Solutie miraculoasa pentru trup si suflet !!!!!

Bun gasit prieteni ; de curind am trait o experienta inedita; satula sa traiesc in ultimii 2 ani cu stari proaste,pe la usile medicilor si tratamente care nu dau rezultate si dauneaza organismului, am hotarit sa incerc o alta abordare in speranta ca voi afla ce se intimpla cu mine; am apelat la o metoda alternativa de investigatie; test special de Biorezonanta; am trait clipe de adevar si raspunsuri primite pentru toate problemele mele de sanatate in mai putin de 30 minute; nici investigatiile si nici medicii care m-au consultat si tratat nu au gasit raspunsurile simple,usor de inteles,asa cum a facut acest test si medicul care tradus pe intelesul meu,cu rabdare,intelegeresi,profesionalism ; in concluzie acum cunosc starea sanatatii mele;am o fisa si un dvd explicit pe fiecare organ,oase,articulatii,singe,creer,etc...Urmez un tratament naturist personalizat,fac terapie prin Biorezonanta non invaziva care echilibreaza energiile vitale ale organismului ;dezechilibre metabolice,neurologice,psihoemotionale,endocrine,reumatism si altele gasesc aici rezolvari sau ameliorari ; iar preturile sunt cu adevarat de criza,cele mai mici din Bucuresti(verificat); daca vreti sa stiti mai multe sau chiar aveti probleme, scrieti-mi sau contactati cabinetul - LOTUS TEST- din Bucuresti la tel : 021/3134670 si 0766357490; e-mail : officelotustest@gmai.com ; nu ezitati sa i-mi urmati sfatul si comunicati si celor apropiati care au probleme sau vor sa-si cunoasca starea sanatatii ; narinia
narinia
Postat pe 12 Octombrie 2011 01:44
miraculoasa pe naibaaaa...:))
eu_geminy
Postat pe 12 Octombrie 2011 02:09
si prima factura pentru punga de medicamente cat a fost ...?
500 de ron ..?
alooooooo
iar vinzi castravetzi acilea?
nu-i asa ca aparatul cu care te-a verificat este adus din statele unite si cu el sunt testatzi pilotzii pentru misiunile spatiale de la nasa?
pffffffff
ce de gogoritze imi mai vindea acum vreo 7 ani un maimutzoi din asta cu boimuci cu crema ...
si nu era chestie pe care sa nu ti-o spuna ... de la nastere si pana in prezent ... tu doar puneai mana pe o plita ca aia de electrica pt gatit... dar nu te ardea la mana ci doar la buzunar... ca daca mergeai acolo la un consult ... modic, de 100 de lei ... nu puteai sa pleci cu mana goala ... iti ofereau cu maxima amabilitate o punga de medicamente, naturale toate!!!, pentru o suma atat de mica ... de 250 de lei ...
iar punga aia iti ajungea vreo luna si ceva doua ...
pe urma erai ca si abonat la ei ...!!!

tanti wake-up... ca pt ce descrii acolo ... doar capul din gandul tau e responsabil!
alfheim
Postat pe 12 Octombrie 2011 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bunadimineataptrcei care intra pe forum 37 De la: garbo174274 13 Mai 2011 10:02
embolizarea uterina 3 De la: garbo215074 20 Martie 2012 16:29
cum poti schimba data menstruatiei? 6 De la: garbo215042 24 Iulie 2011 19:30
sarcina molara 14 De la: giovanatrans_yahoo_com 27 Iunie 2009 15:21
bebelusi 7 De la: garbo_13259 30 Octombrie 2014 20:22
Setari Cookie-uri