INTILNIREA FORUMISTILOR GARBO

Ce ziceti de o intilnire a forumistilor Garbo ?Cine vrea sa participe sa vina pe topic cu propuneri si sa alegem locul
VOIAJOR
Postat pe 12 Martie 2012 20:26
Eu sunt de acord!! Locul de intalnire,ar trebui sa fie ori in capitala.ori undeva in centrul tarii..Cand? La vara in lunaulie sau august!1
Acum depinde de cine se va ocupa de intalnire,si se va face acolo unde vrea organizatorul,sau organizatorii!1
propun ca cei care ar dori sa participe sa vina cu propuneri ..
eu vreau si am propus doar atat..nu e litera de lege..
elisabeta_boia
Postat pe 12 Martie 2012 21:09
sa o vedem si pe asta ....
jeanette40
Postat pe 12 Martie 2012 21:15
Numai de noi depinde sa ne intalnim!! apoi vor participa numai cei care vor si care pot...nimic obligatoriu si nimic rau in a ne intalni...
Jeanette 40..dupa cum am inceput sa cunosc forumistii..sunt sigura ca nici tu nu vei lipsi!! si macar din pura curiozitate,sa vezi cine vine..totusi..si vei fi alaturi de mine acolo unde ne va convoca Vremurile!!
elisabeta_boia
Postat pe 12 Martie 2012 21:35
Suntem la virste diferite,cu preferinte diferite,cu situatii diferite.Daca exista persoane interesate,se poate organiza frumos o prima intilnire,in Bucuresti ,unde se poate ajunge cu trenul iar de la Gara de nord participantii pot fi luati cu un microbus sau autocar ,functie de numarul participantilor.Majoritatea de pe Garbo banuiesc ca sunt femei cu virste si situatii diferite,la prima intilnire de cunoastere se va intocmi o situatie scriptica.Daca vor exista participanti multi se va constitui un comitet de organizare anuala a acestor intilniri.Comitetul Garbo cu timpul poate deveni o organizatie sau o fundatie cu scop umanitar.Tot atit de bine avem deschisa posibilitatea formarii unei Agentii,putem organiza mici excursii in toata lumea in sensul intilnirilor anuale ,de fiecare data in alta tara,functie de posibilitatile materiale si de statutul fiecarui participant(persoane singure sau cu perechea)
Daca intilnirea se va organiza pentru 2-3 zile (vinerea,simbata,duminica) vom avea in vedere rezervari la hotel in Bucuresti ,masa festiva de intilnire sau despartire,vizitarea unor obiective,muzeie etc.In 1990 am avut nastrusnica ideie sa fac un anunt in ziar pentru constituirea Asociatiei femeilor divortate cu intilnirea fixata in parcul LIBERTATII(CAROL) si m-am pomenit cu 3700 de femei ca au crezut autoritatile ca este Meting,am transferat ideia unor femei si nu stiu daca organizatia mai exista (sotia nu a fost de acord )
Intilnirea Garbo va avea alt caracter si scop de cunoastere intre forumisti ,unde se vor lega prietenii se vor naste noi idei ,chiar initierea unor afaceri.Pe curind!Nelu
VOIAJOR
Postat pe 13 Martie 2012 03:34
De la: jeanette40, la data 2012-03-12 21:15:38sa o vedem si pe asta ....

http://www.youtube.com/watch?v=4Z6yMjcJTp0&feature=branded
VOIAJOR
Postat pe 13 Martie 2012 12:31
Sa-nteleg Ioanide ca in Bucuresti ne inviti la matale sa-ti vedem gradina? Daca intalnirea e pana-n Pasti, ma inscriu si eu. Dupa, Pasti voi pleca din tara pana in august.
SAL
Postat pe 13 Martie 2012 14:31
De la: SAL, la data 2012-03-13 14:31:30Sa-nteleg Ioanide ca in Bucuresti ne inviti la matale sa-ti vedem gradina? Daca intalnirea e pana-n Pasti, ma inscriu si eu. Dupa, Pasti voi pleca din tara pana in august.

Cam devreme pina in Pasti ca vremea erste intirziata si nu-mi termin treburile gospodaresti ,o forumista a propus o perioada mai acceptabila..
VOIAJOR
Postat pe 13 Martie 2012 21:00
cei care vor, se intalnesc deja, nu este nevoie de mega intalnire,
si ar trebui sa port o placuta ... cricat sau imi fac un coif cu foc ? pentru recunoastere...
hai sa nu facem forumul asta mai mult decat este.
cri_cat
Postat pe 13 Martie 2012 21:53
Axl_22
Postat pe 13 Martie 2012 21:56
si tu Cri , acum ......
nu se pune problema la tine , vei fi usor de recunoscut
doar esti inflacarata
jeanette40
Postat pe 13 Martie 2012 21:58
da, sunt, o sa ma recunosti dintr-o data, Jeny

si eu pe tine
voi ;)
cri_cat
Postat pe 13 Martie 2012 21:59
De la: cri_cat, la data 2012-03-13 21:59:36da, sunt, o sa ma recunosti dintr-o data, Jeny

si eu pe tine
voi ;)

A fost o propunere,nimic mai mult,daca nu sunt adepti(e) tot inainte !
http://www.youtube.com/watch?v=hYrokmnMRKA
VOIAJOR
Postat pe 14 Martie 2012 06:27
De la: jeanette40, la data 2012-03-12 21:15:38sa o vedem si pe asta ....

