eu scorpion el berbec

eu sunt nascuta pe 4 noiembrie si el pe 21 martie.suntem compatibili?
alexandra_871104
Postat pe 31 Ianuarie 2012 13:37
Nu.
anakin
Postat pe 31 Ianuarie 2012 13:39
ba da.
Thor_again
Postat pe 31 Ianuarie 2012 14:02
testeaz-l ct bere duce-n fizic. dac se oprete la o navet, e valabil rspunsul lui anakin. dac depete, e valabil al meu.
Thor_again
Postat pe 31 Ianuarie 2012 14:03
daca cineva e compatibil cu Basescu, atunci ai sanse sa fie compatibil cu tine
dor72_
Postat pe 31 Ianuarie 2012 16:01
eu,5 noiembrie,el 29 martie....frumos totul,am ajuns la casnicie,avem doi copii impreuna........dar am divortat dupa 15 ani de casnicie,iar treburile au inceput sa se strice dupa 12 ani......aceste doua zodii merg bine,dar trebui sa ai mare grija........eu nu am putut trece peste bautura lui,pariurile lui si in final peste femeile lui...........nu vreau sa te descurajez......si eu am gresit,poate ca m-am indepartat de el ,nu stiu...doar stiu ca nu e rea o relatie intre un berbec si scorpion,depinde si de voi doi,de caracterele voastre....bafta....
MikaVera76
Postat pe 22 Februarie 2012 02:42
Eu sunt Berbec si am avut o prietena Scorpion , am fost impreuna 3 ani , au fost 3 ani cat pentru o viata , au fost atat de intensi incat pot spune ca le-am trait pe toate , am fost in rai si in iad , foarte multa pasiune , am fost o echipa , un cuplu care nu cred ca il pot forma altceva decat un Berbec si un Scorpion. Un vis , au trecut sapte ani decand ne-am despartit si inima inca arde cand ne intalnim. Au fost trairi atat de intense incat a trebuit sa rupem relatia , Berbec foarte posesiv si Scorpion foarte pasional si libertin. Eu cred ca iubirea adevarata este liantul cel mai puternic , daca iubest si esti iubit cu adevarat te mulezi pe profilul celuilalt si totul va fi OK. Bautura garantat distruge absolut orice si mai ales dragostea. Fugiti de consumatori , este o boala care nu se vindeca , eventual se "ascunde" , iubire si alcool nu exista , este o iluzie. Deci , Berbec - Scorpion este o combinatie exploziva , plina de pasiune si suspans , un film , un vis din care daca te-ai trezit o sa plangi toata viata.
garbo238433
Postat pe 22 Februarie 2012 09:34
Foarte frumos spus.. Pasiunea razbate printre randuri. Te invidiez ca ai trait viata atat de intens, cum numai un Scorpion+Berbec o pot trai.
Sa nu-ti para rau ca s-a termint, sa te bucuri ca s-a intamplat..

PS: Intr-o relatie Scorpion+Berbec exista doar iubire. Este buna daca sunteti iubiti (amanti), dar atunci cand intervine rutina vietii de familie, relatia incepe sa moara.
Shy_
Postat pe 22 Februarie 2012 20:54
De la: garbo238433, la data 2012-02-22 09:34:27Eu sunt Berbec si am avut o prietena Scorpion , am fost impreuna 3 ani , au fost 3 ani cat pentru o viata , au fost atat de intensi incat pot spune ca le-am trait pe toate , am fost in rai si in iad , foarte multa pasiune , am fost o echipa , un cuplu care nu cred ca il pot forma altceva decat un Berbec si un Scorpion. Un vis , au trecut sapte ani decand ne-am despartit si inima inca arde cand ne intalnim. Au fost trairi atat de intense incat a trebuit sa rupem relatia , Berbec foarte posesiv si Scorpion foarte pasional si libertin. Eu cred ca iubirea adevarata este liantul cel mai puternic , daca iubest si esti iubit cu adevarat te mulezi pe profilul celuilalt si totul va fi OK. Bautura garantat distruge absolut orice si mai ales dragostea. Fugiti de consumatori , este o boala care nu se vindeca , eventual se "ascunde" , iubire si alcool nu exista , este o iluzie. Deci , Berbec - Scorpion este o combinatie exploziva , plina de pasiune si suspans , un film , un vis din care daca te-ai trezit o sa plangi toata viata.


Adevar graiesti.
Eu scorpioanca...el berbec.....toate cum ai zis...insa parerea mea este ca trebuie tinut cont si de compatibilitatea cifrelor inimii si compatibilitatea in zodiacul chinezesc .Daca toate cele 3 sint multumitoare....restul se poate perfectiona...daca una din ele e in contradictie maxima cu ce iti doresti....atunci orice efort e zadarnic,fara tagada.
la mine sint multumitoare si ca atare pot trece ani fara un semn sau cuvint....nimic nu schimba ceea ce a fost odata cladit....
Intre astfel doua semne,legatura cred eu ca se formeaza in asa fel incit nu gasesti usor cuvinte pt a o descrie si mai cred ca se patreaza si dupa viata...intr-o alta sau in neant.
hellya
Postat pe 29 Februarie 2012 19:14
hellya,
zici "intre lumea in care traim si lumea care ne infricoseaza exista un univers de posibilitati" si apoi restrangi totul la niste numere si compatibilitati.
cri_cat
Postat pe 2 Martie 2012 08:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator el leu.... 2 De la: garbo093584 7 Noiembrie 2011 20:18
buna 7 De la: anaROBERT 14 Decembrie 2010 13:53
leii la putere 36 De la: yram 10 Iunie 2013 16:07
buna 1 De la: garbo114407 25 Aprilie 2010 19:52
acest site functioneaza???? 10 De la: fleurdelis 2 Ianuarie 2010 01:21
Setari Cookie-uri