l am inselat

buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!
garbo_6771
Postat pe 20 August 2012 04:01
Acum daca ai zis totul pe forum,sigur o sa afle ...deabia astept
Rotty
Postat pe 20 August 2012 08:16
te crezi curata d razi d altii? u nu ai gresit niciodata cu nimic?
garbo_6771
Postat pe 21 August 2012 00:43
De la: Rotty, la data 2012-08-20 08:16:00Acum daca ai zis totul pe forum,sigur o sa afle ...deabia astept




....las-o mami...c-o tras si ei pa nas...in noaptea cu pricina...si...daca tot o fo` asa...la gramada...nu sa pune...deci...nu vaz de ce sa simte vinovata!!
poate...din cauza c-o trecut mai rarutz pa la scoala...taman la orele cand trebe sa invete sa scrie...
da...las` ca mai trage intr-o noapte pa nas...si-o pune...iar d`o orgie...si poate...o regaseste...impricinatu`..
mama mea...cum draq te suporti...si...iti mai etalezi cultura...s-o vaza lumea? bleaaaaaaaahhhhhhhh
ovidiu42
Postat pe 21 August 2012 00:56
ce au gresit altii... daca au gresit... n-are legatura cu ce ai gresit tu ! asta sa fie clar ! parerea mea ca nu meriti pe cel mai bun baiat de pe lume.... pana nu-i incerci pe toti... de pe lume ! noroc ca asta nu o poti face, nici macar in 347000 de viati ! da, stiu ca ti-ar place....! oricum, asta e treaba voastra personala... noi chiar ca nu te putem ajuta cu nimic. sincer iti spun.....


next !
barboneli
Postat pe 21 August 2012 00:58
Maiiii...Ati sperit fata de-o plecat cu totul...
Uite...cum i-au vorbit doi masculi,cum a si fugit......ce timida
Rotty
Postat pe 21 August 2012 08:41
pai zi si tu... sa-i faca asta celui mai bun baiat de pe fata pamantului... ! si daca e cel mai bunbaiat........ lui, atunci poate o iarta. a fost sub influenta alcoolului... doar. si oricum... dacat sa moara fata, ca asa zis... cred ca o s-o ierte ! facem pariu.... ?
barboneli
Postat pe 22 August 2012 17:50
Ai gresit, facand ceva ce regreti foarte mult si peste care treci greu.Este un semn de bun simt sa te mustre constiinta ,dar acest lucru nu are mare importanta pentru iubitul tau inselatDacavrei sa-l pastrezi cu orice pret,nu-i spune nimic si comporta-te pe viitor in asa fel, incat sa nu se mai poata repeta aceste manifestari cel putin deplasate . Barbatii isi doresc sa poata pleca oriunde si oricand, fara grija sotiei/prietenei lor.Daca va fi obligat iubitul tau, sa stea sa te pazeasca pe tine toata viata, ca nu cumva sa ai momente de slabiciune ,nu vei putea fi fericita niciodata si nici o relatie stabila nu vei putea avea.Tu spui ca este o greseala regretabila si eu te cred,numai ca trebuie sa demostrezi ca a fost si ramane un caz cu totul si cu totul izolat fara putinta de repetare,altfel.....Mult succes si viata merge inainte ....
garbo265966
Postat pe 25 August 2012 09:05
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!


cand ai sa renunti la a mai folosi aiurea in tramvai litera K, care in limba romana nu e folosita decat la cuvintele kilometru si kilogram, atunci poate ai sa stii si ce inseamna o relatie, a iubi. ce te faci daca si la urmatoarea plecare te duci in club? tot sex etc? mai bine lasa-l in pace, nu il mai amagi si tu continua sa te distrezi. dupa ce te saturi iti poti gasi si o relatie adevarata. bafta LUI, ca are mare nevoie cu tine.
MARILENA_25
Postat pe 25 August 2012 10:58
si daca nu se satura... ?????
barboneli
Postat pe 25 August 2012 11:04
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!



