Ce faci in acest moment ?

Uite ca deschid niste topice... mmmno !!! Aveti alta propunere ?
barboneli
Postat pe 9 Ianuarie 2012 14:37
Ma intrebam doar ce patisi de te-ai apucat sa deschizi topice pe banda rulanta ?
Propun sa te limitezi la doua-trei dar sa ti le moderezi cum trebuie si sa vii cu subiecte care sa incite mai mult userii pentru a nu ne mai plictisi ,,p-aici -sea'' totcu zodii , horoscoape si poesti inventate de eleve ce n-au chef de carte. Succes Barbo !
SAL
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:36
wow ... altul ?
ce fac in acest moment ?
tastez in timpul programului ...
cri_cat
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:39
Io fac aa Barbo, tu ce faci?
Axl_22
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:42
urmaresc sa vad ce faceti voi...
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:42
Mai am opt minute pana termin programul de munca pentru astazi
SAL
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:44
cri_cat....vai di mini si de mini..... !
Eu unul mi-am luat biberonul si ma pregatesc de siesta.... !!! Ploua si e racoare, asa ca o sa ma retrag sub plapuma calduroasa si usoara (857gr.) ! Sa aveti o dupamasa tot asa usoara si placuta..... !!!!!
barboneli
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:45
bravo, barbo! dadusi tonul si acu' pleci! si raman acestia care fura din timpul serviciului!
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:47
eiii.... nu fi trista... ! ei nu fura ci doar imprumuta... !!!! si momente e multe in zi.... mereu ne poate surprinde cineva.... !!! stai"pe aproape" cum zicea cineva pe acilea.... !!!!!
barboneli
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:51
barbo .. acum nu o sa sa-i spui sefului nu?
aaa.. am uitat .. eu sunt seful
cri_cat
Postat pe 9 Ianuarie 2012 15:51
ai cantarit plapumioara, barbo?
si eu ma gandeam la altfel de plapumioara
cri_cat
Postat pe 9 Ianuarie 2012 16:02
barbo, bine ca nu dai dimensiunile la plapumioara :PP
ia sa masor si eu ceva...
mai am 281 de minute pana termin ziua de munca
ufishor
Postat pe 9 Ianuarie 2012 16:11
atat de putin ?
cri_cat
Postat pe 9 Ianuarie 2012 16:14
Li, io tocmai ce ti-am scris ceva la...ce asculti acum
te-ai facut deschizator de drumuri?
dor72_
Postat pe 9 Ianuarie 2012 16:15
nu chiar... dar de mult cloceam la ideea asta ! in nici un caz nu vreau sa-i fac concurenta lui irinuca... ! mersi ptr. tocmai am terminat de pus varza la murat si ma duc sa ascult ce ai postat.
nu draga cri_cat, scrie pe punga unde era ambalata... ! deimensiuni: 200cm/160cm. ! puf, puf... ! la continut ma refer ! .
barboneli
Postat pe 9 Ianuarie 2012 21:50
Ce topic aproape identic cu "starea voastra de azi.."
Si in acest moment ,e clar sunt pe Garbo.. Ce fac? Citesc noile topicuri,vechile,comentez unde este de comentat..si apoi trec la mailuri sa le citesc si sa-ti trimit ce este mai interesant!Pup!
elisabeta_boia
Postat pe 10 Ianuarie 2012 17:35
caut pe net o asocoatie, club, institutie sau persoana particulara.... care se ocupa cu filatelia. eu sunt un vechi colectionar, in romania am fost membru la vreo 2 cluburi, in Bucurescti, am avut o colectie frumoasa de timbre cu tema "Arta", aproape completa, dar pe care a trebuit s-o las (vandut) atrunci cand am plecat. printre multe alte tampenii, ne-au interzis sa scoatem afara ceva din Patrimoniul Roman... ! ca si cum timbrele facute in Anglia sau in alta tara, facea parte din Patrimoniul Roman (sau Romanesc... nu mai tin minte). aici, m-am axat pe timbre israeliene, am o colectie completa din 1979 plus alte timbre aparute mai dinainte, cumparate pe cand faceam parte dintr-un club. astea din '79, le primesc de atunci acasa de la serviciul filatelic local. cu lipici si nestampilate. nu fac reclama la timbreale de aici, dar as vrea sa intru pe net la un club filatelic si nu gasesc. ma refer la un club din romania, prefarabil din Bucuresti. stie cineva de asa ceva ?
barboneli
Postat pe 23 Ianuarie 2012 06:09
ma minunez ce topic ai deschis...plictiseala mare pe tine, nu?
MARILENA_25
Postat pe 23 Ianuarie 2012 08:43

ma minunez ce topic ai deschis...plictiseala mare pe tine, nu?

