Learn with Music- programul perfect pentru copilul dumneavoastra

Buna ziua, dragi mamici!
Facem parte din echipa Learn with music Brasov, care si-a inceput activitatea din luna septembrie in orasul dumneavoastra.
In primul rand, Learn with music este un program venit tocmai din Statele Unite ale Americii si care se dezvolta tot mai mult in marile orase ale Romaniei. Programul Learn with music este unul special conceput pentru copiii cu varstele cuprinse intre 6 luni- 6 ani si are ca scop principal dezvoltarea abilitatilor muzicale in limba engleza. Aceasta se realizeaza prin jocuri, cantecele, scurte povestiri menite sa-si atinga scopul intr-un mod distractiv. Credem ca invatarea timpurie a muzicii intr-o alta limba stimuleaza doua sfere importante: limba si comunicare, dar si muzica, acestea fiind un prim pas pregatitor pentru dezvoltarea capacitatilor copilului dumneavoastra.
In al doilea rand, toate aceste activitati pot fi realizate impreuna cu copiii dumneavoastra, deci distractia va fi cu mult sporita. De asemenea, avem profesori pregatiti in special pentru acest program care se dezvolta tot mai mult, profesori cu studii de muzica si limba engleza, pregatiti pentru lucrul cu copiii.

Va invitam cu drag la o clasa demonstrativa GRATUITA pentru a vedea ce presupun activitatile Learn with music si ce metoda de invatare am ales noi sa abordam.

Va rugam sa ne contactati la:
numarul de telefon 072 439 0688 (Horia)
adresa de e-mail horia@learnwithmusic.ro.
pagina noastra de facebook Learn With Music Brasov
site-ul nostru oficial Learn With Music

Va multumim si va asteptam in lumea Learn with music!
garbo_9825
Postat pe 30 Noiembrie 2012 15:08
serios?
si daca nu da rezultatele trambitate, te pot da in judecata, sau deja ai pregatit si vreo scuza?
heartbit
Postat pe 30 Noiembrie 2012 19:02
Auzi "mamicule"...care din copiii vrei sa-l dai la cursul asta "special" ? Ala la care ai avut ciclu peste sarcina ?....
Rotty
Postat pe 30 Noiembrie 2012 20:41
adica ce? un tata n-are voie sa-si duca copilul la cursurile astea?
pffff, pai ce inseamna discriminarea asta?
sau ce, tatii au ciunga in par?
i-auzi, sa vina opc-ul, sa ia masuri!
pana atunci, asa de ziua mea de roman, eu mai iau doua masuri...
heartbit
Postat pe 1 Decembrie 2012 19:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajuta-ti si pe mine daca aveti habar! 6 De la: Dor_marunt 24 Decembrie 2009 21:17
Learn with Music- programul perfect pentru copilul dumneavoastra 4 De la: garbo_9825 1 Decembrie 2012 19:24
PROASPATA MAMICA si NOUL NASCUT 1 De la: talossmn 6 Februarie 2009 21:34
Am nascut si am impresia ca nu esti copilul meu! 8 De la: garbo_1155 11 Aprilie 2012 11:25
copil prematur 25 De la: chanty 18 Noiembrie 2010 22:32
Setari Cookie-uri