Dupa 20 de aflu si eu ca are un amant.

Poate ca sunt prea ravasit si bulversat de situatia in care ma aflu, dar stiu cu certitudine ca am scris pe acest Forum, un mesaj, am deschis un subiect despre infidelitate...
L-am cautat si nu il mai regasesc.
Ce se intampla ?!...cum s-o fi sters?!
Pot oricand relua povestea dar chiar ma simt ridicol, si nu vreau sa fac acest lucru.

Exista in redactia Garbo, persoane care sau simtit lezate de faptul ca am indraznit sa spun un adevar crud, despre o mama, o sotie care dupa 20 de ani isi inseala sotul ?!

-astept un raspuns din partea redactiei.
george68
Postat pe 11 Octombrie 2011 08:44
nebunaticule,
crezi ca daca ai redeschis subiectul, vei primi altfel de sfaturi?!:P

io ma indoi(esc)...:D

:))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 09:37
am cautat topicul celalalt si nu-l gasesc. Nu-mi apare in mail pentru ca nu am postat pe topicul acela.
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 09:48
Nu apare nici pe google.
nathalie
Postat pe 11 Octombrie 2011 09:57

l-a furat .. yahoo -ul
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 10:00
De la: cricat, la data 2011-10-11 09:48:01am cautat topicul celalalt si nu-l gasesc. Nu-mi apare in mail pentru ca nu am postat pe topicul acela.



Pe bune acum, cine avea interesul sa-l stearga?!
george68
Postat pe 11 Octombrie 2011 10:35
nu l-a sters nimeni ... cine stie unde l-ai deschis. Intreaba pe cineva care ti-a raspuns la topicul celalalt si iti spune din mailul primit de la garbo.
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 10:38

george, intra pe profilul tau si in josul paginii ai ultimile 5 postari. Aici ai doua, daca nu ai postat si pe alt topic ar trebui sa ai calea si spre celalat topic.
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 11:04
De la: cricat, la data 2011-10-11 11:04:59
george, intra pe profilul tau si in josul paginii ai ultimile 5 postari. Aici ai doua, daca nu ai postat si pe alt topic ar trebui sa ai calea si spre celalat topic.


Doar stiti ca voi ca l-am scris acum 5 zile, dar nu pot intelege cine avea interesul sa-l stearga.L-am cautat peste tot si nu il regasesc....imi pare rau ca nu citisem toate raspunsurile....asta e tot..Primisem niste sfaturi din suflet.....si nu meritau a fi sterse, zau asa...
george68
Postat pe 11 Octombrie 2011 11:32
stiu george, stiu topicul. Ti-am spus unde sa-l cauti.
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 11:38
a fost sters mai..,l-am cautat si eu..
din ce motive..,greu de inteles..
roby_cado
Postat pe 11 Octombrie 2011 12:13
cricat
Postat pe 11 Octombrie 2011 12:21
De la: roby_cado, la data 2011-10-11 12:13:08a fost sters mai..,l-am cautat si eu..
din ce motive..,greu de inteles..


Aceasta este o revista de femei care probabil tine partea femeilor infidele.Astept inca o reactie decenta din partea redactiei.Cer prea mult?!...au fost vreo 260 de mesaje pe care nu le citisem, de asta imi pare rau...Au fost cititori care si-au irosit timpul sa imi raspunda si nu este corect nici fata de ei ...
george68
Postat pe 11 Octombrie 2011 12:56
Foarte ciudat... De ce, cine, cum, cand?
Luna_in_capricorn
Postat pe 11 Octombrie 2011 13:31
De la: Luna_in_capricorn, la data 2011-10-11 13:31:37Foarte ciudat... De ce, cine, cum, cand?


Nu stiu, dar sunt foarte nedumerit.
Interesul pentru noi este sa ascultam opiniile celor care intra si scriu.Sa dezbatem problemele care ne dor...

george68
Postat pe 11 Octombrie 2011 14:56
bai nene,

eu cred ca sarmanele infidele s-au coalizat si au facut o petitzie la Suport Clienti, fiindca s-au saturat sa tot fie criticate si asuprite de parteneri plictisitori.

ca oameni e si dansele, fie-le memoria usoara :D...

adica ce daca "fumeea il inseala pe om"???... nu se moare din asta.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:20
he he he, ce liniste se lasa aici...

no, ia sa vedem cine-mi sare la gat...
la beregata, vreau (pentru ca) sa zic.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:49
vrei o gheara ascutita sau un fular pufos ?
pustietate_in_floare
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:55
De la: eu_geminy, la data 2011-10-11 15:49:05he he he, ce liniste se lasa aici...

no, ia sa vedem cine-mi sare la gat...
la beregata, vreau (pentru ca) sa zic.:P
:))


Mai Ge, ce mai faci tu?
Luna_in_capricorn
Postat pe 11 Octombrie 2011 16:33
pustietate -> cred ca alegerea, in acest caz, o faci tu. In fond, esti Doamna, nu-i asa?!...;)

