clarvazatoare si ghicitoare buna

Sa va spun de mine,eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele ca nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...si prietena asta a mea chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!
chiar am apelat la o prietena care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!
eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
serios ca ma simt mult mai bine acum
stiu ca e de ras sau greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis,vede lucruri pe care nu are de unde sa le stie...si nu e tiganca....e fata normala.....are un har deosebit!
nici eu nu credeam in din astea si totul e exact cum mi-a prezis!

cine vrea mai multe detalii,elizateo05@yahoo.com
elizateo
Postat pe 8 Decembrie 2011 06:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baietii 5 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:15
consultant WELLNESS 10 De la: m_ada 29 Decembrie 2010 00:14
Barbatia -nu are legatura deloc cu muschii 53 De la: garbo265966 8 Iulie 2012 19:33
CASATORIE INTRE CRESTINI? 17 De la: Ciresica 11 Decembrie 2009 07:11
Silicoane 3 De la: b727ana 19 Iulie 2012 17:42
Setari Cookie-uri