Din pacate,ramine doar o propunere
http://www.youtube.com/watch?v=5gWK6fHXKJ4&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 14 Martie 2012 06:53
De la: VREMURILE, la data 2012-03-12 20:26:34Ce ziceti de o intilnire a forumistilor Garbo ?Cine vrea sa participe sa vina pe topic cu propuneri si sa alegem locul

De vina a fost
http://www.youtube.com/watch?v=qJa-c0d8Qfc&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 15 Martie 2012 00:11
Cei,cele ..care nu au nimic de ascuns,care nu se dau altcineva decat ceea ce sunt..nu au retineri ptr. o astfel de intalnire!! Chiar se bucura ca vor face cunostinta unii cu altii!
Cei,cele..care se ascund in spatele avatarului,care se dau cine stie ce..dar de fapt sunt ca toti ceilalti..normali si simpli forumisti...binenteles ca nu vor sa se intalneasca..s-ar demasca...
Dar nu era OBLIGATORIE..aceasta intalnire..veneau doar cei care vroiau,care nu aveau nimic de ascuns...
Pacat ca ideea lui Vremurile,acum Voiajor a murit ..in fasa...
Chiar,Ioanide..de ce-ti tot schimbi numele de pe avatar??Fii d-le stabil!!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Martie 2012 21:23
poi vezi ......se teme sa nu se treseazca cu noi toate la el in gradina
care-ti spusei soro , ca nu e om serios
jeanette40
Postat pe 15 Martie 2012 21:29
NU m ascund dup avatar! Dac nu vreau s m duc la o ntlnire, nu nseamn c m ascund!
M-am ntlnit cu cine am vrut i o s m mai ntlnesc! PUNCT!
Axl_22
Postat pe 15 Martie 2012 21:32
Axl...unde dau si..unde..crapa... De ce sarisi asa?? Hai ca nu te ascunzi...pup!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Martie 2012 22:09
Sorry Betty! Nu mai sar! temperamentu'...
Axl_22
Postat pe 15 Martie 2012 23:42
ba eu... ma ascund
in spatele focului
cri_cat
Postat pe 16 Martie 2012 07:31
Poate ca esti o..friguroasa..!!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Martie 2012 23:18
nu, da imi place la caldura
cri_cat
Postat pe 16 Martie 2012 23:22
...dap' /
...ma recunoastetzi dupa costumatie ....flacarico ...coifu sa fie verde
...ca sa stiu ca tu esti .... mergi oleaca schioapa s-au vii cu Vantu?
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 21:40
si eu sant deacord si sper sa pot veni imi doresc foarte mult dar depinde si de servici daca ma incadrez intr-o perioada in care am concediu sau libere
gabor196908
Postat pe 24 Martie 2012 06:59
nu-i rea ideea cate un steag Garbo fiecare si uite asa ne recunoastem
O zi frumoasa tuturor
tusi_Oli
Postat pe 24 Martie 2012 11:16
hmmmmmm, de regula, astfel de intalniri - "mega, super" - au cam dezbinat si inchis forumuri...

grupuri, grupulete, prietenii, intre oameni care au anumite afinitati, se leaga oricum si acei oameni se intalnesc si in privat - fara tam-tam!
tocmai aici este "farmecul" forumului - sa poti fi un suflet, un gand, o parere, o vorba buna (sau rea...), fara chip!

si asa, fara intalniri "en-gross", au aparut probleme de "spalat lenjeria intima in public", daramite dupa o asemenea intalnire am mai vazut...

mno, daca poate conta parerea unei forumiste care a vazut mai multe...
io mi-am spus parerea - acuma nu dati cu parul!

panty_C
Postat pe 24 Martie 2012 11:56
de acord cu tine Panty.

oricum topicul cred ca si-a atins scopul. cine vrea o astfel de intalnire probabil ca l-a contactat pe Ioanide. Daca se face o asemenea petrecere .. sa vezi atunci trafic pe garbo :)))))

Cei vechi isi au deja prieteniile facute (virtual - real) si le este bine asa.
cri_cat
Postat pe 24 Martie 2012 14:07
noh!...eu nu-s de'acord...tu, stii parerea mea flacarico
.... nu vreau fortzat, s-au santajat...daca nu-i plac ramele la ochelari, slipul X cravata, na?
vreau spatiu de miscare..imi place asa,asta-i farmecul,se completeaza s-au nu....primeste floarea s-au intzapa' ..vrea X nu vrea
...ce atatea probleme bree?

..mno' ...eu nu dau cu paru'[....eu ofer incantat!
Fss_ssu
Postat pe 24 Martie 2012 16:06
...sap' de...ce petrecere flacarico, te-aii stins?...

....sponsor ? ...aaaa! vantu' deee!
Fss_ssu
Postat pe 24 Martie 2012 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde mergem de 8 martie? 1 De la: floryflory 19 Februarie 2010 16:28
sex in 3 453 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
Concurs rochie de seara 600 euro 1 De la: Cathy_me 13 Decembrie 2010 16:22
as vrea sa spun si eu ceva 11 De la: fleur_de_lis 6 Octombrie 2009 11:42
romani in Germania 71 De la: garbo010448 26 Decembrie 2013 23:56
Setari Cookie-uri