Cupoane de reduceri

In ultimul timp peste tot vad site-uri de reduceri zilnice...ce parere aveti despre ele, eu sunt abonata la cateva si pana acum nu m-am uitat cu atentie pe ele?
Cristinaio
Postat pe 6 Ianuarie 2012 13:32
O teapa in stil mare! Am cumparat un cupon pentru tuns, vopsit si coafat si am regretat ca am dat banii pe prostii. Nu ma vopsit cum am vrut desi am spus ca platesc diferenta iar de tuns efectiv ma ciopartit. Specific ca nu a fost singurul cupon cumparat, am luat mai multe dar asta a fost cel mai grav. Ideea e ca nu te trateaza la fel ca si cum ai plati pret intreg. Te trateaza diferentiat ca a fost un set de analize, ca a fost un vopsit-tuns-coafat sau ca a fost consultatie la dentist te trateaza diferentiat. Iar daca tot nu te'am convins sa nu cumperi cupoane macar fi atenta ce cumperi poate cu obiectele situatia sta altfel.
tessa
Postat pe 22 Ianuarie 2012 12:57
Eu am inceput sa cumpar de pe aceste site-uri de reduceri din toamna...Sunt destul de multe, ai de unde alege...Dar totusi trebuie sa citesti cu atentie informatiile despre oferta, despre compania partenera...Fii atenta la detalii, ca sa nu ai parte de suprize neplacute. Sigur, exista riscuri, dar ce sa faci...? Ai incercat intre timp careva dintre site-uri? A decurs totul bine?
delia_jovi
Postat pe 25 Ianuarie 2012 12:24
Buna :) Mie imi plac aceste site-uri, am cumparat produse si servicii prin vouchere...In asa fel am ajuns si la sala, si la aerobic si la masaj...Nu cred ca mi-as fi permis toate aceste lucruri fara reduceri...Dar oferte de turism inca nu am incercat, poate la vara. Voi aveti experiente de acest gen?
garbo_214
Postat pe 26 Ianuarie 2012 10:14
da, da, daaaaa.
ce s-ar face lumea asta fara reduceri?
hai ca e la super oferta, cat p-aci sa fie gratis.
si pantofii astia sunt la promotie?
aaa scump doamana, scuuuumpppp
aaaa, dincolo era mai ieftin...
da' halatu, halatu, cat e halatu???
http://www.youtube.com/watch?v=u9qSTOS8jv8
heartbit
Postat pe 27 Iunie 2012 14:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inscriu reprezentanti Avon, Oriflame in Piatra Neamt 2 De la: cristina2971 17 Ianuarie 2016 14:30
shoping.. 4 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:47
Cumparaturi, reduceri, moda 15 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:45
VREI SI TU REDUCERI LA SUPERMARKETE SI BENZINARI ??? 0721.339.995 1 De la: mihaiamedeo 4 Februarie 2011 01:45
Reduceri la masaj (Bucuresti) pentru luna decembrie! 1 De la: Ivona_Masaj_Bucuresti100 4 Decembrie 2012 18:54
Setari Cookie-uri