clarvazatoare si ghicitoare buna

Sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele ca nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...si prietena asta a mea chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!
chiar am apelat la o prietena care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!
eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
serios ca ma simt mult mai bine acum
stiu ca e de ras sau greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis,vede lucruri pe care nu are de unde sa le stie...si nu e tiganca....e fata normala.....are un har deosebit!
nici eu nu credeam in din astea si totul e exact cum mi-a prezis!

cine vrea mai multe detalii,elizateo05@yahoo.com
elizateo
Postat pe 8 Decembrie 2011 06:31
Treci pe la caseria Garbo sa platesti pentru reclama!
crilore
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:39
eh, la tatzi ni-i greu, da' nu la tatzi la fel
michelle_
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:41
cate raspunsuri pe topic ti-a prezis?
ufishor
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:54
ce prietena! sa stie absolut tot, cu punct si virgula
dar despre noi, ce ti-a spus?

ghicitoare

Drept,inalt si subtirel,

Cu vesmant de lemn pe el,

Are varful de carbune,

Pe hartie multe spune.

Palarie-ntr-un picior, ghici ciuperca ce-i?

eliza, vrajitoarele nu au har, ai grija ce vorbesti
dor72_
Postat pe 8 Decembrie 2011 16:48
se spune adesea ca prost nu e cel/ cea care cere ci doar ce/cea care da. Daca in plin secol al vitezei si al descoperirilor atator lucruri inca mai crede lumea in magie si vrajitorie, atunci merita sa o ia peste ochi la greu !Prostia si mandria intotdeauna se platesc !
dolce_farnientte
Postat pe 26 Decembrie 2011 11:40
" Va putem oferi toate raspunsurile intr-o citire cu carti de tarot unguresc"

Nemtzesc nu se poate ? Poate Barbo intzelege............
Rotty
Postat pe 28 Ianuarie 2014 21:34


vad ca tu vrei sa ma infrumusetezi cu orice chip... Rotycell... ! fie si pe nemteste...
barboneli
Postat pe 28 Ianuarie 2014 21:39
Vrei sa-ti afli viitorul? Ai dubii legate de dragoste, bani, sanatate? Tarotul unguresc alcatuit din 32 de carti va dezvaluie in cel mai mic detaliu problemele si solutiile dumneavostra! Pentru programari va rugam sa ne contactati la 0763.289.118
garbo_395594
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:29
Na, n-am timp pt programare!
Unguroaica de mine vreau să ştiu, ACUM, ce notă iau mâine!
Am zâs, ACUM!
Axl_R
Postat pe 29 Ianuarie 2014 15:35
Sunt oameni si oameni in lume indiferent cat de mult ne agitam aici ca nu exista clarvazatori adevarati intradevar exista chiar daca nu sunt multi si dam de ei rar dar exista.asa cum exista preoti buni si preoti rai asa cum exista doctori buni si doctori care isi uita obiectele prin noi tot asa exista clarvazatori buni si asa zisi clarvazatori care nu stiu ce sa mai faca sa castige bani.in fine important este ca asa cum binele exista categoric exista si raul.ca drept urmare cand avem o problema la care nu gasim rezolvare nu consider ca e un pacat sa apelam la cineva ptr a o rezolva mai exact clarvazatori.dumnezeu ia lasat pe pamant pentru a ne ajuta niciodata nu coboara dz pe pamant sa ne rezolve problemele ci ne ajuta prin alti oameni.ca drept urmare daca suferi de o boala si tre sa fi operat nu astepti sa te opereze dz...dar totusi te duci la doctor si te rogi la Dz sa iti reuseasca operatia.eu sincer am apelat de mai multe ori la clarvazatori si am fos dezamagita pentru o problema de familie ,asta nu m-a oprit sa cred ca nu tre sa imi rezolv problema si tre sa ma uit la sora mea vaduva in urma unui accident cum innebuneste pe zi ce trece mai mult.pana la urma dumnezeu ma ajutat si am nimerit la Dna Denisa.Mi-a vindecat sora si mai mult decat atat ia prezis si viitorul ca se va casatorii dinnou si va avea 2 copii frumosi.de casatorit sa casatorit si a nascut luna trecuta si un print de copil....speram viitorul copil sa fie o fetita.IMPORTANT nu judecati pe toata lumea datorita unuia si nu va pierdeti speranta daca nimeriti gresit.Bate si ti se va deschide,cauta si vei gasii...asa cum si eu am gasito pe dna Denisa.Cine doreste o poate contacta 0721777174.Sanatate multa si numai bine tuturor!
garbo_408909
Postat pe 23 Ianuarie 2015 21:45
De curand am intalnit asa ceva si am ramas uimit de capacitatile sale.A spus si ziua si ora la care se va intoarce acasa persoana iubita.Apelati cu incredere.Detali la nr.0756847096
garbo_436015
Postat pe 2 Aprilie 2016 20:18


