Iubesc si nu sint iubit!!!

Sa incep cu inceputul;ne cunoastem de aproape 2 ani,este casatorita,eu cred ca a fost dragoste la prima vedere si incet,incet intre noi sa infiripat o dragoste ca in povesti,din punctul meu de vedere.ce ma supara la iubita mea?firea ei mai indiferenta,mai rece,nu ararata ce simte pt mine.si ca in orice poveste de dragoste mai exista si certuri,eu o iub enorm si vreau sa petrec cit mai mult timp in compania e,iar ia cite-o data ma ignora si prefera compania altor pers,care au un trecut nu tocmai de laudat.acum sintem certati de 5 zile si pt ea nu conteaza ca eu sufar,este enorm de ambitioasa,orgolioasa si chear de greseste tot nu recunuaste.eu cred ca nu ma iub si nu ii pasa totusi de mine,imi tot repeta:"STI TU CE ESTE IN SUFLETUL MEU?" Are rost sa o mai caut?sint total bulversat,o iub si fara ia imi este foarte greu,dar si sa iub si sa nu simti ca nu esti iub este si mai groaznic
dragosion
Postat pe 24 Martie 2012 07:14
Buna !
Din ceea ce ai relatat trag doar o concluzie.....fiind casatorita si acceptand sa aibe o relatie cu tine, nu a cautat decat o refulare strict...sexuala, nu poate fi vb de iubire atata timp cat se comporta cu tine asa. A dorit sa iasa din...cotidian, sa incerce ceva...nou. Se intampla si in cazul barbatilor dar si femeilor sa-si doreasca mici excapade......si doar atat.
Ai grija si numai pune suflet atunci cand nu se merita.
LANES
Postat pe 25 Martie 2012 09:21
acum tu stii cel mai bine situatia... dar eu cred ca daca este casatorita, casatorita va ramane... mai bine iti cauti fericirea in alta parte, timpul vindeca toate ranile.
andradatudor80
Postat pe 26 Martie 2012 10:48
eu zic ca n-are rost.Chiar n-are rost sa o cauti. Daca erai barbat, nu plod, iti luai femeia de linga altul sau o lasai cu el, nu o imparteai si te jeleai pe aici ca nu te iubeste.
quasaria
Postat pe 28 Martie 2012 01:35
ioane!!!!...las-o dreaq...de iubire...ca saracutza...zau de nu si-o muscat si ea...buzele...cand o vazut ce patimash esti....
si...pana la iombirea de care faci referire...mai incearca putin...cu scrierea dupa dictare...poate-ti iasa...pana la urma!!!
on topic...tu...chiar esti atat de naiv?...sau...daca v-ati randuit nitel in pat...aia-i dragostea cu nabadai ?????
nush` cati anisori oi avea talica da`...dupa iesprimarea de aci`...si...modu`n care vezi lucrurile...eu zic sa mai cresti nitel...si apoi...cand ai sa intelegi cum e cu`ndragosteala asta...care difera total de...sexu` sportiv...poate...reusesti si intelegi si ce zic aci`...si altii ce-si rup din timpu` lor...sa raspunda..unora ca tine...
sorry...nu vreau sa fiu malitios...dar...trebe sa mai cresti...
ovidiu42
Postat pe 28 Martie 2012 02:54
Habar n-avei voi, ce-i n sufletul EI. Ion e femeie, la profil.
Axl_22
Postat pe 28 Martie 2012 08:33
De la: Axl_22, la data 2012-03-28 08:33:50Habar n-avei voi, ce-i n sufletul EI. Ion e femeie, la profil.
Si ce daca i femeie ION?? Se parta azi!Daca este o luna asa si cealalta altfel!Succes!Ioane!IOANA!! Daca i casatorita! Las o in pace!!Sunt atatea femei -barbati liberi/terra!Succes!
Jojolin
Postat pe 30 Martie 2012 09:52
De la: Axl_22, la data 2012-03-28 08:33:50Habar n-avei voi, ce-i n sufletul EI. Ion e femeie, la profil.


si care-i problema, o fi lesbian ca Paleologu! Cred ca de fapt alta-i buba cu Io(a)n(a).
Poate tipei nu-i plac agramatii. Eu, paregzamplu, am atacuri de frigiditate cand un barbat ma abordeaza de-o maniera gramatical incorecta.
charmelen
Postat pe 8 Aprilie 2012 16:56
eu zic sa iti vezi de viata... daca te iubeste cu adevarat va veni ea la tine ;)
al_ma
Postat pe 11 Aprilie 2012 11:04
nu stiu de ce, dar titlul imi suna bizar de familiar!
charmelen
Postat pe 16 Aprilie 2012 19:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e greu sa fii parinte 533 De la: jordina 20 Aprilie 2010 16:24
Tabara de vara pentru adolescenti la Escapade Adventure Park - DISCOVER YOURSELF IN ESCAPADE ADVENTURE - Editia II 2 De la: EscapadeAdventurePark 20 Ianuarie 2015 13:10
cea mai grea hotarare a vietii mele 16 De la: buna01 15 Februarie 2010 16:56
disperat 198 De la: fleurdelis 7 Iulie 2010 23:06
PROBLEME IN ADOLESCENTA... 6 De la: europroiect2007 20 Ianuarie 2011 14:38
Setari Cookie-uri