicat organelor de Securitate ce s-a intamplat cu noi acolo si acum pot sa o spun public, nu mai e nici un secret, am schimbat ceva in instalatie inainte sa permitem accesul autoritatilor franceze la bord, ceea ce a facut imposibila demonstratia, demonstrarea vinei noastre, a marturist, in iunie 1998, actualul Presedinte al Romaniei. In ciuda acestui incident, Traian Basescu a primit ulterior comanda navelor Crisana si, apoi, Biruinta Nava Amiral a Flotei Comerciale Romane. Apoi, intre 1987 si 1989, el avea sa devina sef al Agentiei Navrom din Anvers.


astept sa-ti mai aud pliscul... si tie si lui jorjel... pe tema asta si apoi iti voi mai spune si altele!
heartbit
Postat pe 7 Decembrie 2012 12:37
De la: heartbit, la data 2012-12-07 12:37:13ella61, esti sotia lui jorjel? sau amanta lui baselu?
cica are el una bloanda care, desi era doar ministru al dezvoltarii (oare despre care dezvoltare se facea vorbire?)..., avea toti banii pe mana!
asta zic si eu dezvoltare, de la facut trotuarul si frecangeala in parcarile lui dorinel cocosel, la administrat bugetul unei tari din "pozitia"......... de ministru!

auzi mai destepta lui sardina prajita, comandantul de nava nu este marinar?
de acord ca nu orice marinar e comandant de nava, dar orice comandant de nava, te asigur ca e marinar!
cumva baselu a ajuns comandant de nava, facand academia de studii economice, facultate de matematica, facultatea de medicina? despre facultate de litere sigur nu poate fi vorba, prvind la loaza de fiica-sa!
ah... sau poate esti chiar fiica-sa... dupa succesurile oratorice de la bruxelles, ai venit sa ne inveti ce si cum e cu tatucul?

ca este o jigodie perversa, nu contest. chiar el a declarat in stilul lui hahait, pentru presa (exista un interviu postat pe internet - si te asigur ca e autentic!) incidentul de la Rouen... pe cand era chiar comandnt de nava... si din cauza unei improvizatii si-a incendiat propria nava si a mai incendiat si alte cateva nave (nu mai retin numarul exact) dupa care si-a amenintat echipajul ca daca rasufla vreunul ceva ajunge pachet acasa! iar dovada majora a responsabilitatii faptelor lui a fost sa minta cu nonsalata la procesul desfasurat pe tema incidentului!

oare cat de cretin poti fi sa faci o astfel de declaratie de presa, si sa te mai si mandresti cu ea! oare nu iti dai seama ca presa circula, mai ales in era asta a internetului, in toata lumea si se poate traduce foarte usor de catre orice jurnalist? si chiar daca din punct de vedere legal nu mai poti fi tras la raspundere... nu faci sa iti atragi antipatia si sa iti dai josnicia pe fata? nu faci decat sa aduci prejudicii nu numai imaginii tale de betivan ratat, ci si imaginii tarii pe care, din nefericire o reprezinti!

http://www.antena3.ro/romania/basescu-si-ar-fi-incendiat-un-vas-cu-ajutorul-securitatii-si-a-sters-urmele-vezi-declaratia-unui-fost-inspector-de-la-transporturi-184373.html

http://www.cotidianul.ro/marturia-unui-roman-din-bruxelles-despre-trecutul-intunecat-al-lui-traian-basescu-194317/