ILEANA, LASA CA ITI FACI ALT CONT SI TRECE.
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 12:14
De la: garbo265966, la data 2012-08-25 09:05:46Ai gresit, facand ceva ce regreti foarte mult si peste care treci greu.Este un semn de bun simt sa te mustre constiinta ,dar acest lucru nu are mare importanta pentru iubitul tau inselatDacavrei sa-l pastrezi cu orice pret,nu-i spune nimic si comporta-te pe viitor in asa fel, incat sa nu se mai poata repeta aceste manifestari cel putin deplasate . Barbatii isi doresc sa poata pleca oriunde si oricand, fara grija sotiei/prietenei lor.Daca va fi obligat iubitul tau, sa stea sa te pazeasca pe tine toata viata, ca nu cumva sa ai momente de slabiciune ,nu vei putea fi fericita niciodata si nici o relatie stabila nu vei putea avea.Tu spui ca este o greseala regretabila si eu te cred,numai ca trebuie sa demostrezi ca a fost si ramane un caz cu totul si cu totul izolat fara putinta de repetare,altfel.....Mult succes si viata merge inainte ....


SOCRATE: "casatoria iti poate schimba viata.daca nimeresti o sotie buna vei fi fericit. daca nimeresti una rea, vei deveni filozof
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 12:17
De la: barboneli, la data 2012-08-25 11:04:11si daca nu se satura... ?????


sexul este consolarea celor ce nu au gasit dragostea"-gabriel garcia marquez
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 12:19
a daaaa.... ? ma rog... fiecare cu parerea lui ! unele s-au dus la manastire... dar eu nu sunt pentru solutia asta.......
barboneli
Postat pe 25 August 2012 12:28
De la: barboneli, la data 2012-08-25 12:28:22a daaaa.... ? ma rog... fiecare cu parerea lui ! unele s-au dus la manastire... dar eu nu sunt pentru solutia asta.......


la manastire de calugari?
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 12:32
De la: garbo_5862, la data 2012-08-25 12:14:29
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!



ILEANA, LASA CA ITI FACI ALT CONT SI TRECE.


LASA ILEANA CA TE CONSOLEAZA SI ADELA, SI MIRELA, SI ADI, EUGEN, GA GA SI ALTI CITIVA
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 12:33
asa-i zice acum... ??? ma rog... eu nu sunt la curent cu noutatile... !
barboneli
Postat pe 25 August 2012 12:50
De la: barboneli, la data 2012-08-25 12:50:54asa-i zice acum... ??? ma rog... eu nu sunt la curent cu noutatile... !


DE LA CINE ASTEPTI RASPUNS? SAU ESTE O CONSTATARE?
garbo_5862
Postat pe 25 August 2012 13:29
foarte urat din partea ta,in dragoste nu asa se face daca pretinzi ca iubesti.in nicio relatie de fapt nu se face asta fie vorba de dragoste sau nu intre voi,asta spune multe despre tine ca om,ce varsta ai?daca esti pana in 25,abia acum te definesti ca om si partener intr-o relatie,invata sa fii corecta si cinstita cu tine si cu cei din jurul tau ca sa fii un om respectat chiar si eventual de un fost partener,daca nu esti multumita intr-o relatie pune-i punct fara sa inseli,iar daca zici ca tu il iubesti pe actualul,eu zic sa te mai gandesti putin,daca il iubeai nu il inselai cu atata usurinta.si fereste-te de alcool pe viitor,mai ales nu mai bea in compania celor ce nu sunt din cercul tau de apropiati si in niciun caz a barbatilor,alcoolul nu e pt toata lumea sa stii,sunt oameni care pot bea si nu le afecteaza major rationamentul si oameni care dupa cateva pahare au pierdut totul,poate si libertatea.eu zic sa lasi baiatul ala in pace ca nu il iubesti.
venizigoldplated
Postat pe 25 August 2012 16:19
De la: garbo_5862, la data 2012-08-25 12:32:04
De la: barboneli, la data 2012-08-25 12:28:22a daaaa.... ? ma rog... fiecare cu parerea lui ! unele s-au dus la manastire... dar eu nu sunt pentru solutia asta.......




la manastire de calugari?




"asa-i zice acum... ??? ma rog... eu nu sunt la curent cu noutatile... !"

de la tine asteptam... sa zicem, raspuns ! referitor la ce ai scris aici... dar s-a interpus cinva intre noi... !
barboneli
Postat pe 26 August 2012 06:42
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!

Ar trebui sa-i povestesti care a fost diferenta si ce pozitii noi ai invatat ca sa nu mai ai remuscari,apoi treceti la practica
VOIAJOR
Postat pe 26 August 2012 09:50
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29
buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!
------------------------------------------
Te-ai cam KK' pe onoarea iubitului, dar ma intreb pe a ta cine o mai repereaza?