Auzi mai 015... asta trebuia sa scrii ieri, de 1 Aprilie... !
Azi degeaba ca tot nu te crede nimeni, sau cel putin, eu ! Bine ca ti s-a intors persoana iubita... ce mai conteaza ziua sau ora ?!?
barboneli
Postat pe 2 Aprilie 2016 20:44
Hopa, au ramas fetili fara clienti (s-or mai fi desteptat romanii!!!!) s-au astea sint noi pe piata si vor fraieri noi?
Tommy_Boy
Postat pe 3 Aprilie 2016 09:47


Eu cred ca varianta a doua e cea corecta... ! Buna Tommy Ce ma lasa pe mine mirat pana-n adancul inteligentei este chestia asta cu: "clarvazatoare"... ! Adica ce vrea sa spuna cu asta, ca vede clar ? Adica vede "6/6" ? Ca gjiceste, asta mai e de inteles... si copilul vecinului care are 5 ani si doua luni jumate ghiceste ! Cand tat-su pune in pumn 100$ si in celalalt 1$, ii da copiluui sa ghiceasca unde e suta si asta mic, 96.3% ghiceste unde-i suta... ! Formidabil, nu ? Dar ca sa spuna si ziua si ora...nici daca-mi plateste pentru reclama si tot nu cred... !!! Dar daca asa un specimen poate sa ghiceasca si ziua si ora, dupa cum crede acest 015... pai atunci e floare de ureche sa ghiceasca si 6 cifre la Loto, adica premiul intai !!! Si se umple de bani si fara sa mai fraiereasca pe altii sau altele !!!
barboneli
Postat pe 3 Aprilie 2016 13:35
Ai dreptate Barbo.
Din pacate sint multi naivi (eufemistic vorbind) pe lumea asta si multe tutuline care viseaza un Fat Frumos plin de bani si dispuse sa paraleasca bine pt. asta.
Parca si Oana Zavoranu a apelat la astfel de vrajitoare si a ramas si fara bani si fara masina.
Se pare ca totusi numeni nu a invatat nimic din asta.
Ca "vrajitoarele" isi fac reclama pot intelege dar ca exista FRAIERI care sa creada ..........
Tommy_Boy
Postat pe 3 Aprilie 2016 16:59


... Pai tocmai asta e spilul... vrajitoarele isi fac reclama pentru ca stiu ca exista FRAIRI ! Multi fraieri....! Scuze pentru ca am gresit, am vrut sa spun ENORM DE MULTI FRAIERI.... !

www.youtube.com/watch?v=v4kCzo1Og8U
barboneli
Postat pe 3 Aprilie 2016 19:25
Am fost si eu de curand la o doamna si am ramas foarte impresionat,mi-a adus sotia acasa,dar mi-a spus si data si ora.Va dau nr de tel si numele al dansei,dar merge numai prin recomandare,o sa va intrebe din partea cui ati sunat,pe ea o cheama Florica-0245616622 si ca recomandare Alexandru din Cluj.Aveti incredere si o sa fiti multumiti,nu e o tiganca de pe net care isi face reclama pompoasa.
garbo_436015
Postat pe 29 Mai 2016 19:57