http://www.sroscas.ro/site/2009/10/28/traian-basescu/

aici ai strict declaratia lui base'
Noi eram sub controlul organelor de Securitate, toti, de la ospatar pana la comandant, prin aceea ca anual primeam un aviz de navigatie Spre exemplu, sunt cateva episoade foarte interesante, as spune care au facut obiectul de interes al organelor de Securitate din Romania in mod cert. Spre exemplu, cand eram comandant pe Arges, la 3 luni de cand imi obtinusem brevetul de comandant, am luat foc in portul Rouen, nu numai eu, 38 de nave au fost in incendiul din Rouen in Franta. Nava suspectata ca a generat poluarea, care a facut ca tot bazinul portului Rouen si Sena sa fie tot o flacara pe o intindere de trei km, a fost nava mea. () Am stat acolo 28 de zile in ancheta. Legislatia franceza functiona corect. Adica nu trebuia sa dovedesc eu ca nu s-a produs poluarea de la mine, ci autoritatile franceze trebuiau sa dovedeasca ca s-a produs poluarea de la mine. In cele 28 de zile m-am prezentat si la tribunal, am fost si in ancheta organelor de Justitie franceze si, dupa 28 de zile, instanta s-a pronuntat ca nu poate fi probata vina navei Arges. Am plecat, dar au ramas un litigiu, o acuzatie la adresa navei de circa 12 milioane de dolari, o cerere de daune. () A fost un litigiu, am explicat organelor de Securitate ce s-a intamplat cu noi acolo si acum pot sa o spun public, nu mai e nici un secret, am schimbat ceva in instalatie inainte sa permitem accesul autoritatilor franceze la bord, ceea ce a facut imposibila demonstratia, demonstrarea vinei noastre, a marturist, in iunie 1998, actualul Presedinte al Romaniei. In ciuda acestui incident, Traian Basescu a primit ulterior comanda navelor Crisana si, apoi, Biruinta Nava Amiral a Flotei Comerciale Romane. Apoi, intre 1987 si 1989, el avea sa devina sef al Agentiei Navrom din Anvers.


astept sa-ti mai aud pliscul... si tie si lui jorjel... pe tema asta si apoi iti voi mai spune si altele!
mitiduk
Postat pe 7 Decembrie 2012 19:53
MITOCANIA NU TINE LOC DE INTELIGENTA.CUMPARA CARTEA MEA Istoria romaneasca a marlaniei,politicos spus a prostiei umane/administrative in Romania vil I si II Tara mea, balamucul meu si o se vezi ca esti un marlan si prost tipic al timpului asta al lui copy paste si kkrau plus cotoi Felix draga USListule LUP IN PIRLE DE OAIE DAR ROSU LA TIRTITA DE BOLSEVIC KGBist de la Vocea Rusiei,GAMBLER jucator pe o miza si asa e EL VREA CA HOTII SI TIMPITII CA TINE SA MAI MEDITEZE IN JAIL ,PLAYER voyor frecangiu laba tot ca tine.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 8 Decembrie 2012 15:40
CINELE MOARE DE ALERGATURA SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA.
TU ESTI PROST SI MORI SI TRAIESTI CA UN TIMPIT IAR EU SUNT DOMNUL JORJ IN LUMEA IT SI SUNT PLATIT CU 3.000-5.000 $ PE LUNA DECI CAM 500.000 euro pe an.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 8 Decembrie 2012 15:48
CITATELE DIN ANTENA 3 SE IGNORA SPUNE CEVA ORIGINAL NU FI PAPAGALUL LUI DAN VOICULESCU SENTINTA DEFINITIVA SI IREVOCABILA CA A FACUT POLITIE POLITICA PE ROMANESTE SECURIST TURNATOR.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 8 Decembrie 2012 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relationarea pe internet!!! 20 De la: eu_vio 29 Martie 2010 21:45
psihologie sau jurnalism??? 92 De la: cinezee 23 Iulie 2009 01:41
Urare de Paste din partea Garbo 65 De la: Echipa_Garbo 17 Aprilie 2012 10:28
V-ATI LASA barbatii sa se duca cu alta pentru un milion de EUR? 27 De la: garbo181472 9 Ianuarie 2011 12:08
VREAU SA FIU BUN , HAI SA DEVENIM BUNI . NU VRETI SI VOI ? 317 De la: mcherciu 26 Februarie 2010 20:07
Setari Cookie-uri