Luna -> nici eu nu mai stiu. Cu siguranta, n-am timp sa-mi dau seama... :P

:)))))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 17:09
mey georgica, fii barbat, nu te mai plange ca o babutza care nu poa' sa treaca singura strada... Daca vrei subintelesuri, sau realismul neintelegerii lor, nu tre sa te duci departe, pui mana de mai citesti din Marin Preda... iar daca vrei contactul cu realitatea cruda, fa bine de-o mai asculta si pe Betty. Stie ea ce stie, atunci cand mentioneaza in treacat legatura biunivoca/simbioza dintre o viatza si o anumita gaura... eh, am uitat de unde.... :P
:))))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 17:30
ete ca am readus subiectul in fatza... ca sa nu dispara prin grija preacuvioaselor adulterine...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2011 19:12
Mare noroc cu barbatii..."sfinti????"
Ei nu..nu ..insala...
si Da eu am spus ca o viata are omul ,si-o gaura-n...ceva.. Eu am spus-o voi o citati..o folositi,o iubiti...o......o...Nu ca nu ne-ar placea si noua...dar..o viata avem TOTI si TOATE!!!
A fost SUPER discreta daca 20 de ani n-ai simtit ca are un amant?!Sa ne-o prezinti sa luam lectii de la ea!Bravo doamna!!..20 de ani?????Ori ea a fost ff. desteapta,ori El ff....cum sa spun sa nu supar?{prost,natarau,tontoloc,fonfalau} sa nu simta nimic??A! Asta era raspunsul:nesimtit...adica n-a simtit ca-l insela....
elisabeta_boia
Postat pe 11 Octombrie 2011 23:55
De la: elisabeta_boia, la data 2011-10-11 23:55:38Mare noroc cu barbatii..."sfinti????"
Ei nu..nu ..insala...
si Da eu am spus ca o viata are omul ,si-o gaura-n...ceva.. Eu am spus-o voi o citati..o folositi,o iubiti...o......o...Nu ca nu ne-ar placea si noua...dar..o viata avem TOTI si TOATE!!!
A fost SUPER discreta daca 20 de ani n-ai simtit ca are un amant?!Sa ne-o prezinti sa luam lectii de la ea!Bravo doamna!!..20 de ani?????Ori ea a fost ff. desteapta,ori El ff....cum sa spun sa nu supar?{prost,natarau,tontoloc,fonfalau} sa nu simta nimic??A! Asta era raspunsul:nesimtit...adica n-a simtit ca-l insela....


Distinsa Doamna, am fost casatoriti 20 de ani si ma insela de vreo 2-3 ani.
O femeie inteligenta, o mama nu isi face niciodata familia sa sufere !..va respect opinia de femeie super emancipata, dar ma scuzati va rog, cand prea-curvesti nu esti nici pe departe emancipata, ci pur si simplu o ...femeie fara strop de creier.
Cand iubesti si ai incredere 100% in sotia ta, este firesc si natural sa n-o urmaresti.....
Gelozia este o boala grea si nu ma caracterizeaza.Dimpotriva, am fost un sot deschis si am acordat incredere deplina si libertate de miscare sotiei mele.
Nu am inselat-o niciodata pt ca o iubeam enorm, o divinizam pe mama copilului nostru.

Incercati pe viitor, atat cat reusiti, sa nu mai dezvaluti din "caracterul modern si plin de emancipare" al femeilor usoare.

Un barbat inteligent, o femeie inteligenta si educata nu isi face niciodata propria famile sa sufere, doar din dorinta de-a isi cauta propria fericire in afara familiei.

Ce ne-am face, daca toti, am fi egoisti si mizerabili, si ne-am insela partenerul invocand tot felul de motive puerile???


Ok, vrei sa inseli, divorteaza decent si onorabil.Apoi, ai libertate deplina de miscare......dar nu mai uitati de Onoare niciodata !


p.s- nu suport femeile -barbat , ca sa fiu bine inteles.
george68
Postat pe 12 Octombrie 2011 08:32
"Ce ne-am face, daca toti, am fi egoisti si mizerabili, si ne-am insela partenerul invocand tot felul de motive puerile???"
Axl_22
Postat pe 12 Octombrie 2011 08:36
George,

In acesti 2-3 ani nu ai avut niciun semnal ca nu stati tocmai pe roze?
Adica, am inteles ca erai mult timp plecat, dar imi e greu sa cred ca n-ai avut vreun sambure de indoiala, macar o data.

In fine, posibil sa ma insel...
nathalie
Postat pe 12 Octombrie 2011 11:47
"..Ok, vrei sa inseli, divorteaza decent si onorabil.Apoi, ai libertate deplina de miscare......dar nu mai uitati de Onoare niciodata !.."



atunci nu se mai numeste "inselat" bre..,plus ca se duce dreaq dulceata "fructului oprit"..,capisci..?
roby_cado
Postat pe 12 Octombrie 2011 11:54
Dulceata aia, Roby, e cumva putin amaruie?
nathalie
Postat pe 12 Octombrie 2011 12:03
habar n-am bre..,io am auzit ca ar fi dulce..
da' daca zici tu ca e si amaruie...
roby_cado
Postat pe 12 Octombrie 2011 12:06
Bre,

Io nu-s fo autoritate in domeniu, da cica tre sa fie dulce amarui, ca altfel

Zaharu-nmuiat in miere e sarat pe langa ea
Ma uit la ea si-mi creste glicemia...

Un autor celebru dixit
nathalie
Postat pe 12 Octombrie 2011 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mereu fosta..... 63 De la: narcysa 8 Octombrie 2011 08:37
Demonstratii de iubire 91 De la: Alecsx 6 Februarie 2013 10:30
Poti s aiubesti dar sa fi indragostita de altul? 12 De la: garbo_415874 29 Ianuarie 2017 18:08
mi am inselat barbatul! 229 De la: gabrielahapy 21 Iunie 2016 12:10
nu stiu cu care sa raman 41 De la: garbo_384967 13 Noiembrie 2013 23:56
Setari Cookie-uri