Ai mai scris o data de Florica asta si a ramas aici pe garbo indemnul tau. Asa ca, daca cineva ar avea nevoie sa stie exact in ce zi si la ce ora se va intoarce nevasta lui, intra si cauta ce ai scris o data. Acuma, pe mine chiar nu ma intereseaza de Florica asta, din mai multe motive. In primul rand nu cred in Florici care pot sa ghiceasca viitorul, cahiar daca nu este tiganca... si in al doilea rand, nevasta-mea inca nu a plecat de la mine... deci Florica nu-mi trebuie ! Mai e si al treilea rand, dar nu vreau sa par chiar asa obraznic cu cineva care face reclama aici.... si inca la ce sau cine reclama
barboneli
Postat pe 29 Mai 2016 22:35
Buna,as dorii sa imi spui daca merita sa fac atata drum pana la doamna Florica.sunt intr-o situatie grea si am de batut 400 km pana la ea.te rog fi sincer si spune-mi daca poate rezolva cazurile oamenilor sau nu cu puterile sale!Trimite-mi un mail pe cristina_florina1988@yahoo.com
criss889
Postat pe 27 Noiembrie 2017 20:18
Buna ziua vreau adresa doamne Florica
garbo_480681
Postat pe 10 Ianuarie 2018 10:50
Buna vreau adresa doamnei Florica
garbo_480681
Postat pe 10 Ianuarie 2018 10:52
Pentru garbo 480681 ti am trimis mesaj cu adresa
garbo_463309
Postat pe 19 Ianuarie 2018 08:28
Buna
Am avut o experienta rea cu o tipa care isi spune Nicoleta Ilie,clarvazatoare sincera dar in realitate este o sarlatana,a cerut 100 de Euro pentru dezlegare de farmece si dupa ce a primit cei 100 a mai cerut 500 euro daca vreau sa termine dezlegarea si daca nu-i trimit va face rau.
Aveti grija la cine apelati,din cate am observat aceasta femeie are mai multe numere de telefon si alte nume.Numarul de telefon la care am apelat si pe care m-a blocat este:0721012633
garbo_485497
Postat pe 18 Martie 2018 13:41
Buna, vreau si eu Adresa doamnei Florica , mersii.
garbo_487788
Postat pe 18 Aprilie 2018 14:01
De la: garbo_463309, la data 2018-01-19 08:28:17Pentru garbo 480681 ti am trimis mesaj cu adresa

hello, vreau si eu adresa Doamnei Florica te rog mult, multumesc.
garbo_487788
Postat pe 18 Aprilie 2018 14:02
Buna,
Eu am fost la un tip extraordinar . Locuieste in Bucuresti . Am ajuns la el printr-o prietena atunci cand efectiv simteam ca totul se naruie in jurul meu . Nu gaseam raspunsuri, nu mai aveam nici o directie..
E un tip tanar care mi-a spus totul despre mine si despre situatiile in care ma aflam ...mai mult de atat la 2 luni de cand am fost la el si am urmat sfaturile
Lui s-a intamplat exact ce mi-a prezis.
Il recomand din tot sufletul ....il gasiti la nr de telefon 0743101414 - Alexandru .
Stiu ca se merge la el doar pe baza de programare este f solicitat.
Sper sa va fie de ajutor !
garbo_491914
Postat pe 23 Iulie 2018 18:48
Vreau sa stiu cat ai adevarat de doamna florica vreau sa apelez la dansa
garbo_495205
Postat pe 13 Decembrie 2018 09:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
STIATI CA... 33 De la: Nane 23 Iulie 2009 22:15
AMINTIRI DE NEATINS 3 De la: iasomia 19 Martie 2010 12:38
temperaturi kusadasi 1 De la: b_roxanna 2 Mai 2009 20:12
Ce intelegeti voi prin faptul de a trebuie sa ierti de 10 0000000 de ori oamenii care iti gresesc? 21 De la: ingerasulluptator 23 Noiembrie 2013 08:55
cum se inteleg soacra:BERBEC si nora:RAC? 13 De la: jacklin 31 Mai 2012 10:47
Setari Cookie-uri