ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Concurs pur

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Buna ziua. As dori sa stiu de ce nu se modifica numarul farfuriilor selectate. Adica am intrat prima data si am gasit o farfurie si acum, oricate gasesc, tot la una ramane si nu merge drag & drop. Multumesc.
  citeaza   raspunde

Nici la mine nu merge partea cu buretelul. Am strans 5 farfurii, mi-a aparut buretele, dar cand il plimb peste farfurii fie nu se intampla nimic, fie apare "Pur" pe una si buretele ramane blocat si nu mai pot face nimic. Iar daca reincarc pagina iar le am pe toate murdare.
Ce e de facut?
  citeaza   raspunde

du-te la munca si castiga bani cinstiti.... !!!! lasa concursurile..... !
  citeaza   raspunde

Ce, ti-e teama ca-ti fur premiul?
  citeaza   raspunde

nuuuuu.... ! nu mi-e teama ca mi-l furi... ca inca nu e al meu si ce nu e al meu... n-ai cum sa-l furi... ! mi-e frica doar ca-l primesti in locul meu !!! acum, pe bune... despre ce concurs e vorba... ca eu ma pricep la sters cu buretele... ????
  citeaza   raspunde

Uita-te si tu pe ce forum postezi, ca scrie in titlu !!!!!!!
  citeaza   raspunde

"Am strans 5 farfurii, mi-a aparut buretele, dar cand il plimb peste farfurii...."

am vazut... sigur ca am vazut... dar titlul nu-mi spune decat ca concursul e: "pur"... !!! iar tu scrii de ceva farfurii... burete....plumbat peste farfurii.... din cate stiu eu de la gradinita, dupa ce dai cu buretele peste farfurii, 5-12 sau 23... raman curate, nu "pure"... !!! dar daca asa e la voi........ ! deci nu vrei sa-mi descrii secretul... ha ??? si topic cu ceva pur... eu n-am vazut pe aici !
  citeaza   raspunde

Barbo ...bine ai revenit din vacanta
Mie mi-a trimis tanti Garbo un mail prin care ma invita la concursul asta cu "pur" dar l-am sters ca nu ma intereseaza... acum parca imi pare rau...buretei....farfurii....
  citeaza   raspunde

bine v-am ragasit, dragilor... !!!

mmmde... eu n-am avut cinstea asta sa-mi trimita garbo... nu burete, nu farfurii... !!! in schimb, mi-a trimis o invitatie ca sa fac, nu stiu unde... "cumparaturi inteligente" ! adica, daca fac acolo cumparaturi, imi restituie ceva procente inapoi... ! eu aici, cand cumpar ceva, neinteligent binenteles... am grija sa-mi opresc procentele, inainte sa le dau lor banii... ma uit unde sunt reduceri sau "promotie" cum se spune in romania. cred....

sunt deja fructe la ardei, mici si colorate deja, inca un pic si le culeg..... !
  citeaza   raspunde

Sper ca te-ai distrat bine... ...Vad poze ?
  citeaza   raspunde

a fost tare placut... ! da, o sa vezi poze... ! nu cu mine insa... ca eu le faceam !!!
  citeaza   raspunde

Viu maine in vizita ...sa faci si o cafea....pana ma uit sa nu ma dezhidratez...
  citeaza   raspunde

s-a facut... !!!
dar sa stii... cafeaua este un dezhidratant cunoscut... asa ca, de aia e insotita uneori si de un pahar cu apa... !!!
  citeaza   raspunde

Asa voiam sa zic...cu apa da` m-am balbait ...mi-e somn
  citeaza   raspunde

Concursul il poti gasi pe prima pagina, in dreapta.
  citeaza   raspunde

...castigatorii de la pur...pe cand ????
  citeaza   raspunde

paiii... probabil cand toate farfuriile vor fi.... PURE !!!!
  citeaza   raspunde

mai vrei si castigatori?
multumeste-te ca ai avut o ocupatie cu concursul!
oricum, nu conteaza cine participa, castigatorii o sa fie aia care trebuie!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: