Analize medicale

De ceva vreme am observat in partea anterioara a gatului ca se formeaza o masa de tesut, si imi da de banuit ca as avea o afectiune tiroidiana. Incepe sa ma ingrijoreze si m-as grabi sa fac o programare. Ceva recomandari?
garbo_8197
Postat pe 4 Octombrie 2012 13:46
Puoi... grabeste'te...mai repede ???
b727ana
Postat pe 4 Octombrie 2012 14:17
Asteapta sa-i dam noi unda verde ?
Ziua buna Ana
Rotty
Postat pe 4 Octombrie 2012 14:21
Corpul nostru e un mecanism perfect, numai ca nementinindu-l "scartie"! "Unge-l" si nu vei avea probleme de sanatate. Dupa curatenie si a colonului, inclusiv, fa antioxidante, 1 data pe an.In rest cauta sa te cunosti si comunica mai mult, deschide-te!
ADRIANA54
Postat pe 14 Octombrie 2012 12:52
recomandari de programare, sau ce? Eu in Bucuresti mi-am facut analizele la CMU si Medsana ultima data - inclusiv tiroida. Numai ca "masa de tesut" e ultima manifestare tiroidiana... daca ar fi fost, probabil ai fi avut simptome mult mai dramatice inainte. Eu de ex. eram foarte obosita si imi era foarte frig in perioada in care am avut pb. cu tiroida... Dar obosita la modul in care imi venea sa ma intind pe jos si sa ma culc, la fiecare pas... Si tremuram cu geaca pe mine la 25 de grade celsius.
quasaria
Postat pe 14 Octombrie 2012 13:19
Firma Ladys comercializeaza prin sistemul de vanzari directe cosmetice de calitate pentru toate varstele, ceasuri, parfumuri create dupa marci de renume, bijuterii placate cu argint, accesorii, etc. Se cauta clienti/reprezentanti in toata tara, persoane serioase, care vor sa promoveze produsele noastre si sa castige bani alaturi de Ladys.Comanda minima de 10lei !!!Transport colete prin Curier gratuit in peste 2170 de localitatii din toata tara !!! Castigul este in functie de activitatea desfasurata, intre 5% si 45,5%. Inscrierea ca reprezentant este gratuita si nu va obliga la comenzi.nu este target de vanzare. Inscriere ladys.ro/a/RNLU1GOj,b
vax
Postat pe 15 Octombrie 2012 08:53
Firma Ladys comercializeaza prin sistemul de vanzari directe cosmetice de calitate pentru toate varstele, ceasuri, parfumuri create dupa marci de renume, bijuterii placate cu argint, accesorii, etc. Se cauta clienti/reprezentanti in toata tara, persoane serioase, care vor sa promoveze produsele noastre si sa castige bani alaturi de Ladys.Comanda minima de 10lei !!!Transport colete prin Curier gratuit in peste 2170 de localitatii din toata tara !!! Castigul este in functie de activitatea desfasurata, intre 5% si 45,5%. Inscrierea ca reprezentant este gratuita si nu va obliga la comenzi.nu este target de vanzare. Inscriere ladys.ro/a/RNLU1GOj,b
vax
Postat pe 15 Octombrie 2012 08:53
Firma Ladys comercializeaza prin sistemul de vanzari directe cosmetice de calitate pentru toate varstele, ceasuri, parfumuri create dupa marci de renume, bijuterii placate cu argint, accesorii, etc. Se cauta clienti/reprezentanti in toata tara, persoane serioase, care vor sa promoveze produsele noastre si sa castige bani alaturi de Ladys.Comanda minima de 10lei !!!Transport colete prin Curier gratuit in peste 2170 de localitatii din toata tara !!! Castigul este in functie de activitatea desfasurata, intre 5% si 45,5%. Inscrierea ca reprezentant este gratuita si nu va obliga la comenzi.nu este target de vanzare. Inscriere ladys.ro/a/RNLU1GOj,b
vax
Postat pe 15 Octombrie 2012 08:53
Cel mai bine este sa te duci sa faci o serie de analize endocrinologice, eu le-am facut pe ale mele la laboratorul de analize medicale Focus http://www.centrulmedicalfocus.ro. Sunt profesionisti si rezultatele sunt gata in scurt timp. Nu te ingrijora, ca depistat din timp, ai mari sanse sa te tratezi!
Monica_Popescu_2
Postat pe 15 Octombrie 2012 12:00
De la: garbo_8197, la data 2012-10-04 13:46:29De ceva vreme am observat in partea anterioara a gatului ca se formeaza o masa de tesut, si imi da de banuit ca as avea o afectiune tiroidiana. Incepe sa ma ingrijoreze si m-as grabi sa fac o programare. Ceva recomandari?


un set complet de analize si o sa vezi despre ce este vorba
adeline
Postat pe 17 Octombrie 2012 17:24
o clinica pe care ti-o recomand cu toata increderea pt analize este Delta hospital. doctori f buni, dotari de ultima generatie, profesionisti
Carmen_09
Postat pe 1 Decembrie 2012 16:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTOR UMANITAR 6 De la: ladyDY 25 Septembrie 2011 22:17
Clinica Marie Stopes 2 De la: babycryss 13 Octombrie 2010 21:42
ADHD 14 De la: daniilia 2 Martie 2010 04:54
Masaj terapeutic, anticelulitic si de relaxare 6 De la: AMELYY 12 Octombrie 2009 23:47
AM NEVOIE DE AJUTOR! 1 De la: riana65 27 August 2008 19:04
Setari Cookie-uri