'Cel mai bun baiat' cred ca este bun de prost sau prost de bun, cum vrei s-o iei.
Cand apreciezi bunataea cuiva si dragostea ce ti-o poarta, nu te duce ispita in alcol si dai cu dansa in tufe, ca apoi sa te pui prada remuscarilor. Stii 'La dona e mobile'? Ai fost curioasa
cum-ii, ca tot baiatul 'bun' n-o sa afle, daca, vorba cuiva, n-are si el net.
Acum ce mai conteaza, ' obisnuinta e a doua natura'
garbo_4047
Postat pe 26 August 2012 23:16
Sincer, nu stiu cum poti sa te mai suporti, cand iubesti pe cineva nu calci stramb, din contra te daruiesti relatiei. Inainte de toate, e vorba de tine ca om, ca personalitate si caracter, parerea mea ca tu nu te pretuiesti indeajuns incat sa iti dai seama ca actiunile tale te definesc pe tine ca persoana in societate. Trebuie sa inveti si sa descoperi ce inseamna loialitatea, fidelitatea si respectul fata de persoana iubita. Numai respectandu-te pe tine insuti, ii vei respecta si pe cei din jurul tau. Fi sincera ca tine insuti si fa-ti o autoanaliza, stabileste-ti prioritatile si principiile dupa care iti ghidezi drumul tau in viata. Invata sa-ti transformi defectele in calitati, fi stapana ta, nu lasa alcoolul sa te conduca, invata din greseli si nu le mai repeta.
garbo_6586
Postat pe 27 August 2012 09:32
ce rautaciosi sunteti! lasati fata in pace ca toti gresim iar asta cu inselatul, este relativa. oricine poate calca stramb dar echilibrul ti-l mentii in functie de antrenament poti s-o faci o data si sa-ti rupi gatul sau poti s-o faci de mai multe ori si sa-ti dai cu....reveneala intr-o "infractiune" de secunda. eu zic ca vor trai fericiti pana la adanci batraneti daca ea se lasa de baut alcool. nu de alta dar e bine ca atunci cand iti alegi partenerul ptr.sexuiala sa fii lucid si sa stii ce faci cred ca s-a dus in piata publica sa se biciuasca singura daca nu cumva si-o fi taiat deja venele ca a disparut de aici. eu zic ca n-a gresit cu nimic avand in vedere ca nici el nu si-a lasat-o acasa in congelator.
kimeve
Postat pe 27 August 2012 15:17
Voiajor, matali vd c ai pr cu practica...teoria mere. Mai schimb placa, nene!
Axl_R
Postat pe 27 August 2012 15:21
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!



inainte de "incident" nu te-ai gandit la consecinte? nu ar fi trebuit sa se intample asta;
esti dispusa sa faci ORICE??? ma gandesc ca ar trbui sa cantaresti cuvintele, nu ai de unde sa stii cam ce ar inseamna "orice"...
adeline
Postat pe 27 August 2012 15:22
PAGUBA-N CIUPERCI, NU NE INTERESEAZA.

SPOVEDESTE-TE LA BISERICA, NU AICI.

"""" BRAVO TIE"" : l-ai ajutat sa-si plateasca pacatele aici, in aceasta lume.
garbo_5862
Postat pe 27 August 2012 15:38
cum l-ai inselat? I-AI FURAT BANII, AURUL, BIJUTERIILE?
garbo_5862
Postat pe 27 August 2012 15:39
De la: barboneli, la data 2012-08-25 12:50:54asa-i zice acum... ??? ma rog... eu nu sunt la curent cu noutatile... !
garbo_5862
Postat pe 27 August 2012 18:44
ce amalgam de sentimente ,zici ca prietenul tau a fost doar putin plecat si tu ti-ai dat arama pe fata , ai facut ce ai vrut , acum spasita plingi ca nu vrei sa afle , nu vrei sa-l pierzi , numai tu stii ce e in mintea ta.
demetra
Postat pe 27 August 2012 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine este pisy blond? wanted ):):):):):):):):):) 39 De la: tutankhamon 1 Iulie 2009 00:30
ce sa fac? 117 De la: rebecca42 11 Mai 2009 19:23
daca aveti inima deschideti 11 De la: yavrum 14 Ianuarie 2009 12:13
Confesiune si incertitudine 116 De la: TEODORRD 14 Mai 2009 16:03
Se trateaza? 3 De la: gabitzza 12 Mai 2009 18:17
Setari Cookie-uri