faptul ca te minunezi... deja imi da o satisfactie cat o portocala mare... ! daca nu-l deschideam, de ce te mai minuna-i, nu ? eu am deschis topicul ca sa participati voi... asa ca el devine plictisitor (nu eu ma plictisesc...) este pentru ca nu-l antrenati !
iar eu acuma, am de gand sa ma sui in pod si sa continui cu lucru la jardinierele din lemn de la niste stalpi de telegraf, pe care i-am taiat special pentru asta. in pod e mica mea tamplarie de amtor.... !
barboneli
Postat pe 23 Ianuarie 2012 11:57
eu fac sport.
nu am serviciu,voi avea cand fetita va avea un an jumate si va merge la camin.
asa ca gasesc pe youtube tot felul de dansuri,zumba,tandava,bangra,tae bo,belly dance,hula,
apoi ma uita la filme pe filmehd.net
bineinteles ca partea cu rutina,o scriu la sfarsit,tocmai am dat sa manance la baiat 6 ani,la fata un an,dau cu mopul sa poata merge busilea,etc etc etc....
daniilia
Postat pe 23 Ianuarie 2012 12:54
cutreier net-ul in cautare de perle. Nu am nevoie sa deschid mai mult de doua ferestre si incep sa apara in ciorchine.
Tineti-va bine, va trimit ceva super pe hohote!
charmelen
Postat pe 23 Ianuarie 2012 18:06
marilena, dar ce te deranjeza pe tine?
Li, io nu ma pricep la timbre
ma pricep insa la
sa ai spor ( cand vei mai lucra )
dor72_
Postat pe 23 Ianuarie 2012 21:36
Barbo!Felicitari pt. colectia ta!Eu ..daca ar fi trebuit sa ma "rup" de una -sigur ff. frumoasa"Arta"..nu cred ca as mai fi avut puterea sa incep o alta..bravo,esti un luptator!
Acum fac verificarea mailurilor,retansmit prietenilor cele mai interesante-le primiesti Barbo?-apoi trec peste Garbo pe la topicurile mai interesante{d.p.m.d.v.},mai comentez pe ici colo..ma uit pe fereastra-NINGE atat de frumos!!!
Si mai vb pe mess cu prietenii,prietenele..apoi la Somnic Pufos si Usor! SPU !!! Asa prescurteaza fiica-mea..trebuie-pardon..TB..sa ne adaptam..Corect!
elisabeta_boia
Postat pe 23 Ianuarie 2012 21:51
De la: charmelen, la data 2012-01-23 18:06:30cutreier net-ul in cautare de perle. Nu am nevoie sa deschid mai mult de doua ferestre si incep sa apara in ciorchine.
Tineti-va bine, va trimit ceva super pe hohote!



eu m-am legat deja de scaun.... iti trimit si eu cateva, perle... dar fi atenta ca "hohote..." nu mai este ! ai in locul lui, # rasu' plansu' # deschis de ufishor ! adica tot de ufishor... ! asteptam... !
barboneli
Postat pe 23 Ianuarie 2012 22:10
mersi Betty... le primesc, cum sa nu le primesc...

dor... esti o... ooooo.... ma rog, stii tu... !!! mersi ptr. urare, cand sunt gata, o sa le vezi si tu. la jardiniere ma refer asta si inca doua, tot eu le-am facut. astea noi o sa arate altfel, o sa-ti trimit poze.

http://img.garbo.ro/comunitate/photos/9/8/8/4078891.jpg
barboneli
Postat pe 23 Ianuarie 2012 22:32
De la: barboneli, la data 2012-01-23 22:10:21
De la: charmelen, la data 2012-01-23 18:06:30cutreier net-ul in cautare de perle. Nu am nevoie sa deschid mai mult de doua ferestre si incep sa apara in ciorchine.
Tineti-va bine, va trimit ceva super pe hohote!



eu m-am legat deja de scaun.... iti trimit si eu cateva, perle... dar fi atenta ca "hohote..." nu mai este ! ai in locul lui, # rasu' plansu' # deschis de ufishor ! adica tot de ufishor... ! asteptam... !


am deschis si eu un topic : sa ne rdem bine: la banca de rsete. Te astept sa depui un banc doua si pe la banca mea
charmelen
Postat pe 23 Ianuarie 2012 22:37
ok... ! dai si dobanda la depuneri ??? si unde gasesc topicul sau cum ii zice exact ? lasa usa intredeschisa....
barboneli
Postat pe 23 Ianuarie 2012 22:50
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/16101/Sa-ne-r-dem-bine-La-banca-de-r-sete.html
iaca ti-am deschis usa!
Mi-o deschizi si tu la topicul lui Ufisor?
charmelen
Postat pe 23 Ianuarie 2012 23:04
Li, bine ca n-ai spus ce...ca imi scadea ratingul p-aci
dor72_
Postat pe 23 Ianuarie 2012 23:14
imi beau cafeaua si ma uit ca nu am ce citi pe garbo... ! cred ca azi n-o sa ploua....
barboneli
Postat pe 26 Ianuarie 2012 06:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HI ALL 2 De la: Dor_marunt 1 Decembrie 2009 18:50
Unde mergem de 8 martie? 1 De la: floryflory 19 Februarie 2010 16:28
Despre intalniri si sex 117 De la: daniil_pravoslavnic 8 Iunie 2012 11:32
sex in 3 453 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
speed dating 51 De la: garbo270885 23 Mai 2012 14:51
Setari Cookie-uri